Dnešní datum: 18. 07. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2019



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červenec  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2002
Ženy - Rýmařov (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Daniela Žďárková
TJ Jiskra Nový Bor
 387 
 182 
 2 
 569 
 361 
 179 
 1 
 540 
 1109 
 
 
2. 
Zdeňka Cyprová
SK LCS Praha
 373 
 174 
 2 
 547 
 348 
 172 
 2 
 520 
 1067 
 
 
3. 
Dana Adamů
SKK Náchod
 346 
 177 
 7 
 523 
 366 
 171 
 1 
 537 
 1060 
 
 
4. 
Eva Klaudová
KK MS Brno
 344 
 186 
 1 
 530 
 350 
 179 
 3 
 529 
 1059 
 
 
5. 
Hana Kropáčová
TJ Zora Olomouc
 359 
 181 
 1 
 540 
 327 
 184 
 2 
 511 
 1051 
 
 
6. 
Jana Pavlíková
KK MS Brno
 364 
 178 
 5 
 542 
 328 
 175 
 
 503 
 1045 
 
 
7. 
Hana Goldemundová
TJ Spartak Přerov
 354 
 197 
 2 
 551 
 340 
 148 
 6 
 488 
 1039 
 
 
8. 
Dana Wiedermannová
KK Zábřeh
 364 
 159 
 4 
 523 
 343 
 171 
 3 
 514 
 1037 
 
 
9. 
Petra Štodtová
SK LCS Praha
 357 
 162 
 6 
 519 
 334 
 181 
 3 
 515 
 1034 
 
 
10. 
Marcela Tillerová
TJ Jiskra Rýmařov
 339 
 176 
 2 
 515 
 353 
 160 
 5 
 513 
 1028 
 
 
11. 
Jitka Killarová
KK Zábřeh
 364 
 175 
 3 
 539 
 323 
 152 
 5 
 475 
 1014 
 
 
12. 
Magdalena Moravcová
Sokol Kolín
 340 
 174 
 6 
 514 
 323 
 141 
 10 
 464 
 978 
 
 
13. 
Jindra Kovářová
TJ Centropen Dačice
 338 
 174 
 2 
 512 
 
 
 
 
 512 
 
 
14. 
Ivana Marančáková
TJ Valašské Meziříčí
 327 
 184 
 4 
 511 
 
 
 
 
 511 
 
 
15. 
Dana Viková
SKK Jičín
 333 
 173 
 4 
 506 
 
 
 
 
 506 
 
 
16. 
Lucie Křížová
Elektrárny Kadaň
 335 
 166 
 4 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
17. 
Marcela Kolářová
SKK Jičín
 328 
 168 
 10 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
18. 
Irini Sedláčková
TJ Praga Praha
 325 
 166 
 10 
 491 
 
 
 
 
 491 
 
 
19. 
Sylvie Záhumenská
TJ Zora Olomouc
 330 
 159 
 3 
 489 
 
 
 
 
 489 
 
 
20. 
Ivana Majerová
KK Brno - Židenice
 341 
 147 
 6 
 488 
 
 
 
 
 488 
 
 
21. 
Věra Martincová
OSS Lomnice
 339 
 149 
 8 
 488 
 
 
 
 
 488 
 
 
22. 
Irena Machyánová
Spartak Pelhřimov
 333 
 155 
 4 
 488 
 
 
 
 
 488 
 
 
23. 
Jana Omastová
KK Rostex Vyškov
 339 
 145 
 5 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
24. 
Dana Musilová
TJ ČKD Blansko
 342 
 138 
 8 
 480 
 
 
 
 
 480 
 
 
25. 
Jaroslava Pešková
Sokol Plzeň V
 324 
 154 
 4 
 478 
 
 
 
 
 478 
 
 
26. 
Margita Lexová
KK PSJ Jihlava
 332 
 140 
 8 
 472 
 
 
 
 
 472 
 
 
27. 
Alena Dudová
Spartak Soběslav
 332 
 136 
 8 
 468 
 
 
 
 
 468 
 
 
28. 
Renata Vystrčilová
Akuma Ml.Boleslav
 329 
 133 
 6 
 462 
 
 
 
 
 462 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах