Dnešní datum: 18. 07. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2019



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červenec  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





 
 
Mistrovství ČR 1999
Ženy - Blansko (120hs+100hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
 
1. 
Naděžda Dobešová
TJ Třebíč
 370 
 200 
 
 570 
 291 
 142 
 2 
 433 
 
 
2. 
Růžena Smrčková
KK Slavia Praha
 352 
 150 
 6 
 502 
 288 
 142 
 3 
 430 
 
 
3. 
Zdenka Špačková
TJ ČKD Blansko
 336 
 151 
 5 
 487 
 277 
 151 
 
 428 
 
 
4. 
Daniela Žďárková
Jiskra Nový Bor
 333 
 195 
 
 528 
 288 
 137 
 1 
 425 
 
 
5. 
Eva Budišová
KK Velen Boskovice
 350 
 153 
 4 
 503 
 280 
 141 
 
 421 
 
 
6. 
Eva Krejčová
KK MS Brno
 340 
 149 
 2 
 489 
 281 
 140 
 1 
 421 
 
 
7. 
Hana Kropáčová
TJ Zora Olomouc
 346 
 158 
 2 
 504 
 278 
 140 
 3 
 418 
 
 
8. 
Renáta Šimůnková
SKK Vrchlabí
 359 
 147 
 2 
 506 
 291 
 120 
 4 
 411 
 
 
9. 
Lenka Pouchlá
TJ Unie Hlubina
 334 
 164 
 3 
 498 
 283 
 124 
 2 
 407 
 
 
10. 
Zdena Cyprová
KK Slavia Praha
 342 
 161 
 3 
 503 
 270 
 135 
 2 
 405 
 
 
11. 
Jana Kubincová
Minerva Opava
 340 
 157 
 7 
 497 
 287 
 114 
 8 
 401 
 
 
12. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 340 
 205 
 1 
 545 
 269 
 131 
 3 
 400 
 
 
13. 
Jana Koplíková
KC Hodonín
 336 
 158 
 5 
 494 
 282 
 115 
 4 
 397 
 
 
14. 
Miroslava Zemanová
Sokol Chotoviny
 333 
 174 
 2 
 507 
 269 
 120 
 6 
 389 
 
 
15. 
Olga Ollingerová
KK Zábřeh
 339 
 167 
 2 
 506 
 265 
 121 
 5 
 386 
 
 
16. 
Zdeňka Vytisková
Spartak Pelhřimov
 335 
 158 
 8 
 493 
 269 
 114 
 6 
 383 
 
 
17. 
Kateřina Vopěnková
Sparta Kutná Hora
 348 
 139 
 7 
 487 
 
 
 
 
 
 
18. 
Anežka Hábová
Jiskra Nový Bor
 336 
 150 
 4 
 486 
 
 
 
 
 
 
19. 
Vladimíra Winterová
KK Zábřeh
 315 
 167 
 1 
 482 
 
 
 
 
 
 
20. 
Kateřina Řeřichová
Jiskra Nový Bor
 326 
 148 
 4 
 474 
 
 
 
 
 
 
21. 
Anna Bernátová
TJ Spartak PS Přerov
 329 
 142 
 8 
 471 
 
 
 
 
 
 
22. 
Jindra Kovářová
TJ Centropen Dačice
 343 
 127 
 6 
 470 
 
 
 
 
 
 
23. 
Jitka Tůmová
KK Velen Boskovice
 317 
 152 
 6 
 469 
 
 
 
 
 
 
24. 
Miroslava Paulerová
TJ Šumperk
 311 
 156 
 8 
 467 
 
 
 
 
 
 
25. 
Magdalena Moravcová
Sokol Kolín
 321 
 140 
 4 
 461 
 
 
 
 
 
 
26. 
Dana Vovsová
SKK Kraslice
 329 
 132 
 7 
 461 
 
 
 
 
 
 
27. 
Jitka Jindrová
KK Slovan Jirkov
 314 
 145 
 3 
 459 
 
 
 
 
 
 
28. 
Hana Hofmanová
TJ Červený Kostelec
 319 
 140 
 4 
 459 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах