Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2001
Dorostenci - Tábor (120+100 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
 
1. 
Petr Míka
Sokol Šanov
 333 
 163 
 2 
 496 
 313 
 153 
 2 
 466 
 
 
2. 
Lukáš Hartman
SK Solnice
 341 
 164 
 6 
 505 
 292 
 169 
 1 
 461 
 
 
3. 
Jan Kotyza
KK PSJ Jihlava
 358 
 195 
 1 
 553 
 302 
 158 
 1 
 460 
 
 
4. 
Martin Podzimek
Start Rychnov n/Kn.
 342 
 180 
 2 
 522 
 287 
 171 
 1 
 458 
 
 
5. 
Daniel Braun
Sokol Červené Pečky
 348 
 147 
 10 
 495 
 308 
 130 
 3 
 438 
 
 
6. 
Tomáš Strejc
TJ Loko Ústí n/L.
 309 
 179 
 
 488 
 268 
 160 
 
 428 
 
 
7. 
Tomáš Müller
TJ Sokol Rybník
 347 
 160 
 3 
 507 
 274 
 148 
 3 
 422 
 
 
8. 
František Obruča
TJ Slavia K.Vary
 326 
 165 
 4 
 491 
 294 
 128 
 2 
 422 
 
 
9. 
Jiří Karasz
Start Rychnov n/Kn.
 329 
 166 
 4 
 495 
 295 
 125 
 3 
 420 
 
 
10. 
Zdeněk Dvořák
TJ Loko Č.Velenice
 348 
 196 
 2 
 544 
 268 
 150 
 1 
 418 
 
 
11. 
Ladislav Chmel
TJ Loko Č.Velenice
 332 
 176 
 3 
 508 
 272 
 135 
 
 407 
 
 
12. 
Lukáš Čekal
Sokol Častrov
 356 
 168 
 5 
 524 
 277 
 128 
 6 
 405 
 
 
13. 
Zdeněk Kříž
Sokol Útvina
 348 
 161 
 5 
 509 
 290 
 114 
 7 
 404 
 
 
14. 
Ondřej Sobčák
KK Zábřeh
 342 
 203 
 1 
 545 
 260 
 141 
 1 
 401 
 
 
15. 
Aleš Staněk
TJ Horní Benešov
 331 
 170 
 4 
 501 
 291 
 110 
 11 
 401 
 
 
16. 
Martin Škarvada
Sokol Blíževedly
 341 
 175 
 5 
 516 
 258 
 107 
 5 
 365 
 
 
17. 
Lukáš Kellner
KK MS Brno
 316 
 172 
 3 
 488 
 
 
 
 
 
 
18. 
Dalibor Jandík
TJ Valašské Meziříčí
 333 
 155 
 2 
 488 
 
 
 
 
 
 
19. 
Zbyněk David
TJ Bohemia Poděbrady
 333 
 147 
 5 
 480 
 
 
 
 
 
 
20. 
Zdeněk Říha
TJ Dynamo Liberec
 333 
 146 
 2 
 479 
 
 
 
 
 
 
21. 
Miloš Gruber
TJ ČKD Blansko
 325 
 153 
 5 
 478 
 
 
 
 
 
 
22. 
Lukáš Vaněk
KK Hagemann Opava
 318 
 148 
 2 
 466 
 
 
 
 
 
 
23. 
David Rybka
TJ Lokomotiva Liberec
 347 
 119 
 11 
 466 
 
 
 
 
 
 
24. 
Milan Pazdera
TJ Sokol Vršovice
 285 
 125 
 15 
 410 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах