Dnešní datum: 07. 10. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2004
Muži - Chomutov (Kovářská) (2x120hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Roman Pytlík
SKK Rokycany
 370 
 209 
 2 
 579 
 359 
 204 
 
 563 
 1142 
 
 
2. 
Radek Holakovský
SKK Primátor Náchod
 355 
 219 
 
 574 
 382 
 185 
 2 
 567 
 1141 
 
 
3. 
Miroslav Jelínek
Sokol Údlice
 367 
 186 
 
 553 
 360 
 200 
 1 
 560 
 1113 
 
 
4. 
Martin Sitta
KK Zábřeh
 344 
 200 
 3 
 544 
 379 
 175 
 
 554 
 1098 
 
 
5. 
Martin Fürst
SKK Rokycany
 365 
 193 
 4 
 558 
 361 
 178 
 
 539 
 1097 
 
 
6. 
Pavel Nežádal
Bižuterie Jablonec n/N.
 337 
 191 
 1 
 528 
 363 
 199 
 1 
 562 
 1090 
 
 
7. 
David Machala
KK Rostex Vyškov
 349 
 211 
 2 
 560 
 353 
 174 
 3 
 527 
 1087 
 
 
8. 
Pavel Honsa
SKK Rokycany
 361 
 200 
 1 
 561 
 348 
 168 
 2 
 516 
 1077 
 
 
9. 
Milan Dědáček
TJ Jiskra Rýmařov
 344 
 191 
 4 
 535 
 344 
 193 
 3 
 537 
 1072 
 
 
10. 
Jiří Hendrych
KK Hagemann Opava
 342 
 188 
 3 
 530 
 358 
 179 
 1 
 537 
 1067 
 
 
11. 
Petr Holý
SKK Primátor Náchod
 369 
 188 
 3 
 557 
 350 
 159 
 
 509 
 1066 
 
 
12. 
Jiří Hetych
Loko Česká Třebová
 366 
 166 
 2 
 532 
 348 
 184 
 1 
 532 
 1064 
 
 
13. 
Roman Goldemund
TJ Spartak Přerov
 342 
 181 
 
 523 
 341 
 197 
 1 
 538 
 1061 
 
 
14. 
Libor Škoula
Sokol Husovice
 348 
 180 
 2 
 528 
 332 
 180 
 7 
 512 
 1040 
 
 
15. 
Jaroslav Tezzele
TJ Jiskra Rýmařov
 362 
 164 
 3 
 526 
 341 
 165 
 8 
 506 
 1032 
 
 
16. 
Karel Kolařík
TJ ČKD Blansko
 353 
 179 
 6 
 532 
 345 
 129 
 9 
 474 
 1006 
 
 
17. 
Jan Renka
KK Sadská
 351 
 170 
 7 
 521 
 
 
 
 
 521 
 
 
18. 
Pavel Sláma
SKK Slavičín
 362 
 156 
 6 
 518 
 
 
 
 
 518 
 
 
19. 
Ota Maršát
TJ Jiskra Aš
 358 
 159 
 3 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
20. 
Petr Března
Sp.Velké Meziříčí
 357 
 160 
 4 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
21. 
Ladislav Beránek
Loko Česká Třebová
 356 
 161 
 6 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
22. 
Tibor Pivko
Slovan J.Hradec
 342 
 174 
 4 
 516 
 
 
 
 
 516 
 
 
23. 
Jiří Pavlík
SK LCS Praha
 337 
 178 
 3 
 515 
 
 
 
 
 515 
 
 
24. 
Miroslav Němec
KK Rostex Vyškov
 339 
 175 
 6 
 514 
 
 
 
 
 514 
 
 
25. 
Jiří Zezulka
Sokol Přemyslovice
 353 
 161 
 8 
 514 
 
 
 
 
 514 
 
 
26. 
Michal Markus
KK Hagemann Opava
 333 
 180 
 2 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
27. 
Aleš Zeman
TJ Třebíč
 344 
 169 
 5 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
28. 
Josef Touš
HKK Olomouc
 343 
 167 
 2 
 510 
 
 
 
 
 510 
 
 
29. 
Jiří Němec
HKK Olomouc
 338 
 172 
 2 
 510 
 
 
 
 
 510 
 
 
30. 
Roman Porubský
TJ ČKD Blansko
 351 
 153 
 6 
 504 
 
 
 
 
 504 
 
 
31. 
Martin Vrbata
SKK Bohušovice
 334 
 169 
 1 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
32. 
Tomáš Majer
SKK Primátor Náchod
 355 
 138 
 5 
 493 
 
 
 
 
 493 
 
 
33. 
Vlastimil Červenka
Sokol Luhačovice
 337 
 149 
 5 
 486 
 
 
 
 
 486 
 
 
34. 
Pavel Petrů
Lokomotiva Tábor
 339 
 144 
 5 
 483 
 
 
 
 
 483 
 
 
35. 
Miloslav Hýbl
Loko Česká Třebová
 328 
 153 
 10 
 481 
 
 
 
 
 481 
 
 
36. 
Jiří Jankovec
KK Konstruktiva
 318 
 147 
 4 
 465 
 
 
 
 
 465 
 
 

  NOVINKY
16.08.2022:
Podzimní část soutěží 2022/23

07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах