Dnešní datum: 16. 08. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Srpen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





 
 
Mistrovství ČR 2000
Muži - Přerov (6x40hs+200hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
 
1. 
Roman Pytlík
SKK Rokycany
 534 
 510 
 3 
 1044 
 630 
 351 
 1 
 981 
 
 
2. 
Michal Markus
KK Hagemann Opava
 552 
 503 
 2 
 1055 
 619 
 335 
 2 
 954 
 
 
3. 
Ladislav Hetcl
TJ Sokol Kolín
 544 
 512 
 
 1056 
 627 
 321 
 4 
 948 
 
 
4. 
Roman Voráček
KK Hvězda Trnovany
 538 
 519 
 1 
 1057 
 615 
 307 
 2 
 922 
 
 
5. 
Milan Svoboda
KK MS Brno
 547 
 488 
 4 
 1035 
 602 
 317 
 2 
 919 
 
 
6. 
Rudolf Podhola
KK Hvězda Trnovany
 556 
 432 
 6 
 988 
 603 
 312 
 
 915 
 
 
7. 
Roman Goldemund
TJ Spartak PS Přerov
 548 
 465 
 3 
 1013 
 604 
 305 
 1 
 909 
 
 
8. 
Václav Zajíc
TJ Třebíč
 519 
 498 
 2 
 1017 
 575 
 324 
 1 
 899 
 
 
9. 
Václav Kouba
TJ Poříčí
 553 
 479 
 
 1032 
 584 
 313 
 1 
 897 
 
 
10. 
Radek Polách
TJ Zbrojovka Vsetín
 533 
 453 
 4 
 986 
 605 
 291 
 5 
 896 
 
 
11. 
Kamil Frydrych
Start Rychnov n/Kn.
 535 
 472 
 5 
 1007 
 578 
 316 
 4 
 894 
 
 
12. 
Stanislav Kříž
KK Hagemann Opava
 520 
 459 
 6 
 979 
 569 
 301 
 
 870 
 
 
13. 
Josef Čapka
TJ Zora Olomouc
 557 
 427 
 5 
 984 
 577 
 288 
 3 
 865 
 
 
14. 
Ondřej Pospíšil
KK Zábřeh
 519 
 462 
 4 
 981 
 588 
 275 
 6 
 863 
 
 
15. 
David Balzer
SK US Praha
 526 
 473 
 7 
 999 
 561 
 274 
 8 
 835 
 
 
16. 
Karel Zubalík
TJ Loko Č.Třebová
 550 
 434 
 4 
 984 
 416 
 152 
 4 
 568 
 
 
17. 
Jiří Pavlík
SK LCS Praha
 528 
 447 
 9 
 975 
 
 
 
 
 
 
18. 
Anton Stašák
SKK Primátor Náchod
 545 
 427 
 2 
 972 
 
 
 
 
 
 
19. 
Michal Rolf
SKK Vrchlabí
 538 
 422 
 8 
 960 
 
 
 
 
 
 
20. 
Jan Machálek
KK MS Brno
 525 
 434 
 6 
 959 
 
 
 
 
 
 
21. 
Petr Hrubý
Akuma Ml.Boleslav
 484 
 469 
 2 
 953 
 
 
 
 
 
 
22. 
Miroslav Náhlovský
KK Hvězda Trnovany
 501 
 451 
 7 
 952 
 
 
 
 
 
 
23. 
Milan Dědáček
TJ Jiskra Rýmařov
 514 
 436 
 3 
 950 
 
 
 
 
 
 
24. 
Jiří Malínek
TJ Třebíč
 513 
 436 
 11 
 949 
 
 
 
 
 
 
25. 
Milan Souček
TJ BOPO Třebíč
 500 
 448 
 2 
 948 
 
 
 
 
 
 
26. 
Miroslav Kašpar
KK Lokomotiva Tábor
 515 
 425 
 6 
 940 
 
 
 
 
 
 
27. 
Milan Grejtovský
TJ Loko Ústí n/L.
 544 
 391 
 14 
 935 
 
 
 
 
 
 
28. 
Jaroslav Čejka
TJ Fezko Strakonice
 508 
 414 
 16 
 922 
 
 
 
 
 
 
29. 
Karel Jirkal
Vltavan JIP Loučovice
 514 
 402 
 10 
 916 
 
 
 
 
 
 
30. 
Jaroslav Pleticha st.
KK Konstruktiva
 484 
 408 
 10 
 892 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах