Dnešní datum: 22. 04. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
14.5.-27.5.2018



Rozpis

Přihlášky


Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30      

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2006
Ženy - Valašské Meziříčí (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Eva Klaudová
KK MS Brno
 372 
 201 
 1 
 573 
 365 
 209 
 1 
 574 
 1147 
 
 
2. 
Pavlína Keprtová
KK Zábřeh
 382 
 187 
 4 
 569 
 363 
 210 
 5 
 573 
 1142 
 
 
3. 
Naděžda Dobešová
TJ Třebíč
 353 
 211 
 
 564 
 376 
 201 
 2 
 577 
 1141 
 
 
4. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 374 
 173 
 3 
 547 
 372 
 213 
 1 
 585 
 1132 
 
 
5. 
Helena Sobčáková
KK Zábřeh
 378 
 183 
 1 
 561 
 358 
 212 
 4 
 570 
 1131 
 
 
6. 
Michaela Kučerová
SKK Primátor Náchod
 359 
 193 
 1 
 552 
 362 
 207 
 1 
 569 
 1121 
 
 
7. 
Andrea Tatoušková
KK Šumperk
 348 
 204 
 2 
 552 
 356 
 189 
 5 
 545 
 1097 
 
 
8. 
Eva Budišová
KK Velen Boskovice
 352 
 197 
 1 
 549 
 369 
 176 
 3 
 545 
 1094 
 
 
9. 
Růžena Smrčková
KK Slavia Praha
 366 
 178 
 4 
 544 
 367 
 176 
 4 
 543 
 1087 
 
 
10. 
Lenka Bukovská
KK Konstruktiva
 382 
 175 
 3 
 557 
 364 
 165 
 7 
 529 
 1086 
 
 
11. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 356 
 192 
 1 
 548 
 346 
 186 
 4 
 532 
 1080 
 
 
12. 
Jana Hrouzová
KK Slovan Jirkov
 378 
 172 
 5 
 550 
 349 
 181 
 6 
 530 
 1080 
 
 
13. 
Dagmar Mrázková
TJ Spartak Přerov
 347 
 197 
 4 
 544 
 378 
 153 
 3 
 531 
 1075 
 
 
14. 
Romana Švubová
KK Zábřeh
 376 
 180 
 3 
 556 
 342 
 168 
 7 
 510 
 1066 
 
 
15. 
Martina Hrdinová
SKK Jičín
 343 
 198 
 2 
 541 
 335 
 185 
 1 
 520 
 1061 
 
 
16. 
Iveta Heřmanová
TJ Lokomotiva Cheb
 351 
 205 
 
 556 
 350 
 151 
 9 
 501 
 1057 
 
 
17. 
Jitka Szczyrbová
KK Lipník n/B.
 354 
 186 
 3 
 540 
 
 
 
 
 540 
 
 
18. 
Zuzana Kolaříková
TJ ČKD Blansko
 372 
 165 
 1 
 537 
 
 
 
 
 537 
 
 
19. 
Gabriela Filakovská
Jiskra Nová Bystřice
 365 
 171 
 4 
 536 
 
 
 
 
 536 
 
 
20. 
Dana Viková
SKK Jičín
 351 
 184 
 1 
 535 
 
 
 
 
 535 
 
 
21. 
Michaela Sedláčková
TJ Spartak Přerov
 367 
 168 
 4 
 535 
 
 
 
 
 535 
 
 
22. 
Jitka Šklíbová
TJ Bižuteie Jablonec
 372 
 158 
 7 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
23. 
Dana Wiedermannová
KK Zábřeh
 341 
 186 
 2 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
24. 
Olga Ollingerová
KK Zábřeh
 346 
 181 
 6 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
25. 
Soňa Lahodová
KK Brno Židenice
 349 
 176 
 6 
 525 
 
 
 
 
 525 
 
 
26. 
Alena Dukátníková
SK Slavičín
 377 
 146 
 4 
 523 
 
 
 
 
 523 
 
 
27. 
Jaroslava Kolaříková
KC Zlín
 352 
 165 
 2 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
28. 
Jana Pavlíková
KK Slavia Praha
 348 
 158 
 4 
 506 
 
 
 
 
 506 
 
 
29. 
Bohdana Jankových
KK Kroměříž
 348 
 147 
 8 
 495 
 
 
 
 
 495 
 
 
30. 
Miriam Blechová
TJ Elektrárny Kadaň
 342 
 147 
 11 
 489 
 
 
 
 
 489 
 
 
31. 
Petra Najmanová
KK Konstruktiva
 332 
 153 
 2 
 485 
 
 
 
 
 485 
 
 
32. 
Vladimíra Hejkalová
TJ Sokol Plzeň
 357 
 128 
 9 
 485 
 
 
 
 
 485 
 
 
33. 
Irena Bidrmanová
Start Rychnov n/Kn.
 302 
 167 
 11 
 469 
 
 
 
 
 469 
 
 
34. 
Vlasta Kohoutová
Sokol Kolín
 313 
 119 
 16 
 432 
 
 
 
 
 432 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах