Dnešní datum: 18. 07. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2019



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červenec  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2004
Ženy - KK Zábřeh (2x120hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Hana Goldemundová
TJ Spartak Přerov
 395 
 204 
 2 
 599 
 363 
 203 
 
 566 
 1165 
 
 
2. 
Pavlína Keprtová
KK Zábřeh
 381 
 182 
 2 
 563 
 395 
 199 
 
 594 
 1157 
 
 
3. 
Renata Šimůnková
SKK Primátor Náchod
 355 
 229 
 1 
 584 
 369 
 195 
 
 564 
 1148 
 
 
4. 
Naděžda Dobešová
TJ Třebíč
 364 
 210 
 1 
 574 
 366 
 201 
 
 567 
 1141 
 
 
5. 
Lenka Bukovská
KK Konstruktiva
 341 
 183 
 2 
 524 
 368 
 216 
 
 584 
 1108 
 
 
6. 
Jana Hrouzová
KK Slovan Jirkov
 366 
 174 
 3 
 540 
 363 
 198 
 
 561 
 1101 
 
 
7. 
Michaela Sedláčková
TJ Spartak Přerov
 346 
 198 
 1 
 544 
 369 
 184 
 
 553 
 1097 
 
 
8. 
Martina Zimáková
TJ Jiskra Otrokovice
 346 
 196 
 4 
 542 
 381 
 169 
 
 550 
 1092 
 
 
9. 
Daniela Žďárková
TJ Jiskra Nový Bor
 344 
 193 
 
 537 
 363 
 191 
 
 554 
 1091 
 
 
10. 
Jitka Killarová
KK Zábřeh
 361 
 201 
 
 562 
 356 
 170 
 
 526 
 1088 
 
 
11. 
Lenka Horňáková
KK Zábřeh
 355 
 175 
 2 
 530 
 352 
 183 
 
 535 
 1065 
 
 
12. 
Alena Dukátníková
SK Slavičín
 345 
 177 
 4 
 522 
 391 
 143 
 
 534 
 1056 
 
 
13. 
Jitka Szczyrbová
KK Lipník n/B.
 377 
 164 
 5 
 541 
 334 
 175 
 
 509 
 1050 
 
 
14. 
Jana Koplíková
SK Baník Ratíškovice
 338 
 190 
 4 
 528 
 350 
 165 
 
 515 
 1043 
 
 
15. 
Miroslava Cízlerová
TJ Spartak Pelhřimov
 344 
 183 
 3 
 527 
 338 
 164 
 
 502 
 1029 
 
 
16. 
Ludmila Mederová
KK Šumperk
 353 
 184 
 3 
 537 
 348 
 115 
 
 463 
 1000 
 
 
17. 
Lenka Kalová
TJ ČKD Blansko
 346 
 175 
 6 
 521 
 
 
 
 
 521 
 
 
18. 
Dana Viková
SKK Jičín
 342 
 176 
 1 
 518 
 
 
 
 
 518 
 
 
19. 
Marie Vojtková
KK Šumperk
 360 
 154 
 6 
 514 
 
 
 
 
 514 
 
 
20. 
Martina Pospíšilová
TJ Jiskra Aš
 350 
 163 
 7 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
21. 
Vladimíra Hejkalová
Sokol Plzeň V
 349 
 159 
 7 
 508 
 
 
 
 
 508 
 
 
22. 
Romana Sedlářová
KK MS Brno
 330 
 176 
 5 
 506 
 
 
 
 
 506 
 
 
23. 
Dana Wiedermannová
KK Zábřeh
 347 
 158 
 3 
 505 
 
 
 
 
 505 
 
 
24. 
Zuzana Tiličková
Loko Ústí n/Labem
 351 
 154 
 7 
 505 
 
 
 
 
 505 
 
 
25. 
Silvie Záhumenská
HKK Olomouc
 362 
 141 
 11 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
26. 
Zofia Krejcarová
SK Solnice
 349 
 152 
 7 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
27. 
Zuzana Kolaříková
TJ ČKD Blansko
 346 
 155 
 8 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
28. 
Andrea Tatoušková
KK Šumperk
 311 
 190 
 3 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
29. 
Hana Dvouletá
KK Kroměříž
 334 
 166 
 8 
 500 
 
 
 
 
 500 
 
 
30. 
Ivana Koutníková
Sokol Duchcov
 349 
 150 
 4 
 499 
 
 
 
 
 499 
 
 
31. 
Ilona van Stelantová
Lokomotiva Trutnov
 354 
 145 
 10 
 499 
 
 
 
 
 499 
 
 
32. 
Růžena Smrčková
KK Slavia Praha
 339 
 158 
 1 
 497 
 
 
 
 
 497 
 
 
33. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 338 
 156 
 4 
 494 
 
 
 
 
 494 
 
 
34. 
Vlasta Kohoutová
TJ Sokol Kolín
 321 
 170 
 6 
 491 
 
 
 
 
 491 
 
 
35. 
Veronika Plasová
KK Konstruktiva
 326 
 165 
 1 
 491 
 
 
 
 
 491 
 
 
36. 
Jitka Korecká
Sokol Písek
 343 
 145 
 8 
 488 
 
 
 
 
 488 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах