Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2004
Dorostenci - Šumperk (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Petr Plášek
Sokol Luhačovice
 367 
 195 
 1 
 562 
 343 
 170 
 7 
 513 
 1075 
 
 
2. 
Pavel Arnolt
SKK Karlovy Vary
 343 
 163 
 4 
 506 
 363 
 200 
 1 
 563 
 1069 
 
 
3. 
Jakub Nisser
Glaverbel Teplice
 369 
 144 
 5 
 513 
 364 
 187 
 8 
 551 
 1064 
 
 
4. 
Antonín Sochor
TJ Jiskra Rýmařov
 338 
 197 
 2 
 535 
 352 
 161 
 4 
 513 
 1048 
 
 
5. 
Jakub Němec
TJ Loko Ústí n/L.
 353 
 174 
 6 
 527 
 361 
 155 
 8 
 516 
 1043 
 
 
6. 
Lukáš Jireš
TJ Dynamo Liberec
 356 
 188 
 5 
 544 
 358 
 139 
 5 
 497 
 1041 
 
 
7. 
Jiří Kolář
Sokol Luhačovice
 361 
 158 
 6 
 519 
 355 
 154 
 6 
 509 
 1028 
 
 
8. 
Lukáš Horňák
KK Zábřeh
 355 
 159 
 1 
 514 
 318 
 178 
 
 496 
 1010 
 
 
9. 
Jakub Špaček
SKK Primátor Náchod
 363 
 152 
 3 
 515 
 328 
 165 
 5 
 493 
 1008 
 
 
10. 
Jan Bednařík
SKK Jičín
 340 
 164 
 4 
 504 
 336 
 165 
 5 
 501 
 1005 
 
 
11. 
Lukáš Vávra
Sokol Praha - Vršovice
 339 
 169 
 4 
 508 
 342 
 154 
 6 
 496 
 1004 
 
 
12. 
Michal Novosad
Akuma Ml.Boleslav
 321 
 184 
 5 
 505 
 332 
 154 
 7 
 486 
 991 
 
 
13. 
Jiří Pokorný
Sparta Kutná Hora
 330 
 188 
 5 
 518 
 322 
 146 
 6 
 468 
 986 
 
 
14. 
Jiří Franěk
TJ Sokol Benešov
 338 
 172 
 7 
 510 
 355 
 121 
 10 
 476 
 986 
 
 
15. 
Michal Šic
TJ Tesla Pardubice
 318 
 184 
 10 
 502 
 342 
 140 
 8 
 482 
 984 
 
 
16. 
Tomáš Jirout
SKK Primátor Náchod
 335 
 167 
 8 
 502 
 343 
 131 
 10 
 474 
 976 
 
 
17. 
Lukáš Jarosch
Kuželky Podbořany
 341 
 161 
 9 
 502 
 
 
 
 
 502 
 
 
18. 
Filip Hons
Bižuterie Jablonec
 353 
 148 
 8 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
19. 
Michal Zeman
TJ Start Jihlava
 339 
 159 
 9 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
20. 
Aleš Korec
KK Velen Boskovice
 338 
 160 
 10 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
21. 
Jiří Forcek
TJ Jiskra Rýmařov
 343 
 153 
 4 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
22. 
Martin Černý
KK Slovan Jirkov
 343 
 153 
 5 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
23. 
Michal Weinlich
KK Zábřeh
 325 
 170 
 7 
 495 
 
 
 
 
 495 
 
 
24. 
Rostislav Rozsypal
KK Slovan Jirkov
 322 
 172 
 7 
 494 
 
 
 
 
 494 
 
 
25. 
Milan Kabelka
TJ Centropen Dačice
 335 
 157 
 10 
 492 
 
 
 
 
 492 
 
 
26. 
Michal Vlček
SKK Primátor Náchod
 341 
 151 
 13 
 492 
 
 
 
 
 492 
 
 
27. 
Karel Meissel
Pozemstav Prostějov
 337 
 151 
 8 
 488 
 
 
 
 
 488 
 
 
28. 
Lukáš Dařílek
TJ Loko Ústí n /L.
 312 
 175 
 4 
 487 
 
 
 
 
 487 
 
 
29. 
Ondřej Touš
TJ Loko Č.Velenice
 341 
 145 
 8 
 486 
 
 
 
 
 486 
 
 
30. 
Jaroslav Šatník
SK Týniště n/Orl.
 327 
 158 
 3 
 485 
 
 
 
 
 485 
 
 
31. 
Petr Šimek
Bižuterie Jablonec
 330 
 154 
 8 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
32. 
Tomáš Mísař
TJ Loko Č.Třebová
 344 
 140 
 5 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
33. 
Martin Kuběna
KK Kroměříž
 342 
 139 
 11 
 481 
 
 
 
 
 481 
 
 
34. 
Václav Korbel
KK PSJ Jihlava
 321 
 156 
 12 
 477 
 
 
 
 
 477 
 
 
35. 
Martin Maršálek
SKK Rokycany
 345 
 132 
 7 
 477 
 
 
 
 
 477 
 
 
36. 
Zbyněk Dvořák
TJ Loko Č.Velenice
 342 
 122 
 12 
 464 
 
 
 
 
 464 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах