Dnešní datum: 28. 05. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Květen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>       1
>2 3 4 5 6 7 8
>9 10 11 12 13 14 15
>16 17 18 19 20 21 22
>23 24 25 26 27 28 29
>30 31      

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2007
Dorostenci - Horní Benešov (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Miloš Stloukal
KK MS Brno
 362 
 198 
 3 
 560 
 382 
 207 
 1 
 589 
 1149 
 
 
2. 
Jan Sochor
TJ Jiskra Rýmařov
 369 
 205 
 1 
 574 
 365 
 206 
 2 
 571 
 1145 
 
 
3. 
Jan Bergerhof
TJ Sokol Duchcov
 369 
 196 
 3 
 565 
 369 
 204 
 5 
 573 
 1138 
 
 
4. 
Miroslav Hubáček
TJ Sokol Luhačovice
 373 
 209 
 4 
 582 
 370 
 168 
 6 
 538 
 1120 
 
 
5. 
Jakub Stejskal
Spartak Rokytnice n/J.
 387 
 174 
 3 
 561 
 346 
 197 
 1 
 543 
 1104 
 
 
6. 
Radim Metelka
TJ Zbrojovka Vsetín
 368 
 181 
 
 549 
 371 
 182 
 2 
 553 
 1102 
 
 
7. 
Miroslav Rajdl
TJ Sparta K.Hora
 374 
 196 
 4 
 570 
 360 
 168 
 6 
 528 
 1098 
 
 
8. 
Jan Bednařík
SKK Jičín
 377 
 188 
 5 
 565 
 350 
 181 
 8 
 531 
 1096 
 
 
9. 
Michal Kratochvíl
KK MS Brno
 376 
 180 
 3 
 556 
 342 
 193 
 5 
 535 
 1091 
 
 
10. 
Tomáš Valík
KK PSJ Jihlava
 368 
 180 
 3 
 548 
 364 
 177 
 8 
 541 
 1089 
 
 
11. 
Petr Tomáš
TJ Sparta K.Hora
 365 
 190 
 4 
 555 
 361 
 173 
 4 
 534 
 1089 
 
 
12. 
Otakar Hromek
TJ Dynamo Liberec
 370 
 188 
 7 
 558 
 356 
 174 
 7 
 530 
 1088 
 
 
13. 
Martin Komenda
KK Zábřeh
 364 
 192 
 5 
 556 
 375 
 156 
 4 
 531 
 1087 
 
 
14. 
Josef Bartoš
TJ Třebíč
 376 
 202 
 2 
 578 
 341 
 151 
 8 
 492 
 1070 
 
 
15. 
Josef Kocan
KK Slavia Praha
 345 
 204 
 4 
 549 
 350 
 170 
 5 
 520 
 1069 
 
 
16. 
Jiří Chovanec
TJ Sokol Chvalíkovice
 355 
 197 
 3 
 552 
 356 
 139 
 8 
 495 
 1047 
 
 
17. 
Filip Dejda
TJ Sokol Kolín
 368 
 179 
 3 
 547 
 
 
 
 
 547 
 
 
18. 
Michal Talacko
TJ Tesla Pardubice
 351 
 191 
 4 
 542 
 
 
 
 
 542 
 
 
19. 
Tomáš Bártů
TJ Centropen Dačice
 366 
 168 
 8 
 534 
 
 
 
 
 534 
 
 
20. 
Václav Korbel
KK PSJ Jihlava
 342 
 188 
 3 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
21. 
Michal Jiroušek
TJ Jiskra Ústí n/O.
 353 
 177 
 6 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
22. 
Václav Kryl
TJ Loko Ústí n/L.
 363 
 164 
 8 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
23. 
Martin Stejskal
TJ Jiskra Ústí n/O.
 369 
 158 
 3 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
24. 
Martin Vít
Sokol Plzeň V
 344 
 182 
 3 
 526 
 
 
 
 
 526 
 
 
25. 
Vojtěch Dvořák
KK Orel Telnice
 344 
 181 
 3 
 525 
 
 
 
 
 525 
 
 
26. 
Martin Bieberle
KK Zábřeh
 380 
 144 
 9 
 524 
 
 
 
 
 524 
 
 
27. 
Petr Doležal
TJ Centropen Dačice
 345 
 176 
 6 
 521 
 
 
 
 
 521 
 
 
28. 
Patrik Šebesta
SKK Kraslice
 338 
 166 
 10 
 504 
 
 
 
 
 504 
 
 
29. 
Matěj Vaško
KK Slavoj Praha
 337 
 167 
 4 
 504 
 
 
 
 
 504 
 
 
30. 
Martin Míka
TJ Kovohutě Příbram
 370 
 131 
 16 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
31. 
Tomáš Pittner
SKK Rokycany
 349 
 151 
 8 
 500 
 
 
 
 
 500 
 
 
32. 
Dalibor Chráska
TJ Červený Kostelec
 359 
 139 
 7 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
33. 
Kamil Vrána
SK Slavičín
 323 
 171 
 4 
 494 
 
 
 
 
 494 
 
 
34. 
Miroslav Repčík
TJ Jiskra Hazlov
 328 
 157 
 9 
 485 
 
 
 
 
 485 
 
 
35. 
Marek Augustin
TJ Jiskra N.Bystřice
 330 
 144 
 11 
 474 
 
 
 
 
 474 
 
 
36. 
Jan Suchý
TJ Sokol Rybník
 331 
 139 
 10 
 470 
 
 
 
 
 470 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах