Dnešní datum: 07. 10. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2003
Muži - Podbořany (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Roman Pytlík
SKK Rokycany
 348 
 200 
 
 548 
 378 
 208 
 
 586 
 1134 
 
 
2. 
Anton Stašák
SKK Primátor Náchod
 355 
 214 
 2 
 569 
 354 
 184 
 1 
 538 
 1107 
 
 
3. 
Radek Holakovský
SKK Primátor Náchod
 382 
 178 
 1 
 560 
 356 
 188 
 1 
 544 
 1104 
 
 
4. 
Pavel Kaan
TJ Lokomotiva Liberec
 360 
 187 
 2 
 547 
 342 
 210 
 
 552 
 1099 
 
 
5. 
Michal Jirouš
SKK Primátor Náchod
 369 
 190 
 2 
 559 
 344 
 191 
 4 
 535 
 1094 
 
 
6. 
Petr Wolf
KK Hagemann Opava
 382 
 179 
 3 
 561 
 358 
 173 
 1 
 531 
 1092 
 
 
7. 
Viktor Pytlík
TJ Sokol Kdyně
 369 
 198 
 1 
 567 
 342 
 180 
 3 
 522 
 1089 
 
 
8. 
Martin Jirkal
Vltavan JIP Loučovice
 341 
 192 
 3 
 533 
 363 
 183 
 1 
 546 
 1079 
 
 
9. 
Josef Čapka
HKK Olomouc
 351 
 182 
 1 
 533 
 361 
 182 
 4 
 543 
 1076 
 
 
10. 
Milan Dědáček
TJ Jiskra Rýmařov
 343 
 195 
 1 
 538 
 369 
 168 
 3 
 537 
 1075 
 
 
11. 
Pavel Řehánek
SK US Praha
 348 
 190 
 2 
 538 
 354 
 179 
 4 
 533 
 1071 
 
 
12. 
Martin Sitta
KK Zábřeh
 351 
 184 
 
 535 
 365 
 161 
 2 
 526 
 1061 
 
 
13. 
Ladislav Beránek
TJ Loko Č.Třebová
 358 
 209 
 2 
 567 
 324 
 169 
 7 
 493 
 1060 
 
 
14. 
Václav Rypel
TJ Třebíč
 342 
 194 
 
 536 
 336 
 185 
 1 
 521 
 1057 
 
 
15. 
Milan Souček
TJ BOPO Třebíč
 381 
 162 
 2 
 543 
 347 
 167 
 1 
 514 
 1057 
 
 
16. 
Pavel Honsa
SKK Rokycany
 365 
 169 
 2 
 534 
 345 
 175 
 5 
 520 
 1054 
 
 
17. 
David Machala
KK Vyškov
 352 
 181 
 4 
 533 
 
 
 
 
 533 
 
 
18. 
Jiří Hendrych
KK Hagemann Opava
 356 
 177 
 1 
 533 
 
 
 
 
 533 
 
 
19. 
Libor Škoula
SK Baník Ratíškovice
 354 
 176 
 3 
 530 
 
 
 
 
 530 
 
 
20. 
Robert Petera
SKK Primátor Náchod
 342 
 184 
 1 
 526 
 
 
 
 
 526 
 
 
21. 
Martin Švorba
Sokol Kolín
 354 
 172 
 5 
 526 
 
 
 
 
 526 
 
 
22. 
Vladimír Mánek
TJ Spartak Přerov
 359 
 166 
 6 
 525 
 
 
 
 
 525 
 
 
23. 
Jiří Malínek
TJ Centropen Dačice
 335 
 186 
 
 521 
 
 
 
 
 521 
 
 
24. 
Theodor Marančák
Sokol Luhačovice
 342 
 178 
 2 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
25. 
Jaroslav Beneš
TJ Centropen Dačice
 350 
 170 
 4 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
26. 
Pavel Hrdlička
KK Zábřeh
 363 
 157 
 6 
 520 
 
 
 
 
 520 
 
 
27. 
František Svoboda
Sokol Luhačovice
 367 
 152 
 1 
 519 
 
 
 
 
 519 
 
 
28. 
Zdeněk Slezák
SK US Praha
 353 
 166 
 5 
 519 
 
 
 
 
 519 
 
 
29. 
Michal Markus
KK Hagemann Opava
 321 
 195 
 
 516 
 
 
 
 
 516 
 
 
30. 
Vlastimil Zeman
TJ Jiskra Kovářská
 357 
 154 
 6 
 511 
 
 
 
 
 511 
 
 
31. 
Karel Kolařík
TJ ČKD Blansko
 325 
 178 
 1 
 503 
 
 
 
 
 503 
 
 
32. 
Ivan Žaloudík
TJ Slavia K.Vary
 331 
 170 
 5 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
33. 
Pavel Sláma
Sokol Luhačovice
 350 
 150 
 11 
 500 
 
 
 
 
 500 
 
 
34. 
Arnošt Werschall
TJ Jiskra Kovářská
 345 
 153 
 6 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
35. 
Ondřej Pospíšil
KK Zábřeh
 354 
 143 
 4 
 497 
 
 
 
 
 497 
 
 
36. 
Antonín Knobloch
SK US Praha
 331 
 156 
 4 
 487 
 
 
 
 
 487 
 
 

  NOVINKY
16.08.2022:
Podzimní část soutěží 2022/23

07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах