Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30    

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





 
 
Mistrovství ČR 1999
Dorostenci - Přerov (120hs+100hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
 
1. 
Vladislav Vajc
KK Slovan Jirkov
 363 
 169 
 2 
 532 
 295 
 161 
 
 456 
 
 
2. 
Ondřej Sobčák
KK Zábřeh
 349 
 167 
 5 
 516 
 296 
 146 
 4 
 442 
 
 
3. 
Ota Gutwirth
TJ Tesla Pardubice
 329 
 198 
 2 
 527 
 299 
 140 
 2 
 439 
 
 
4. 
Michal Bučko
KK Slovan Jirkov
 321 
 174 
 5 
 495 
 301 
 132 
 1 
 433 
 
 
5. 
Milan Vaněk
Ostroj Opava
 332 
 161 
 7 
 493 
 297 
 133 
 5 
 430 
 
 
6. 
Filip Lőffelmann
Sokol Kdyně
 325 
 160 
 8 
 485 
 264 
 157 
 
 421 
 
 
7. 
Milan Blecha
TJ Centropen Dačice
 340 
 156 
 2 
 496 
 292 
 124 
 4 
 416 
 
 
8. 
Milan Wagner
Sokol Plzeň V
 327 
 160 
 6 
 487 
 302 
 108 
 5 
 410 
 
 
9. 
Ondřej Němec
KK MS Brno
 353 
 142 
 3 
 495 
 282 
 126 
 5 
 408 
 
 
10. 
Radek Frinta
TJ Poříčí
 350 
 166 
 2 
 516 
 280 
 125 
 5 
 405 
 
 
11. 
Jan Kotyza
KK PSJ Jihlava
 337 
 183 
 2 
 520 
 282 
 122 
 3 
 404 
 
 
12. 
Robin Parkan
KK PSJ Jihlava
 356 
 171 
 3 
 527 
 282 
 117 
 3 
 399 
 
 
13. 
Václav Kolář
Sokol Rybník
 345 
 162 
 9 
 507 
 278 
 118 
 5 
 396 
 
 
14. 
Martin Vaněk
Ostroj Opava
 343 
 179 
 2 
 522 
 273 
 121 
 7 
 394 
 
 
15. 
Zdeněk Černý
KK Slovan Jirkov
 340 
 148 
 5 
 488 
 268 
 121 
 11 
 389 
 
 
16. 
Petr Barchánek
KK Konstruktiva
 333 
 176 
 5 
 509 
 254 
 127 
 7 
 381 
 
 
17. 
David Hýbl
TJ Loko Č.Třebová
 342 
 141 
 6 
 483 
 
 
 
 
 
 
18. 
Lukáš Prokeš
SK Meteor Praha
 335 
 145 
 4 
 480 
 
 
 
 
 
 
19. 
Petr Bína
TJ Centropen Dačice
 337 
 141 
 8 
 478 
 
 
 
 
 
 
20. 
Martin Hrouda
Sokol Tehovec
 312 
 166 
 5 
 478 
 
 
 
 
 
 
21. 
Petr Sedláček
SK Týniště n/Orl.
 309 
 166 
 3 
 475 
 
 
 
 
 
 
22. 
Jaroslav Lakomý
TJ Krnov
 341 
 129 
 8 
 470 
 
 
 
 
 
 
23. 
Josef Kostroun
Spolana Neratovice
 325 
 132 
 9 
 457 
 
 
 
 
 
 
24. 
Tomáš Polánský
TJ Loko Č.Budějovice
 330 
 127 
 5 
 457 
 
 
 
 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах