Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2006
Dorostenci - Liberec (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Pavel Jiroušek
Jiskra Ústí n/Orl.
 412 
 209 
 2 
 621 
 376 
 220 
 3 
 596 
 1217 
 
 
2. 
Filip Dejda
TJ Sokol Kolín
 394 
 210 
 3 
 604 
 372 
 207 
 1 
 579 
 1183 
 
 
3. 
Luboš Gassman
TJ Valašské Meziříčí
 392 
 186 
 1 
 578 
 393 
 175 
 3 
 568 
 1146 
 
 
4. 
Antonín Svoboda
KK SDS Sadská
 368 
 176 
 2 
 544 
 361 
 224 
 2 
 585 
 1129 
 
 
5. 
Petr Zahourek
TJ Centropen Dačice
 395 
 177 
 6 
 572 
 396 
 156 
 6 
 552 
 1124 
 
 
6. 
Miloš Chadim
TJ Třebíč
 363 
 204 
 2 
 567 
 354 
 200 
 2 
 554 
 1121 
 
 
7. 
Zdeněk Kaplan
Jiskra Ústí n/Orl.
 383 
 169 
 7 
 552 
 374 
 189 
 3 
 563 
 1115 
 
 
8. 
Miloš Stloukal
TJ ČKD Blansko
 364 
 208 
 1 
 572 
 372 
 169 
 7 
 541 
 1113 
 
 
9. 
Martin Vodička
TJ Lokomotiva Liberec
 364 
 209 
 
 573 
 343 
 182 
 7 
 525 
 1098 
 
 
10. 
Libor Pekárek
SK Slavičín
 369 
 186 
 2 
 555 
 373 
 167 
 5 
 540 
 1095 
 
 
11. 
Jan Sochor
TJ Jiskra Rýmařov
 388 
 173 
 3 
 561 
 348 
 184 
 4 
 532 
 1093 
 
 
12. 
Milan Kabelka
TJ Centropen Dačice
 369 
 183 
 7 
 552 
 324 
 197 
 3 
 521 
 1073 
 
 
13. 
Dalibor Chráska
TJ Červený Kostelec
 372 
 171 
 2 
 543 
 353 
 165 
 5 
 518 
 1061 
 
 
14. 
Lukáš Horňák
KK Zábřeh
 379 
 167 
 5 
 546 
 358 
 152 
 5 
 510 
 1056 
 
 
15. 
Michal Šimek
TJ Dynamo Liberec
 361 
 193 
 4 
 554 
 343 
 154 
 4 
 497 
 1051 
 
 
16. 
Pavel Arnolt
SKK Karlovy Vary
 356 
 200 
 4 
 556 
 312 
 174 
 8 
 486 
 1042 
 
 
17. 
Jakub Špaček
SKK Primátor Náchod
 378 
 164 
 6 
 542 
 
 
 
 
 542 
 
 
18. 
Luboš Neumann
TJ Červený Kostelec
 355 
 176 
 9 
 531 
 
 
 
 
 531 
 
 
19. 
Jakub Mokoš
Tatran Litovel
 351 
 179 
 4 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
20. 
Martin Komenda
KK Zábřeh
 337 
 193 
 7 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
21. 
Otakar Hromek
TJ Tatran Jablonné
 357 
 171 
 9 
 528 
 
 
 
 
 528 
 
 
22. 
Ondřej Šťastný
TJ Sokol Rybník
 337 
 190 
 1 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
23. 
David Volek
TJ Valašské Meziříčí
 387 
 137 
 10 
 524 
 
 
 
 
 524 
 
 
24. 
Roman Weinlich
KK Zábřeh
 346 
 176 
 7 
 522 
 
 
 
 
 522 
 
 
25. 
Jan Bednařík
SKK Jičín
 369 
 152 
 7 
 521 
 
 
 
 
 521 
 
 
26. 
David Gissy
TJ Loko Ústí n/L.
 354 
 166 
 4 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
27. 
Michal Rychlovský
Sparta Kutná Hora
 366 
 153 
 9 
 519 
 
 
 
 
 519 
 
 
28. 
Josef Kocan
KK Slavia Praha
 361 
 157 
 8 
 518 
 
 
 
 
 518 
 
 
29. 
Martin Kuběna
KK Kroměříž
 351 
 166 
 6 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
30. 
Michal Novosad
Akuma Ml.Boleslav
 361 
 144 
 6 
 505 
 
 
 
 
 505 
 
 
31. 
Karel Otradovec
Sparta Kutná Hora
 337 
 167 
 7 
 504 
 
 
 
 
 504 
 
 
32. 
Pavel Zajíc
TJ Centropen Dačice
 358 
 144 
 6 
 502 
 
 
 
 
 502 
 
 
33. 
Lukáš Janoušek
Kuželky Podbořany
 346 
 151 
 11 
 497 
 
 
 
 
 497 
 
 
34. 
Jaroslav Dufek
Sok.Újezd sv.Kříže
 356 
 141 
 10 
 497 
 
 
 
 
 497 
 
 
35. 
Rudolf Greif
KK Hvězda Trnovany
 338 
 158 
 8 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
36. 
Ondřej Fikar
SKK Hořice
 339 
 130 
 20 
 469 
 
 
 
 
 469 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах