Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2005
Dorostenci - České Velenice (2x120hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Vlastimil Bělíček
TJ Zbrojovka Vsetín
 376 
 214 
 3 
 590 
 384 
 178 
 4 
 562 
 1152 
 
 
2. 
Pavel Arnold
SKK Karlovy Vary
 384 
 190 
 2 
 574 
 345 
 207 
 3 
 552 
 1126 
 
 
3. 
Lukáš Jireš
TJ Dynamo Liberec
 365 
 190 
 2 
 555 
 367 
 195 
 1 
 562 
 1117 
 
 
4. 
Marek Veselý
TJ Jiskra Rýmařov
 373 
 199 
 3 
 572 
 343 
 196 
 3 
 539 
 1111 
 
 
5. 
Jan Horáček
SKK Vrchlabí
 359 
 202 
 4 
 561 
 366 
 174 
 6 
 540 
 1101 
 
 
6. 
Pavel Jiroušek
Jiskra Ústí n/Orl.
 345 
 193 
 1 
 538 
 362 
 200 
 1 
 562 
 1100 
 
 
7. 
Filip Hons
TJ Bižuterie Jablonec
 374 
 211 
 3 
 585 
 346 
 161 
 7 
 507 
 1092 
 
 
8. 
Martin Černý
KK Slovan Jirkov
 361 
 168 
 3 
 529 
 366 
 180 
 3 
 546 
 1075 
 
 
9. 
Václav Schejbal
KK Sadská
 364 
 187 
 5 
 551 
 345 
 177 
 1 
 522 
 1073 
 
 
10. 
Jan Bergerhof
KK Hvězda Trnovany
 351 
 203 
 8 
 554 
 343 
 174 
 6 
 517 
 1071 
 
 
11. 
Lukáš Vávra
Sokol Praha-Vršovice
 372 
 192 
 3 
 564 
 345 
 149 
 4 
 494 
 1058 
 
 
12. 
Ondřej Touš
Lokomotiva Č.Velenice
 335 
 205 
 
 540 
 324 
 186 
 1 
 510 
 1050 
 
 
13. 
Ondřej Šárovec
KK Sadská
 350 
 176 
 3 
 526 
 356 
 168 
 7 
 524 
 1050 
 
 
14. 
Jakub Marušinec
Pozemstav Prostějov
 358 
 176 
 6 
 534 
 352 
 140 
 13 
 492 
 1026 
 
 
15. 
Jiří Nedoma
Akuma Ml.Boleslav
 360 
 168 
 4 
 528 
 306 
 162 
 4 
 468 
 996 
 
 
16. 
Jaroslav Dupal
Kare Luhačovice
 368 
 168 
 7 
 536 
 312 
 123 
 10 
 435 
 971 
 
 
17. 
Petr Žahourek
TJ Centropen Dačice
 361 
 165 
 2 
 526 
 
 
 
 
 526 
 
 
18. 
Martin Bergerhof
KK Hvězda Trnovany
 360 
 164 
 5 
 524 
 
 
 
 
 524 
 
 
19. 
Miroslav Rajdl
TJ Centropen Dačice
 363 
 159 
 15 
 522 
 
 
 
 
 522 
 
 
20. 
Robert Gajdošík
TJ Zbrojovka Vsetín
 340 
 180 
 10 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
21. 
Kamil Kovařík
TJ Horní Benešov
 350 
 166 
 1 
 516 
 
 
 
 
 516 
 
 
22. 
Čeněk Fojtík
SK Slavičín
 366 
 147 
 8 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
23. 
Petr Plášek
Kare Luhačovice
 372 
 137 
 4 
 509 
 
 
 
 
 509 
 
 
24. 
Dalibor Chrástka
TJ Červený Kostelec
 339 
 169 
 6 
 508 
 
 
 
 
 508 
 
 
25. 
Jakub Špaček
SKK Primátor Náchod
 348 
 158 
 7 
 506 
 
 
 
 
 506 
 
 
26. 
Martin Maršálek
SKK Rokycany
 336 
 167 
 6 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
27. 
Jakub Dařílek
TJ Loko Ústí n/L.
 339 
 163 
 7 
 502 
 
 
 
 
 502 
 
 
28. 
Miloš Stloukal
TJ ČKD Blansko
 360 
 139 
 4 
 499 
 
 
 
 
 499 
 
 
29. 
Petr Šimek
TJ Bižuterie Jabonec
 340 
 153 
 4 
 493 
 
 
 
 
 493 
 
 
30. 
David Gissy
TJ Loko Ústí n/L.
 351 
 140 
 9 
 491 
 
 
 
 
 491 
 
 
31. 
Milan Kabelka
TJ Centropen Dačice
 339 
 145 
 6 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
32. 
Jan Brožík
TJ Sokol Duchcov
 358 
 126 
 13 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
33. 
Michal Weinlich
KK Zábřeh
 331 
 150 
 10 
 481 
 
 
 
 
 481 
 
 
34. 
Miloš Chadim
TJ Třebíč
 333 
 139 
 6 
 472 
 
 
 
 
 472 
 
 
35. 
Jaroslav Zajíček
TJ Valašské Meziříčí
 332 
 138 
 10 
 470 
 
 
 
 
 470 
 
 
36. 
Pavel Zajíc
TJ Centropen Dačice
 349 
 115 
 18 
 464 
 
 
 
 
 464 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах