Dnešní datum: 22. 04. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
14.5.-27.5.2018



Rozpis

Přihlášky


Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30      

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2003
Ženy - Rokycany (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Jitka Killarová
KK Zábřeh
 357 
 211 
 
 568 
 363 
 217 
 
 580 
 1148 
 
 
2. 
Daniela Žďárková
TJ Jiskra Nový Bor
 381 
 218 
 
 599 
 343 
 199 
 
 542 
 1141 
 
 
3. 
Blanka Mizerová
KK Slavia Praha
 364 
 208 
 2 
 572 
 361 
 206 
 2 
 567 
 1139 
 
 
4. 
Šárka Marková
KK Slavia Praha
 364 
 203 
 
 567 
 372 
 187 
 
 559 
 1126 
 
 
5. 
Jana Pavlíková
KK Slavia Praha
 359 
 210 
 1 
 569 
 363 
 191 
 1 
 554 
 1123 
 
 
6. 
Vladimíra Šťastná
TJ Jiskra Nový Bor
 359 
 211 
 1 
 570 
 357 
 182 
 1 
 539 
 1109 
 
 
7. 
Eva Klaudová
KK MS Brno
 358 
 194 
 3 
 552 
 357 
 193 
 3 
 550 
 1102 
 
 
8. 
Zdenka Ševčíková
TJ ČKD Blansko
 366 
 183 
 6 
 549 
 384 
 158 
 6 
 542 
 1091 
 
 
9. 
Jaroslava Havranová
HKK Olomouc
 382 
 170 
 1 
 552 
 358 
 174 
 1 
 532 
 1084 
 
 
10. 
Ivana Stejskalová
TJ ČKD Blansko
 358 
 181 
 3 
 539 
 356 
 167 
 3 
 523 
 1062 
 
 
11. 
Marie Vojtková
KK Šumperk
 352 
 183 
 2 
 535 
 362 
 157 
 2 
 519 
 1054 
 
 
12. 
Margita Lexová
KK PSJ Jihlava
 368 
 175 
 2 
 543 
 328 
 182 
 2 
 510 
 1053 
 
 
13. 
Hana Goldemundová
TJ Spartak Přerov
 347 
 184 
 3 
 531 
 358 
 164 
 3 
 522 
 1053 
 
 
14. 
Renata Rybářová
Sokol Údlice
 358 
 184 
 
 542 
 347 
 159 
 
 506 
 1048 
 
 
15. 
Eva Budišová
KK Velen Boskovice
 353 
 176 
 1 
 529 
 348 
 160 
 1 
 508 
 1037 
 
 
16. 
Olga Ollingerová
KK Zábřeh
 354 
 189 
 5 
 543 
 325 
 148 
 5 
 473 
 1016 
 
 
17. 
Markéta Slavíková
Sokol Kolín
 351 
 174 
 4 
 525 
 
 
 
 
 525 
 
 
18. 
Dana Wiedermannová
KK Zábřeh
 359 
 166 
 3 
 525 
 
 
 
 
 525 
 
 
19. 
Iveta Heřmanová
TJ Lokomotiva Cheb
 355 
 169 
 3 
 524 
 
 
 
 
 524 
 
 
20. 
Markéta Bendová
KK Slavia Praha
 355 
 166 
 6 
 521 
 
 
 
 
 521 
 
 
21. 
Miroslava Hlavová
KK Zábřeh
 339 
 181 
 4 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
22. 
Dana Adamů
SKK Primátor Náchod
 348 
 169 
 4 
 517 
 
 
 
 
 517 
 
 
23. 
Miroslava Paulerová
TJ Jiskra Rýmařov
 337 
 178 
 5 
 515 
 
 
 
 
 515 
 
 
24. 
Martina Prokopová
TJ Tesla Pardubice
 365 
 149 
 9 
 514 
 
 
 
 
 514 
 
 
25. 
Miluše Rychová
TJ Světlá Hora
 336 
 168 
 7 
 504 
 
 
 
 
 504 
 
 
26. 
Jaroslava Kolaříková
KK Kroměříž
 345 
 158 
 4 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
27. 
Stanislava Ovšáková
TJ Optimit Odry
 342 
 159 
 6 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
28. 
Renata Šimůnková
SKK Primátor Náchod
 342 
 158 
 3 
 500 
 
 
 
 
 500 
 
 
29. 
Marie Kolářová
SKK Jičín
 336 
 157 
 6 
 493 
 
 
 
 
 493 
 
 
30. 
Hana Dvouletá
KK Kroměříž
 336 
 148 
 5 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
31. 
Jaroslava Pešková
Sokol Plzeň V
 333 
 149 
 8 
 482 
 
 
 
 
 482 
 
 
32. 
Jana Mačudová
SK Baník Ratíškovice
 338 
 143 
 10 
 481 
 
 
 
 
 481 
 
 
33. 
Jindra Kovářová
TJ Centropen Dačice
 331 
 146 
 5 
 477 
 
 
 
 
 477 
 
 
34. 
Irena Machyánová
TJ Spartak Pelhřimov
 322 
 141 
 7 
 463 
 
 
 
 
 463 
 
 
35. 
Irena Kandlerová
HKK Olomouc
 319 
 124 
 14 
 443 
 
 
 
 
 443 
 
 
36. 
Irena Partlová
KK PSJ Jihlava
 314 
 110 
 16 
 424 
 
 
 
 
 424 
 
 

  NOVINKY
28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19

28.12.2018:
Pohár ČKA
KO A - Rychnov n/K
úterý 8.1.2019 od 18:00, Braník 1-4
KO B - Solnice
pondělí 14.1.2019 od 18:00, Braník 3-6

25.11.2018:
Přebor klubu 2019


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах