Dnešní datum: 18. 07. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2019



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červenec  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





    
    
Mistrovství ČR 2008
Ženy - Hazlov (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
D.Wiedermannová ml.
KK Zábřeh
 371 
 200 
 1 
 571 
 376 
 212 
 1 
 588 
 1159 
 
 
2. 
Naděžda Dobešová
TJ Třebíč
 392 
 202 
 2 
 594 
 366 
 193 
 
 559 
 1153 
 
 
3. 
Vladimíra Šťastná
KK Slavia Praha
 362 
 179 
 1 
 541 
 392 
 212 
 3 
 604 
 1145 
 
 
4. 
Eva Budišová
KK Velen Boskovice
 380 
 177 
 6 
 557 
 375 
 202 
 2 
 577 
 1134 
 
 
5. 
Michaela Sedláčková
TJ Spartak Přerov
 359 
 232 
 2 
 591 
 370 
 151 
 4 
 521 
 1112 
 
 
6. 
Olga Ollingerová
KK Zábřeh
 376 
 174 
 6 
 550 
 344 
 206 
 2 
 550 
 1100 
 
 
7. 
Veronika Plasová
KK Konstruktiva
 380 
 180 
 5 
 560 
 348 
 188 
 5 
 536 
 1096 
 
 
8. 
Dana Adamů
SKK Náchod
 358 
 184 
 1 
 542 
 350 
 200 
 6 
 550 
 1092 
 
 
9. 
Lucie Oriňáková
TJ Zbrojovka Vsetín
 356 
 163 
 7 
 519 
 363 
 192 
 5 
 555 
 1074 
 
 
10. 
Lenka Chybová
TJ Kovohutě Příbram
 357 
 168 
 9 
 525 
 368 
 179 
 6 
 547 
 1072 
 
 
11. 
D.Wiedermannová st.
KK Zábřeh
 357 
 175 
 4 
 532 
 359 
 180 
 4 
 539 
 1071 
 
 
12. 
Vendula Šebestová
KK Šumperk
 346 
 182 
 8 
 528 
 371 
 162 
 10 
 533 
 1061 
 
 
13. 
Zuzana Pěchová
TJ Spartak Přerov
 348 
 180 
 8 
 528 
 359 
 166 
 8 
 525 
 1053 
 
 
14. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 354 
 169 
 6 
 523 
 363 
 162 
 6 
 525 
 1048 
 
 
15. 
Bohdana Jankových
KK Kroměříž
 361 
 174 
 4 
 535 
 370 
 140 
 7 
 510 
 1045 
 
 
16. 
Lenka Kubová
KK Šumperk
 339 
 185 
 6 
 524 
 358 
 155 
 6 
 513 
 1037 
 
 
17. 
Edita Jungvirtová
KK Konstruktiva
 371 
 168 
 4 
 539 
 361 
 133 
 6 
 494 
 1033 
 
 
18. 
Marta Beranová
SK Baník Ratíškovice
 358 
 166 
 6 
 524 
 361 
 147 
 10 
 508 
 1032 
 
 
19. 
Dagmar Jedličková
TJ Jiskra Aš
 369 
 148 
 10 
 517 
 339 
 173 
 8 
 512 
 1029 
 
 
20. 
Iveta Benešová
TJ Jiskra Hazlov
 361 
 162 
 8 
 523 
 354 
 120 
 9 
 474 
 997 
 
 
21. 
Lenka Kalová
TJ ČKD Blansko
 345 
 171 
 7 
 516 
 
 
 
 
 516 
 
 
22. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 333 
 183 
 4 
 516 
 
 
 
 
 516 
 
 
23. 
Alea Dunková
TJ Jiskra Nový Bor
 356 
 159 
 8 
 515 
 
 
 
 
 515 
 
 
24. 
Zdeňka Dejdová
TJ Sokol Kolín
 331 
 183 
 5 
 514 
 
 
 
 
 514 
 
 
25. 
Dana Viková
SKK Jičín
 359 
 154 
 13 
 513 
 
 
 
 
 513 
 
 
26. 
Lenka Polášková
KC Zlín
 338 
 174 
 1 
 512 
 
 
 
 
 512 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах