Dnešní datum: 16. 12. 2017   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
15.5.-28.5.2017



Rozpis

Přihlášky


Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Prosinec  >>
 PoÚtStČtSoNe
>    1 2 3
>4 5 6 7 8 9 10
>11 12 13 14 15 16 17
>18 19 20 21 22 23 24
>25 26 27 28 29 30 31

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS




ив роше каталог продукции ив роше каталог украина смотреть онлайн

     
    
Mistrovství ČR 2009
Ženy - Konstruktiva Praha (2X120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Kamila Barborová
TJ Sparta K.Hora
 629 
 143 
 176 
 165 
 129 
 613 
 1242 
 
 
2. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 585 
 146 
 146 
 138 
 170 
 600 
 1185 
 
 
3. 
Růžena Smrčková
KK Slavia Praha
 589 
 150 
 133 
 153 
 150 
 586 
 1175 
 
 
4. 
Gabriela Filakovská
Jiskra N.Bystřice
 596 
 153 
 122 
 142 
 146 
 563 
 1159 
 
 
5. 
Jitka Szczyrbová
KK Lipník n/B.
 562 
 142 
 146 
 131 
 168 
 587 
 1149 
 
 
6. 
Veronika Plasová
KK Konstruktiva
 583 
 126 
 142 
 133 
 155 
 556 
 1139 
 
 
7. 
D. Wiedermannová
KK Zábřeh
 546 
 139 
 136 
 154 
 159 
 588 
 1134 
 
 
8. 
Lenka Horňáková
KK Zábřeh
 589 
 155 
 140 
 127 
 122 
 544 
 1133 
 
 
9. 
Martina Hrdinová
SKK Jičín
 597 
 129 
 138 
 132 
 128 
 527 
 1124 
 
 
10. 
Olga Ollingerová
KK Zábřeh
 560 
 131 
 165 
 127 
 134 
 557 
 1117 
 
 
11. 
Lenka Boštická
KK Slavoj Praha
 553 
 123 
 163 
 138 
 140 
 564 
 1117 
 
 
12. 
Jana Koplíková
Baník Ratíškovice
 545 
 125 
 146 
 163 
 135 
 569 
 1114 
 
 
13. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 553 
 148 
 125 
 136 
 146 
 555 
 1108 
 
 
14. 
Jana Reiserová
TJ Sokol Teplá
 561 
 145 
 124 
 138 
 139 
 546 
 1107 
 
 
15. 
Adéla Kolaříková
TJ Sokol Duchcov
 546 
 144 
 156 
 121 
 138 
 559 
 1105 
 
 
16. 
Michaela Kučerová
SKK Hořice
 549 
 131 
 145 
 150 
 123 
 549 
 1098 
 
 
17. 
Marie Kobylková
Baník Ratíškovice
 554 
 142 
 134 
 134 
 132 
 542 
 1096 
 
 
18. 
Šárka Vacková
KK PSJ Jihlava
 572 
 134 
 131 
 120 
 136 
 521 
 1093 
 
 
19. 
Iveta Kouříková
TJ Sokol Díly
 569 
 135 
 118 
 112 
 144 
 509 
 1078 
 
 
20. 
Martina Zimáková
KC Zlín
 553 
 130 
 126 
 128 
 118 
 502 
 1055 
 
 
21. 
Dana Viková
SKK Jičín
 544 
 
 
 
 
 
 544 
 
 
22. 
Marie Vojtková
KK Zábřeh
 544 
 
 
 
 
 
 544 
 
 
23. 
Martina Nováková
Tesla Pardubice
 540 
 
 
 
 
 
 540 
 
 
24. 
Vladimíra Šťastná
KK Slavia Praha
 539 
 
 
 
 
 
 539 
 
 
25. 
J. Smejkalová
SKK Jeseník
 535 
 
 
 
 
 
 535 
 
 
26. 
Bohd. Jankových
KK Kroměříž
 535 
 
 
 
 
 
 535 
 
 
27. 
Vendula Šebestová
KK Šumperk
 534 
 
 
 
 
 
 534 
 
 
28. 
Jarosl. Hrušková
Sokol Chotoviny
 528 
 
 
 
 
 
 528 
 
 
29. 
Lenka Kubová
KK Šumperk
 527 
 
 
 
 
 
 527 
 
 
30. 
Romana Švubová
KK Zábřeh
 525 
 
 
 
 
 
 525 
 
 
31. 
Barbora Divílková
Jiskra Otrokovice
 524 
 
 
 
 
 
 524 
 
 
32. 
Andrea Špačková
TJ Jiskra Šabina
 522 
 
 
 
 
 
 522 
 
 
33. 
Daniela Stašová
TJ Slovan K.Vary
 522 
 
 
 
 
 
 522 
 
 
34. 
Lenka Pouchlá
Minerva Opava
 520 
 
 
 
 
 
 520 
 
 
35. 
Alena Dunková
TJ Jiskra N.Bor
 519 
 
 
 
 
 
 519 
 
 
36. 
Ivana Březinová
TJ Loko Ústí n/L.
 518 
 
 
 
 
 
 518 
 
 
37. 
Jana Lukášková
TJ Sokol Teplá
 512 
 
 
 
 
 
 512 
 
 
38. 
Lucie Holubová
TJ Neratovice
 512 
 
 
 
 
 
 512 
 
 
39. 
Ivana Kaanová
Bižuterie Jablonec
 508 
 
 
 
 
 
 508 
 
 
40. 
Lenka Chybová
TJ Kovoh.Příbram
 507 
 
 
 
 
 
 507 
 
 
41. 
Hana Jáňová
KK Zábřeh
 503 
 
 
 
 
 
 503 
 
 
42. 
Margita Lexová
KK PSJ Jihlava
 498 
 
 
 
 
 
 498 
 
 
43. 
Jana Bulisová
Tesla Pardubice
 498 
 
 
 
 
 
 498 
 
 
44. 
Romana Sedlářová
KK MS Brno
 498 
 
 
 
 
 
 498 
 
 
45. 
V. Pospíchalová
TJ Start Jihlava
 496 
 
 
 
 
 
 496 
 
 
46. 
Ludmila Mifková
Jiskra Otrokovice
 495 
 
 
 
 
 
 495 
 
 
47. 
Terezie Krákorová
SKK Rokycany
 487 
 
 
 
 
 
 487 
 
 
48. 
Lenka Kalová
TJ ČKD Blansko
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
29.11.2017:
Pohár ČKA
KO B - Meteor
pondělí 11.12.2017 od 19:00, Braník 1-4

20.11.2017:
Přebor klubu 2018

15.11.2017:
Pohár ČKA
KO A - Sparta
středa 6.12.2017 od 18:00, Braník 3-6

15.11.2017:
Pohár ČKA
Sparta - KO A
středa 22.11.2017 od 18:00, Braník 1-4


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

sonna.com.ua


  Fórum
njwksyxa
16.12.2017 
JoeDeelp

oes7karv
16.12.2017 
Aaronhek

nmtpcpkm
16.12.2017 
PamDeelp

human forth
16.12.2017 
Stepelutt

rconfidence
16.12.2017 
FloprarcE


кредит на квартиру кредит без справки о доходах