Dnešní datum: 07. 10. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2005
Muži - Valašské Meziříčí (2x120hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Zdeněk Gartus
SK LCS Praha
 360 
 241 
 2 
 601 
 376 
 207 
 
 583 
 1184 
 
 
2. 
Pavel Petrů
TJ Lokomotiva Tábor
 378 
 186 
 2 
 564 
 386 
 199 
 2 
 585 
 1149 
 
 
3. 
Jiří Běloch
SKK Kraslice
 377 
 203 
 2 
 580 
 341 
 207 
 1 
 548 
 1128 
 
 
4. 
Martin Sitta
KK Zábřeh
 378 
 189 
 
 567 
 353 
 201 
 2 
 554 
 1121 
 
 
5. 
Radek Holakovský
SKK Primátor Náchod
 374 
 187 
 4 
 561 
 350 
 206 
 3 
 556 
 1117 
 
 
6. 
Anton Stašák
SKK Třebechovice p/O.
 368 
 192 
 3 
 560 
 372 
 173 
 1 
 545 
 1105 
 
 
7. 
Jiří Hetych
TJ Lok.Česká Třebová
 371 
 163 
 2 
 534 
 381 
 188 
 
 569 
 1103 
 
 
8. 
Jiří Kudela
TJ Spartak Přerov
 355 
 201 
 
 556 
 347 
 195 
 
 542 
 1098 
 
 
9. 
Roman Pytlík
SKK Rokycany
 357 
 190 
 1 
 547 
 348 
 201 
 3 
 549 
 1096 
 
 
10. 
Jiří Hendrych
KK Hagemann Opava
 357 
 181 
 2 
 538 
 369 
 175 
 1 
 544 
 1082 
 
 
11. 
Jiří Kudláček
Sokol Kare Luhačovice
 356 
 193 
 3 
 549 
 366 
 164 
 6 
 530 
 1079 
 
 
12. 
Miroslav Jelínek
Sokol Údlice
 383 
 190 
 3 
 573 
 360 
 144 
 5 
 504 
 1077 
 
 
13. 
Martin Fürst
SKK Rokycany
 352 
 183 
 
 535 
 345 
 193 
 2 
 538 
 1073 
 
 
14. 
Vladimír Výrek
TJ Valašské Meziříčí
 371 
 175 
 3 
 546 
 358 
 156 
 
 514 
 1060 
 
 
15. 
Jiří Ouhel
Slovan Kamenice n/Lip.
 348 
 188 
 4 
 536 
 342 
 168 
 4 
 510 
 1046 
 
 
16. 
Tomáš Baranyi
Sokol Husovice
 349 
 186 
 3 
 535 
 351 
 144 
 9 
 495 
 1030 
 
 
17. 
Jiří Dvořák
KK Lokomotiva Tábor
 343 
 188 
 2 
 531 
 
 
 
 
 531 
 
 
18. 
Petr Pospíšilík
Pozemstav Prostějov
 356 
 174 
 5 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
19. 
Pavel Vymazal
TJ Lok.Česká Třebová
 338 
 191 
 3 
 529 
 
 
 
 
 529 
 
 
20. 
Aleš Košnar
KK Sadská
 360 
 167 
 3 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
21. 
David Balzer
TJ Sokol Rudná
 348 
 177 
 3 
 525 
 
 
 
 
 525 
 
 
22. 
Aleš Havlík
TJ Lokomotiva Liberec
 337 
 186 
 5 
 523 
 
 
 
 
 523 
 
 
23. 
Josef Kamenišťák
Sokol Vážany
 350 
 173 
 6 
 523 
 
 
 
 
 523 
 
 
24. 
Michal Chadim
Sokol Brno IV
 339 
 181 
 5 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
25. 
David Machala
KK Rostex Vyškov
 333 
 185 
 2 
 518 
 
 
 
 
 518 
 
 
26. 
Jiří Zezulka ml.
Sokol Přemyslovice
 352 
 165 
 3 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
27. 
Michal Markus
KK Hagemann Opava
 354 
 161 
 2 
 515 
 
 
 
 
 515 
 
 
28. 
Theodor Marančák
Sokol Kare Luhačovice
 339 
 175 
 
 514 
 
 
 
 
 514 
 
 
29. 
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
 342 
 170 
 5 
 512 
 
 
 
 
 512 
 
 
30. 
Kamil Frydrych
Start Rychnov n/Kn.
 350 
 157 
 9 
 507 
 
 
 
 
 507 
 
 
31. 
Milan Dědáček
TJ Jiskra Rýmařov
 366 
 141 
 8 
 507 
 
 
 
 
 507 
 
 
32. 
Jan Ambra
Kuželky Podbořany
 348 
 158 
 5 
 506 
 
 
 
 
 506 
 
 
33. 
Jiří Kraus
Sokol Husovice
 347 
 156 
 2 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
34. 
Karel Zubalík
TJ Lok.Česká Třebová
 341 
 157 
 4 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
35. 
Ondřej Pospíšil
KK Zábřeh
 342 
 150 
 4 
 492 
 
 
 
 
 492 
 
 
36. 
Zdeněk Kocmánek
TJ BOPO Třebíč
 299 
 145 
 6 
 444 
 
 
 
 
 444 
 
 

  NOVINKY
16.08.2022:
Podzimní část soutěží 2022/23

07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах