Dnešní datum: 16. 08. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Srpen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2003
Dorostenci - Přerov (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Zdeněk Říha
TJ Dynamo Liberec
 389 
 164 
 1 
 553 
 374 
 213 
 5 
 587 
 1140 
 
 
2. 
Lukáš Dařílek
TJ Loko Ústí n/L.
 349 
 185 
 2 
 534 
 393 
 182 
 3 
 575 
 1109 
 
 
3. 
Ondřej Touš
TJ Loko Č.Velenice
 355 
 194 
 3 
 549 
 370 
 187 
 5 
 557 
 1106 
 
 
4. 
Zdeněk Dvořák
TJ Loko Č.Velenice
 362 
 200 
 2 
 562 
 347 
 185 
 1 
 532 
 1094 
 
 
5. 
Bohuslav Čuba
TJ Horní Benešov
 379 
 164 
 3 
 543 
 363 
 187 
 4 
 550 
 1093 
 
 
6. 
Tomáš Svoboda
Lovochemie Lovosice
 355 
 181 
 3 
 536 
 367 
 186 
 9 
 553 
 1089 
 
 
7. 
Martin Macas
KK Zábřeh
 341 
 175 
 9 
 516 
 366 
 204 
 2 
 570 
 1086 
 
 
8. 
Jiří Kočí
TJ Sokol Benešov
 338 
 184 
 2 
 522 
 342 
 208 
 2 
 550 
 1072 
 
 
9. 
Lukáš Vaněk
KK Hagemann Opava
 359 
 161 
 6 
 520 
 369 
 178 
 1 
 547 
 1067 
 
 
10. 
Rostislav Rozsypal
KK Slovan Jirkov
 349 
 198 
 3 
 547 
 361 
 158 
 10 
 519 
 1066 
 
 
11. 
Miroslav Šnejdar
Lovochemie Lovosice
 355 
 168 
 5 
 523 
 349 
 189 
 2 
 538 
 1061 
 
 
12. 
Michal Vlček
TJ Červený Kostelec
 349 
 169 
 8 
 518 
 363 
 162 
 4 
 525 
 1043 
 
 
13. 
Jiří Divila
TJ Spartak Přerov
 371 
 188 
 6 
 559 
 346 
 132 
 8 
 478 
 1037 
 
 
14. 
Lukáš Vávra
TJ Sokol Vršovice
 379 
 138 
 11 
 517 
 367 
 149 
 9 
 516 
 1033 
 
 
15. 
Josef Zejda
TJ Dynamo Liberec
 352 
 177 
 8 
 529 
 345 
 139 
 6 
 484 
 1013 
 
 
16. 
Michal Novosad
Akuma Ml.Boleslav
 353 
 169 
 13 
 522 
 347 
 132 
 8 
 479 
 1001 
 
 
17. 
Jakub Špaček
SKK Primátor Náchod
 368 
 148 
 4 
 516 
 
 
 
 
 516 
 
 
18. 
Jaroslav Vychodil
Spartak Trhové Sviny
 360 
 155 
 5 
 515 
 
 
 
 
 515 
 
 
19. 
Zdeněk Kaplan
Jiskra Ústí n/Orl.
 357 
 156 
 7 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
20. 
Lukáš Hanzlík
Glaverbel Teplice
 347 
 166 
 4 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
21. 
Petr Pravlovský
KK PSJ Jihlava
 340 
 168 
 6 
 508 
 
 
 
 
 508 
 
 
22. 
Petr Michálek
KK Velen Boskovice
 340 
 165 
 5 
 505 
 
 
 
 
 505 
 
 
23. 
Václav Schejbal
KK Sadská
 351 
 154 
 9 
 505 
 
 
 
 
 505 
 
 
24. 
Jiří Vrba
SKK Jeseník
 326 
 177 
 4 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
25. 
Radek Jung
Start Rychnov n/Kn.
 335 
 167 
 4 
 502 
 
 
 
 
 502 
 
 
26. 
Filip Červenka
Sokol Luhačovice
 349 
 153 
 8 
 502 
 
 
 
 
 502 
 
 
27. 
Tomáš Smejkal
KK PSJ Jihlava
 350 
 151 
 6 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
28. 
Vladimír Bartoň
TJ Centropen Dačice
 341 
 156 
 2 
 497 
 
 
 
 
 497 
 
 
29. 
Lukáš Macho
TJ Loko Č.Velenice
 349 
 146 
 7 
 495 
 
 
 
 
 495 
 
 
30. 
Libor Pekárek
SK Slavičín
 345 
 149 
 9 
 494 
 
 
 
 
 494 
 
 
31. 
Jiří Zenefels
TJ Zahořany
 354 
 140 
 8 
 494 
 
 
 
 
 494 
 
 
32. 
Zdeněk Noha
TJ Třebíč
 347 
 139 
 13 
 486 
 
 
 
 
 486 
 
 
33. 
Marian Bálint
TJ Jiskra Aš
 332 
 150 
 9 
 482 
 
 
 
 
 482 
 
 
34. 
Pavel Dvořák
KK MS Brno
 310 
 160 
 7 
 470 
 
 
 
 
 470 
 
 
35. 
Pavel Chvatík
TJ Kelč
 322 
 139 
 14 
 461 
 
 
 
 
 461 
 
 
36. 
Filip Hons
TJ Bižuterie Jablonec
 321 
 108 
 16 
 429 
 
 
 
 
 429 
 
 

  NOVINKY
07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах