Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2002
Dorostenci - Opava (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Ondřej Sobčák
KK Zábřeh
 355 
 190 
 2 
 545 
 357 
 205 
 2 
 562 
 1107 
 
 
2. 
Zdeněk Dvořák
TJ Loko Č.Velenice
 347 
 191 
 3 
 538 
 363 
 180 
 3 
 543 
 1081 
 
 
3. 
Antonín Sochor
TJ Jiskra Rýmařov
 359 
 183 
 3 
 542 
 349 
 170 
 3 
 519 
 1061 
 
 
4. 
Tomáš Jirout
SKK Náchod
 356 
 179 
 
 535 
 354 
 159 
 3 
 513 
 1048 
 
 
5. 
Josef Zejda
TJ Dynamo Liberec
 349 
 163 
 5 
 512 
 349 
 184 
 4 
 533 
 1045 
 
 
6. 
Miroslav Matoušek
KK Slovan Rosice
 347 
 174 
 8 
 521 
 335 
 183 
 6 
 518 
 1039 
 
 
7. 
Jakub Tomančák
SK Baník Ratíškovice
 351 
 164 
 8 
 515 
 357 
 166 
 5 
 523 
 1038 
 
 
8. 
Ladislav Chmel
TJ Loko Č.Velenice
 371 
 161 
 6 
 532 
 362 
 141 
 3 
 503 
 1035 
 
 
9. 
Martin Podzimek
Start Rychnov n/Kn.
 366 
 167 
 2 
 533 
 335 
 154 
 2 
 489 
 1022 
 
 
10. 
Tomáš Pavlík
TJ Slavia K.Vary
 351 
 161 
 4 
 512 
 352 
 154 
 5 
 506 
 1018 
 
 
11. 
Lukáš Vaněk
KK Hagemann Opava
 331 
 191 
 2 
 522 
 339 
 151 
 3 
 490 
 1012 
 
 
12. 
Josef Dvořák
SK US Praha
 329 
 175 
 4 
 504 
 339 
 163 
 5 
 502 
 1006 
 
 
13. 
Jiří Kočí
TJ Sokol Benešov
 364 
 137 
 10 
 501 
 
 
 
 
 501 
 
 
14. 
Dalibor Matyáš
KK Slovan Rosice
 337 
 161 
 5 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
15. 
Martin Kasaj
KC Zlín
 356 
 142 
 13 
 498 
 
 
 
 
 498 
 
 
16. 
Lukáš Janko
TJ Červený Kostelec
 353 
 143 
 5 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
17. 
Jaroslav Šmejda
Start Rychnov n/Kn.
 353 
 138 
 13 
 491 
 
 
 
 
 491 
 
 
18. 
Petr Kučera
TJ Dobřany
 316 
 173 
 8 
 489 
 
 
 
 
 489 
 
 
19. 
Lukáš Čekal
KK PSJ Jihlava
 332 
 153 
 4 
 485 
 
 
 
 
 485 
 
 
20. 
Rostislav Rozsypal
KK Slovan Jirkov
 333 
 151 
 6 
 484 
 
 
 
 
 484 
 
 
21. 
Jaroslav Kejzlar
Start Rychnov n/Kn.
 333 
 138 
 14 
 471 
 
 
 
 
 471 
 
 
22. 
Jan Renka
Sokol Sadská
 320 
 149 
 5 
 469 
 
 
 
 
 469 
 
 
23. 
Jaromír Hnát
Lovochemie Lovosice
 297 
 155 
 14 
 452 
 
 
 
 
 452 
 
 
24. 
Zbyněk David
TJ Bohemia Poděbrady
 330 
 109 
 14 
 439 
 
 
 
 
 439 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах