Dnešní datum: 07. 10. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2006
Muži - Hazlov (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Michal Jirouš
SKK Primátor Náchod
 395 
 221 
 
 616 
 395 
 230 
 
 625 
 1241 
 
 
2. 
Roman Pytlík
SKK Rokycany
 388 
 213 
 
 601 
 403 
 228 
 3 
 631 
 1232 
 
 
3. 
Pavel Petrů
KK Lokomotiva Tábor
 388 
 229 
 2 
 617 
 395 
 200 
 1 
 595 
 1212 
 
 
4. 
Milan Svoboda
KK MS Brno
 370 
 240 
 2 
 610 
 370 
 227 
 3 
 597 
 1207 
 
 
5. 
Radek Holakovský
SKK Primátor Náchod
 406 
 233 
 1 
 639 
 384 
 184 
 2 
 568 
 1207 
 
 
6. 
Dalibor Lang
TJ Třebíč
 389 
 213 
 4 
 602 
 366 
 222 
 4 
 588 
 1190 
 
 
7. 
Jiří Hetych
TJ Loko Č.Třebová
 375 
 213 
 2 
 588 
 375 
 219 
 
 594 
 1182 
 
 
8. 
Aleš Čapka
HKK Olomouc
 388 
 239 
 5 
 627 
 386 
 164 
 6 
 550 
 1177 
 
 
9. 
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
 385 
 209 
 3 
 594 
 381 
 194 
 5 
 575 
 1169 
 
 
10. 
David Machala
KK Vyškov
 373 
 212 
 2 
 585 
 381 
 202 
 2 
 583 
 1168 
 
 
11. 
Igor Búrik
KK Slavoj Praha
 382 
 223 
 1 
 605 
 349 
 213 
 1 
 562 
 1167 
 
 
12. 
Petr Pospíšilík
HKK Olomouc
 371 
 208 
 1 
 579 
 374 
 207 
 
 581 
 1160 
 
 
13. 
Josef Šálek
TJ Neratovice
 375 
 222 
 2 
 597 
 361 
 198 
 2 
 559 
 1156 
 
 
14. 
Roman Goldemund
TJ Spartak Přerov
 400 
 201 
 2 
 601 
 374 
 179 
 1 
 553 
 1154 
 
 
15. 
Michal Rolf
TJ Dynamo Liberec
 381 
 197 
 1 
 578 
 373 
 200 
 2 
 573 
 1151 
 
 
16. 
Miroslav Milan
KK MS Brno
 382 
 201 
 2 
 583 
 362 
 204 
 1 
 566 
 1149 
 
 
17. 
Jiří Běloch
TJ Jiskra Hazlov
 382 
 193 
 
 575 
 
 
 
 
 575 
 
 
18. 
Miroslav Jelínek
TJ Sokol Údlice
 378 
 194 
 2 
 572 
 
 
 
 
 572 
 
 
19. 
Martin Sitta
KK Zábřeh
 382 
 188 
 2 
 570 
 
 
 
 
 570 
 
 
20. 
Petr Holý
SKK Primátor Náchod
 383 
 186 
 2 
 569 
 
 
 
 
 569 
 
 
21. 
Jiří Kudela
TJ Spartak Přerov
 377 
 192 
 2 
 569 
 
 
 
 
 569 
 
 
22. 
Zdeněk Samec
KK Lokomotiva Tábor
 357 
 208 
 
 565 
 
 
 
 
 565 
 
 
23. 
Václav Mazur
TJ Spartak Přerov
 356 
 208 
 1 
 564 
 
 
 
 
 564 
 
 
24. 
Vladimír Výrek
TJ Valašské Meziříčí
 369 
 193 
 2 
 562 
 
 
 
 
 562 
 
 
25. 
David Kášek
KK Lokomotiva Tábor
 374 
 186 
 6 
 560 
 
 
 
 
 560 
 
 
26. 
Evžen Cígl
TJ Blatná
 390 
 163 
 2 
 553 
 
 
 
 
 553 
 
 
27. 
Anton Stašák
KK Slavoj Praha
 369 
 183 
 1 
 552 
 
 
 
 
 552 
 
 
28. 
Jiří Zezulka ml.
Sokol Přemyslovice
 377 
 175 
 6 
 552 
 
 
 
 
 552 
 
 
29. 
Petr Vácha
TJ Spartak Přerov
 360 
 186 
 6 
 546 
 
 
 
 
 546 
 
 
30. 
Petr Božka
TJ Sokol Rudná
 364 
 182 
 4 
 546 
 
 
 
 
 546 
 
 
31. 
Peter Zaťko
KK MS Brno
 353 
 183 
 4 
 536 
 
 
 
 
 536 
 
 
32. 
Jiří Kmoníček
TJ Loko Č.Třebová
 353 
 180 
 2 
 533 
 
 
 
 
 533 
 
 
33. 
Karel Šnajdárek
SKK Bílovec
 365 
 164 
 6 
 529 
 
 
 
 
 529 
 
 
34. 
Milan Janyška
TJ Valašské Meziříčí
 373 
 151 
 8 
 524 
 
 
 
 
 524 
 
 
35. 
Miloslav Hýbl
TJ Loko Č.Třebová
 340 
 183 
 4 
 523 
 
 
 
 
 523 
 
 
36. 
Ivan Říha
TJ Valašské Meziříčí
 357 
 158 
 1 
 515 
 
 
 
 
 515 
 
 

  NOVINKY
16.08.2022:
Podzimní část soutěží 2022/23

07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах