Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





 
 
Mistrovství ČR 2000
Dorostenci - Loko Ústí n/L. (120hs+100hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
 
1. 
Martin Vaněk
KK Hagemann Opava
 355 
 175 
 
 530 
 308 
 138 
 3 
 446 
 
 
2. 
Martin Podzimek
Start Rychnov n/Kn.
 351 
 182 
 3 
 533 
 283 
 149 
 
 432 
 
 
3. 
Zdeněk Černý
KK Slovan Jirkov
 345 
 170 
 5 
 515 
 290 
 134 
 
 424 
 
 
4. 
Filip Lőffelmann
Sokol Kdyně
 337 
 160 
 5 
 497 
 280 
 142 
 2 
 422 
 
 
5. 
Robin Parkan
KK PSJ Jihlava
 331 
 164 
 4 
 495 
 284 
 138 
 2 
 422 
 
 
6. 
Pavel Kříž
SKK Jičín
 357 
 170 
 2 
 527 
 272 
 149 
 
 421 
 
 
7. 
Ladislav Spišák
SK Děčín
 332 
 156 
 5 
 488 
 283 
 125 
 3 
 408 
 
 
8. 
Jiří Skalík
KK Hagemann Opava
 336 
 159 
 3 
 495 
 276 
 131 
 7 
 407 
 
 
9. 
Michal Bučko
KK Slovan Jirkov
 357 
 175 
 2 
 532 
 256 
 149 
 2 
 405 
 
 
10. 
Zdeněk Dvořák
TJ Loko Č.Velenice
 343 
 159 
 9 
 502 
 270 
 131 
 3 
 401 
 
 
11. 
Jakub Tomančák
SK Baník Ratíškovice
 353 
 147 
 11 
 500 
 283 
 112 
 5 
 395 
 
 
12. 
Stanislav Žáček
KK MS Brno
 359 
 134 
 8 
 493 
 264 
 131 
 4 
 395 
 
 
13. 
Jan Benk
KK Zábřeh
 349 
 137 
 7 
 486 
 281 
 114 
 6 
 395 
 
 
14. 
Ladislav Kopička
Kovohutě Příbram
 341 
 168 
 5 
 509 
 270 
 117 
 5 
 387 
 
 
15. 
Petr Streubel
SKK Jičín
 303 
 181 
 5 
 484 
 255 
 128 
 5 
 383 
 
 
16. 
Martin Pejčoch
Sokol Kdyně
 326 
 181 
 2 
 507 
 275 
 95 
 8 
 370 
 
 
17. 
Petr Bína
TJ Centropen Dačice
 342 
 137 
 8 
 479 
 
 
 
 
 
 
18. 
Petr Nevole
SK Kosmonosy
 331 
 147 
 6 
 478 
 
 
 
 
 
 
19. 
Petr Barchánek
KK Konstruktiva
 333 
 143 
 11 
 476 
 
 
 
 
 
 
20. 
Radek Frinta
TJ Poříčí
 322 
 147 
 6 
 469 
 
 
 
 
 
 
21. 
Aleš Hilzensauer
KK Slovan Jirkov
 325 
 135 
 14 
 460 
 
 
 
 
 
 
22. 
Jiří Partl
KK PSJ Jihlava
 324 
 133 
 9 
 457 
 
 
 
 
 
 
23. 
Vladimír Zdražil
Tatran Litovel
 325 
 129 
 5 
 454 
 
 
 
 
 
 
24. 
Miroslav Němec
Sokol Častrov
 325 
 104 
 11 
 429 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах