Dnešní datum: 22. 04. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
14.5.-27.5.2018



Rozpis

Přihlášky


Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30      

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2005
Ženy - Pozemstav Prostějov (2x120hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 382 
 210 
 
 592 
 356 
 227 
 
 583 
 1175 
 
 
2. 
Michaela Sedláčková
TJ Spartak Přerov
 354 
 192 
 
 546 
 373 
 208 
 1 
 581 
 1127 
 
 
3. 
Eva Budišová
KK Velen Boskovice
 345 
 195 
 
 540 
 379 
 193 
 
 572 
 1112 
 
 
4. 
Jana Hrouzová
KK Slovan Jirkov
 365 
 178 
 1 
 543 
 345 
 209 
 1 
 554 
 1097 
 
 
5. 
Jana Pavlíková
KK Slavia Praha
 375 
 181 
 3 
 556 
 370 
 167 
 5 
 537 
 1093 
 
 
6. 
Pavlína Keprtová
KK Zábřeh
 345 
 202 
 3 
 547 
 350 
 195 
 2 
 545 
 1092 
 
 
7. 
Jitka Killarová
KK Zábřeh
 369 
 170 
 3 
 539 
 359 
 185 
 
 544 
 1083 
 
 
8. 
Lenka Horňáková
KK Zábřeh
 347 
 185 
 3 
 532 
 348 
 197 
 2 
 545 
 1077 
 
 
9. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 360 
 180 
 4 
 540 
 345 
 178 
 2 
 523 
 1063 
 
 
10. 
Helena Cahová
KK Kroměříž
 341 
 186 
 2 
 527 
 372 
 159 
 8 
 531 
 1058 
 
 
11. 
Dana Wiedermannová
KK Zábřeh
 346 
 184 
 2 
 530 
 354 
 164 
 4 
 518 
 1048 
 
 
12. 
Hana Goldemundová
TJ Spartak Přerov
 363 
 187 
 4 
 550 
 353 
 144 
 7 
 497 
 1047 
 
 
13. 
Hana Zelinková
TJ Červený Kostelec
 357 
 205 
 2 
 562 
 335 
 149 
 6 
 484 
 1046 
 
 
14. 
Alena Dukátníková
SK Slavičín
 341 
 190 
 2 
 531 
 349 
 159 
 6 
 508 
 1039 
 
 
15. 
Květa Konopíková
TJ Sokol Díly
 341 
 206 
 2 
 547 
 343 
 148 
 12 
 491 
 1038 
 
 
16. 
Marie Kvasničková
SKK Jičín
 358 
 172 
 3 
 530 
 349 
 141 
 10 
 490 
 1020 
 
 
17. 
Dana Adamů
SKK Primátor Náchod
 343 
 184 
 3 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
18. 
Martina Zimáková
KK Kroměříž
 347 
 180 
 2 
 527 
 
 
 
 
 527 
 
 
19. 
Dana Musilová
TJ ČKD Blansko
 363 
 159 
 6 
 522 
 
 
 
 
 522 
 
 
20. 
Jana Koplíková
SK Baník Ratíškovice
 352 
 168 
 1 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
21. 
Lenka Chalupová
Lokomotiva Ústí n/L.
 348 
 171 
 3 
 519 
 
 
 
 
 519 
 
 
22. 
Alena Dudová
Spartak Soběslav
 335 
 183 
 1 
 518 
 
 
 
 
 518 
 
 
23. 
Iveta Babincová
TJ Odry
 352 
 160 
 5 
 512 
 
 
 
 
 512 
 
 
24. 
Stan. Hilzensauerová
TJ Sokol Duchcov
 343 
 167 
 7 
 510 
 
 
 
 
 510 
 
 
25. 
Irena Šlechtová
TJ Jáchymov
 353 
 157 
 5 
 510 
 
 
 
 
 510 
 
 
26. 
Andrea Tatoušková
KK Šumperk
 330 
 179 
 3 
 509 
 
 
 
 
 509 
 
 
27. 
Martina Prokopová
TJ Tesla Pardubice
 330 
 174 
 4 
 504 
 
 
 
 
 504 
 
 
28. 
Romana Švubová
KK Zábřeh
 327 
 176 
 7 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
29. 
Ivana Kaanová
TJ Bižuteria Jablonec
 335 
 167 
 6 
 502 
 
 
 
 
 502 
 
 
30. 
Lucie Holubová
TJ Neratovice
 368 
 132 
 12 
 500 
 
 
 
 
 500 
 
 
31. 
Marcela Kolářová
SKK Jičín
 341 
 156 
 5 
 497 
 
 
 
 
 497 
 
 
32. 
Irena Machyánová
TJ Spartak Pelhřimov
 353 
 140 
 8 
 493 
 
 
 
 
 493 
 
 
33. 
Miroslava Cízlerová
TJ Spartak Pelhřimov
 360 
 132 
 8 
 492 
 
 
 
 
 492 
 
 
34. 
Jitka Čtvrtníčková
TJ Spartak Přerov
 331 
 157 
 7 
 488 
 
 
 
 
 488 
 
 
35. 
Lenka Kolaříková
KK Kroměříž
 318 
 156 
 6 
 474 
 
 
 
 
 474 
 
 
36. 
Irena Bidrmanová
Start Rychnov n/Kn.
 314 
 146 
 6 
 460 
 
 
 
 
 460 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах