Dnešní datum: 16. 08. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Srpen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2006
Senioři - Chomutov (120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Výsledek  
 
1. 
Jaroslav Slabák
KK MS Brno
 373 
 230 
 2 
 603 
 
 
2. 
Milan Fořter
KK Lokomotiva Tábor
 362 
 219 
 1 
 581 
 
 
3. 
Lubomír Kudrna
TJ Dynamo Liberec
 382 
 192 
 4 
 574 
 
 
4. 
Josef Pauch
SKK Rokycany
 385 
 188 
 3 
 573 
 
 
5. 
Jiří Malínek
TJ Centropen Dačice
 395 
 178 
 3 
 573 
 
 
6. 
Gerhard Brandl
Jiskra Šabina
 377 
 194 
 5 
 571 
 
 
7. 
Leopold Jašek
HKK Olomouc
 387 
 177 
 1 
 564 
 
 
8. 
Jiří Zouhar
Veverky Brno
 361 
 193 
 5 
 554 
 
 
9. 
Zdeněk Kratochvíla
SKK Dubňany
 378 
 174 
 4 
 552 
 
 
10. 
Ladislav Škabrada
KK Slavoj Praha
 348 
 203 
 8 
 551 
 
 
11. 
Milan Krejčí
Sokol Brno IV
 356 
 191 
 6 
 547 
 
 
12. 
Oldřich Hendl
Fezko Strakonice
 365 
 181 
 5 
 546 
 
 
13. 
František Jelínek
KK Rostex Vyškov
 355 
 189 
 6 
 544 
 
 
14. 
Karel Kühnel
KO Česká Kamenice
 357 
 187 
 3 
 544 
 
 
15. 
Karel Plaga
Réna Ivančice
 376 
 167 
 9 
 543 
 
 
16. 
Vlastimil Červenka
Sokol Luhačovice
 355 
 187 
 2 
 542 
 
 
17. 
Bohumil Sedláček
AŠ Mladá Boleslav
 366 
 172 
 6 
 538 
 
 
18. 
Pavel Kubálek
Sokol Luhačovice
 357 
 178 
 2 
 535 
 
 
19. 
Arnošt Werschall
Jiskra Kovářská
 379 
 150 
 9 
 529 
 
 
20. 
Václav Pufler
Sparta Kutná Hora
 356 
 169 
 5 
 525 
 
 
21. 
Jan Šipl
KK Slavoj Praha
 369 
 156 
 8 
 525 
 
 
22. 
Jan Lukeš
TJ Krnov
 343 
 181 
 3 
 524 
 
 
23. 
Vladimír Hudec
KK Hranice
 360 
 162 
 8 
 522 
 
 
24. 
Jiří Doucha
SKK Primátor Náchod
 367 
 155 
 5 
 522 
 
 
25. 
Milan Kanda
TJ Spartak Přerov
 363 
 158 
 11 
 521 
 
 
26. 
František Kuběna
TJ Nové Město n M.
 353 
 162 
 3 
 515 
 
 
27. 
Agaton Plaňanský
TJ Loko Č.Třebová
 368 
 147 
 6 
 515 
 
 
28. 
Anton Zajac
TJ Lokomotiva Liberec
 344 
 170 
 7 
 514 
 
 
29. 
Václav Chmelíř
SKK Rokycany
 334 
 179 
 6 
 513 
 
 
30. 
Vladimír Gutler
Sokol Dobruška
 341 
 171 
 7 
 512 
 
 
31. 
Jiří Kačírek
TJ Jiskra Hazlov
 358 
 153 
 6 
 511 
 
 
32. 
František Vícha
KK Hagemann Opava
 365 
 143 
 7 
 508 
 
 
33. 
Oldřich Lukšík
Sokol Spořice
 359 
 146 
 7 
 505 
 
 
34. 
Milan Hurdálek
SKK Primátor Náchod
 337 
 150 
 15 
 487 
 
 
35. 
Miroslav Dušek
TJ Sokol Rybník
 356 
 131 
 12 
 487 
 
 
36. 
Miroslav Kašík
TJ Start Jihlava
 331 
 148 
 14 
 479 
 
 

  NOVINKY
07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах