Dnešní datum: 27. 02. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
15.5.-28.5.2023



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Únor  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





   
2023/24

2.KLZ "A"
 
1.
 Žižkov
9
3257
60
:
12
18
 
 
2.
 Konstruktiva
10
3239
53
:
27
14
 
 
3.
 Rokycany
10
3277
53
:
27
14
 
 
4.
 Kosmonosy
10
3135
31
:
49
6
 
 
5.
 Poděbrady
9
3097
24
:
48
6
 
 
6.
 Jablonec
9
3025
22
:
50
5
 
 
7.
 Aš
9
2992
21
:
51
3
 
 

2.KLM "A"
 
1.
 Rokycany B
16
3378
77
:
51
22
 
 
2.
 Kdyně
16
3401
75
:
53
21
 
 
3.
 Č. Kostelec
16
3372
77
:
50
20
 
 
4.
 Kamenice n/L
16
3385
75
:
53
20
 
 
5.
 Kosmonosy
16
3335
70
:
57
17
 
 
6.
 Bohušovice
16
3290
64
:
64
17
 
 
7.
 Tábor
16
3357
65
:
63
16
 
 
8.
 Tehovec
16
3351
54
:
74
16
 
 
9.
 Podbořany
16
3273
63
:
65
14
 
 
10.
 Lomnice
16
3302
55
:
73
11
 
 
11.
 Konstruktiva A
16
3328
48
:
79
10
 
 
12.
 Jičín
16
3242
43
:
84
8
 
 

Divize AS
 
1.
 Benešov B
13
2612
61
:
43
20
 
 
2.
 Konstruktiva B
13
2633
70
:
34
19
 
 
3.
 Kosmonosy B
13
2578
58
:
45
16
 
 
4.
 Vlašim
13
2498
60
:
44
15
 
 
5.
 Astra A
13
2546
56
:
47
14
 
 
6.
 Kutná Hora
13
2521
55
:
49
14
 
 
7.
 Vršovice A
13
2531
54
:
49
13
 
 
8.
 Ml. Boleslav
13
2558
50
:
54
13
 
 
9.
 Slavoj C
13
2525
47
:
57
13
 
 
10.
 Sparta A
13
2596
48
:
55
11
 
 
11.
 Meteor A
13
2521
45
:
59
10
 
 
12.
 Brandýs
13
2472
49
:
55
9
 
 
13.
 Neratovice
13
2453
38
:
65
9
 
 
14.
 Lhotka
13
2420
34
:
69
6
 
 

MP 1
 
1.
 Rudná A
19
2563
101
:
51
31
 
 
2.
 Žižkov C
19
2564
96
:
55
26
 
 
3.
 Meteor B
19
2510
86
:
66
25
 
 
4.
 US A
20
2510
92
:
68
23
 
 
5.
 Kobylisy B
19
2459
82
:
70
22
 
 
6.
 Radotín A
19
2511
83
:
69
21
 
 
7.
 Kobylisy A
19
2492
79
:
73
21
 
 
8.
 Žižkov B
19
2525
78
:
73
21
 
 
9.
 Konstruktiva C
19
2515
76
:
76
19
 
 
10.
 VSK ČVUT A
19
2484
63
:
88
14
 
 
11.
 Meteor C
19
2340
55
:
97
12
 
 
12.
 Sparta B
19
2450
61
:
90
11
 
 
13.
 Slavia A
19
2479
61
:
91
11
 
 
14.
 DP A
20
2428
57
:
103
11
 
 

MP 2
 
1.
 Radlice B
17
2432
78
:
57
23
 
 
2.
 Kobylisy C
17
2318
77
:
59
21
 
 
3.
 Kobylisy D
18
2347
80
:
64
21
 
 
4.
 Rudná B
18
2395
76
:
67
20
 
 
5.
 Vršovice B
16
2334
70
:
58
19
 
 
6.
 Slavoj D
18
2360
71
:
73
17
 
 
7.
 Rudná C
18
2358
69
:
74
17
 
 
8.
 Astra B
16
2370
61
:
66
16
 
 
9.
 Slavia B
17
2396
65
:
71
16
 
 
10.
 Konstruktiva D
16
2437
67
:
61
15
 
 
11.
 Popovice A
16
2394
61
:
66
15
 
 
12.
 Radlice C
17
2379
60
:
76
15
 
 
13.
 Meteor D
18
2293
50
:
93
7
 
 

MP 3
 
1.
 US B
18
2372
92
:
51
27
 
 
2.
 Sparta C
19
2417
95
:
57
27
 
 
3.
 Vršovice C
19
2407
97
:
54
25
 
 
4.
 Konstruktiva E
19
2269
80
:
72
24
 
 
5.
 VSK ČVUT B
19
2343
85
:
67
22
 
 
6.
 Slavia C
19
2308
89
:
63
21
 
 
7.
 Radotín B
19
2318
69
:
82
20
 
 
8.
 US C
18
2335
75
:
69
19
 
 
9.
 Astra C
19
2297
72
:
79
17
 
 
10.
 Rudná D
18
2302
69
:
74
16
 
 
11.
 Žižkov D
18
2370
69
:
75
16
 
 
12.
 Meteor E
18
2297
59
:
85
12
 
 
13.
 Rapid A
19
2288
59
:
92
12
 
 
14.
 Popovice B
18
2213
27
:
117
2
 
 

  NOVINKY
05.01.2024:
Jarní část soutěží 2023/24

30.08.2023:
Podzimní část soutěží 2023/24

30.03.2023:
Mirek Klement (1947-2023)

28.12.2022:
Jarní část soutěží 2022/23


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах