Dnešní datum: 22. 04. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
14.5.-27.5.2018



Rozpis

Přihlášky


Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30      

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





 
 
Mistrovství ČR 2000
Ženy - Náchod (120hs+100hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
 
1. 
Naděžda Dobešová
TJ Třebíč
 401 
 215 
 1 
 616 
 330 
 187 
 
 517 
 
 
2. 
Daniela Žďárková
Jiskra Nový Bor
 335 
 182 
 3 
 517 
 282 
 168 
 
 450 
 
 
3. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 373 
 215 
 1 
 588 
 301 
 149 
 4 
 450 
 
 
4. 
Miloslava Hlavová
KK Zábřeh
 341 
 177 
 5 
 518 
 288 
 159 
 3 
 447 
 
 
5. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 344 
 164 
 9 
 508 
 284 
 161 
 3 
 445 
 
 
6. 
Hana Kropáčová
TJ Zora Olomouc
 363 
 192 
 1 
 555 
 302 
 142 
 2 
 444 
 
 
7. 
Dana Samohýlová
KC Zlín
 325 
 188 
 1 
 513 
 291 
 152 
 4 
 443 
 
 
8. 
Markéta Jůzová
KK Slavia Praha
 354 
 193 
 
 547 
 307 
 134 
 5 
 441 
 
 
9. 
Dana Adamů
SKK Primátor Náchod
 353 
 179 
 4 
 532 
 286 
 149 
 1 
 435 
 
 
10. 
Anna Ledvinová
Sigma Hranice
 352 
 183 
 3 
 535 
 274 
 158 
 3 
 432 
 
 
11. 
Jitka Killarová
KK Zábřeh
 326 
 183 
 1 
 509 
 281 
 149 
 2 
 430 
 
 
12. 
Růžena Smrčková
KK Slavia Praha
 336 
 229 
 1 
 565 
 285 
 135 
 2 
 420 
 
 
13. 
Jana Pavlíková
KK MS Brno
 351 
 166 
 3 
 517 
 285 
 133 
 1 
 418 
 
 
14. 
Peta Holá
TJ Loko Č.Velenice
 344 
 164 
 3 
 508 
 296 
 117 
 3 
 413 
 
 
15. 
Renata Šimůnková
SKK Vrchlabí
 334 
 182 
 5 
 516 
 288 
 122 
 5 
 410 
 
 
16. 
Anna Hartmanová
VTŽ Chomutov
 350 
 160 
 2 
 510 
 282 
 125 
 6 
 407 
 
 
17. 
Ilona Dynterová
SKK Primátor Náchod
 327 
 178 
 1 
 505 
 
 
 
 
 
 
18. 
Hana Hutařová
TJ Zora Olomouc
 321 
 181 
 2 
 502 
 
 
 
 
 
 
19. 
Ivana Majerová
Zetor Brno
 333 
 149 
 4 
 482 
 
 
 
 
 
 
20. 
Eva Krejčová
KK MS Brno
 327 
 153 
 9 
 480 
 
 
 
 
 
 
21. 
Dana Pacovská
SK Děčín
 340 
 138 
 9 
 478 
 
 
 
 
 
 
22. 
Jitka Tůmová
KK Velen Boskovice
 342 
 135 
 7 
 477 
 
 
 
 
 
 
23. 
Jana Hamrová
TJ Lokomotiva Cheb
 318 
 157 
 10 
 475 
 
 
 
 
 
 
24. 
Jana Floriánová
TJ Bižuterie Jablonec
 331 
 144 
 5 
 475 
 
 
 
 
 
 
25. 
Zdena Štruplová
TJ Loko Č.Budějovice
 347 
 127 
 13 
 474 
 
 
 
 
 
 
26. 
Dobroslava Procházková
TJ Loko Č.Budějovice
 325 
 144 
 12 
 469 
 
 
 
 
 
 
27. 
Marie Vojtková
KK Šumperk
 310 
 154 
 1 
 464 
 
 
 
 
 
 
28. 
Yvona Kočová
TJ Sokol Benešov
 327 
 133 
 13 
 460 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах