Dnešní datum: 07. 10. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2002
Muži - Vrchlabí (2x200 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Michal Jirouš
SKK Náchod
 629 
 367 
 1 
 996 
 650 
 330 
 2 
 980 
 1976 
 
 
2. 
Viktor Pytlík
Sokol Kdyně
 596 
 381 
 
 977 
 621 
 346 
 2 
 967 
 1944 
 
 
3. 
Roman Pytlík
SKK Rokycany
 616 
 324 
 1 
 940 
 608 
 385 
 3 
 993 
 1933 
 
 
4. 
Rudolf Podhola
KK Hvězda Trnovany
 618 
 339 
 
 957 
 628 
 326 
 
 954 
 1911 
 
 
5. 
Theodor Marančák
Sokol Kare Luhačovice
 611 
 358 
 2 
 969 
 622 
 311 
 3 
 933 
 1902 
 
 
6. 
Roman Goldemund
TJ Spartak Přerov
 606 
 316 
 3 
 922 
 631 
 343 
 3 
 974 
 1896 
 
 
7. 
Vladimír Dvořák
TJ Třebíč
 631 
 346 
 
 977 
 596 
 285 
 3 
 881 
 1858 
 
 
8. 
Petr Holý
SKK Primátor Náchod
 612 
 301 
 3 
 913 
 596 
 341 
 3 
 937 
 1850 
 
 
9. 
Jaroslav Procházka
SK LCS Praha
 616 
 316 
 1 
 932 
 614 
 295 
 2 
 909 
 1841 
 
 
10. 
Jiří Dvořák
SK US Praha
 598 
 319 
 3 
 917 
 593 
 327 
 4 
 920 
 1837 
 
 
11. 
František Tesař
Sparta Kutná Hora
 605 
 318 
 2 
 923 
 575 
 317 
 5 
 892 
 1815 
 
 
12. 
Milan Perníček
SKK Bohušovice
 616 
 291 
 7 
 907 
 592 
 308 
 5 
 900 
 1807 
 
 
13. 
Ladislav Hetcl
Sokol Kolín
 605 
 301 
 2 
 906 
 
 
 
 
 906 
 
 
14. 
Josef Čapka
TJ Zora Olomouc
 606 
 297 
 2 
 903 
 
 
 
 
 903 
 
 
15. 
David Machala
KK Vyškov
 586 
 314 
 3 
 900 
 
 
 
 
 900 
 
 
16. 
Jiří Flídr
KK Zábřeh
 603 
 295 
 2 
 898 
 
 
 
 
 898 
 
 
17. 
Pavel Petrů
KK Lokomotiva Tábor
 590 
 307 
 5 
 897 
 
 
 
 
 897 
 
 
18. 
Radek Holakovský
Start Rychnov n/Kn.
 604 
 291 
 4 
 895 
 
 
 
 
 895 
 
 
19. 
Petr Pevný
KK Rostex Vyškov
 594 
 300 
 4 
 894 
 
 
 
 
 894 
 
 
20. 
Zdeněk Slezák
SK US Praha
 579 
 311 
 1 
 890 
 
 
 
 
 890 
 
 
21. 
Jiří Hendrych
KK Hagemann Opava
 591 
 295 
 5 
 886 
 
 
 
 
 886 
 
 
22. 
Karel Bučko
KK Slovan Jirkov
 567 
 312 
 3 
 879 
 
 
 
 
 879 
 
 
23. 
Zdeněk Samec
KK Lokomotiva Tábor
 577 
 297 
 5 
 874 
 
 
 
 
 874 
 
 
24. 
Arnošt Werschall
TJ Jiskra Kovářská
 604 
 265 
 7 
 869 
 
 
 
 
 869 
 
 
25. 
Radek Havran
TJ Zora Olomouc
 582 
 280 
 5 
 862 
 
 
 
 
 862 
 
 
26. 
Jiří Radil
KK MS Brno
 573 
 278 
 3 
 851 
 
 
 
 
 851 
 
 
27. 
Jan Renka
KK Sadská
 578 
 259 
 5 
 837 
 
 
 
 
 837 
 
 
28. 
Jan Miškovský
Jiskra Šabina
 540 
 274 
 5 
 814 
 
 
 
 
 814 
 
 

  NOVINKY
16.08.2022:
Podzimní část soutěží 2022/23

07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах