Dnešní datum: 16. 08. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Srpen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2006
Seniorky - Tábor (120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Výsledek  
 
1. 
Věra Tomanová
TJ Jiskra Rýmařov
 350 
 188 
 1 
 538 
 
 
2. 
Stanislava Hilzensauerová
TJ Sokol Duchcov
 356 
 174 
 3 
 530 
 
 
3. 
Alena Svozilová
TJ Valašské Meziříčí
 353 
 175 
 2 
 528 
 
 
4. 
Zdeňka Vytisková
Spartak VS Pelhřimov
 353 
 175 
 2 
 528 
 
 
5. 
Libuše Hanzálková
Sokol Chýnov
 350 
 174 
 2 
 524 
 
 
6. 
M. Škodová
Slovan Jindř.Hradec
 345 
 173 
 2 
 518 
 
 
7. 
Marcela Černá
Sokol Benešov
 365 
 151 
 10 
 516 
 
 
8. 
Kristýna Karbanová
Jiskra Nový Bor
 345 
 168 
 5 
 513 
 
 
9. 
Marie Frydrychová
Start Rychnov n/Kn.
 356 
 155 
 4 
 511 
 
 
10. 
Libuše Zichová
KK Konstruktiva
 335 
 175 
 4 
 510 
 
 
11. 
Jaruška Havrdová
SK US Praha
 341 
 169 
 4 
 510 
 
 
12. 
Jiřina Antoňů
Spartak VS Pelhřimov
 342 
 168 
 6 
 510 
 
 
13. 
Zdena Černá
TJ Neratovice
 347 
 162 
 5 
 509 
 
 
14. 
Jaruška Hájková
TJ Spartak Přerov
 351 
 158 
 11 
 509 
 
 
15. 
L. Pivoňková
TJ Lokomotiva Cheb
 340 
 165 
 6 
 505 
 
 
16. 
Hana Likavcová
KK Šumperk
 352 
 150 
 7 
 502 
 
 
17. 
J. Ženíšková
SKK Rokycany
 349 
 152 
 14 
 501 
 
 
18. 
Jiřina Kařízková
KK Slovan Jirkov
 337 
 164 
 4 
 501 
 
 
19. 
M. Tomíšková
Akuma Ml.Boleslav
 325 
 174 
 5 
 499 
 
 
20. 
Z. Weinerová
TJ Jiskra Rýmařov
 336 
 158 
 8 
 494 
 
 
21. 
E. Křápková
SKK Jeseník
 328 
 161 
 9 
 489 
 
 
22. 
Běla Omastová
KK Vyškov
 330 
 157 
 13 
 487 
 
 
23. 
M. Bobková
KC Zlín
 336 
 151 
 7 
 487 
 
 
24. 
E. Nováčková
TJ Lokomotiva Cheb
 320 
 166 
 3 
 486 
 
 
25. 
D. Štěpánová
SKK Vrchlabí
 340 
 146 
 6 
 486 
 
 
26. 
L. Mederová
KK Šumperk
 329 
 154 
 5 
 483 
 
 
27. 
I. Cvachová
TJ Blatná
 319 
 163 
 4 
 482 
 
 
28. 
Ludmila Landkamerová
Spartak VS Pelhřimov
 328 
 152 
 11 
 480 
 
 
29. 
Eva Barchánková
KK Konstruktiva
 328 
 144 
 10 
 472 
 
 
30. 
Věra Hajíčková
Sokol Písek
 335 
 134 
 11 
 469 
 
 
31. 
Z. Habartová
TJ Horní Benešov
 326 
 139 
 11 
 465 
 
 
32. 
H. Krumlová
TJ Tesla Pardubice
 305 
 157 
 10 
 462 
 
 
33. 
Jaromíra Škrobová
HKK Olomouc
 324 
 118 
 10 
 442 
 
 
34. 
Sv. Klimešová
KK Brno Židenice
 301 
 124 
 14 
 425 
 
 

  NOVINKY
07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах