Dnešní datum: 28. 05. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Květen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>       1
>2 3 4 5 6 7 8
>9 10 11 12 13 14 15
>16 17 18 19 20 21 22
>23 24 25 26 27 28 29
>30 31      

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2007
Juniorky - Zábřeh (2x120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Kvalif.  
  Finále  
  Celkem  
 
1. 
Hana Wiedermannová
KK Zábřeh
 397 
 183 
 3 
 580 
 384 
 220 
 2 
 604 
 1184 
 
 
2. 
Lucie Vaverková
KK Slovan Rosice
 361 
 194 
 1 
 555 
 356 
 249 
 
 605 
 1160 
 
 
3. 
Vendula Šebestová
KK Šumperk
 371 
 220 
 1 
 591 
 369 
 185 
 3 
 554 
 1145 
 
 
4. 
Dana Wiedermannová
KK Zábřeh
 363 
 197 
 4 
 560 
 373 
 175 
 1 
 548 
 1108 
 
 
5. 
Jana Holubová
TJ Zbrojovka Vsetín
 356 
 181 
 4 
 537 
 370 
 185 
 3 
 555 
 1092 
 
 
6. 
Andrea Axmanová
KK Brno - Židenice
 348 
 174 
 6 
 522 
 354 
 204 
 2 
 558 
 1080 
 
 
7. 
Kateřina Bezdíčková
KK Šumperk
 327 
 194 
 3 
 521 
 381 
 168 
 2 
 549 
 1070 
 
 
8. 
Pavlína Radílková
TJ Zbrojovka Vsetín
 351 
 178 
 6 
 529 
 352 
 184 
 6 
 536 
 1065 
 
 
9. 
Lenka Tomášková
SKK Jičín
 336 
 186 
 6 
 522 
 355 
 186 
 7 
 541 
 1063 
 
 
10. 
Jana Račková
KK PSJ Jihlava
 337 
 160 
 2 
 497 
 366 
 198 
 1 
 564 
 1061 
 
 
11. 
Michaela Moravcová
Sokol Kolín
 352 
 161 
 5 
 513 
 357 
 181 
 2 
 538 
 1051 
 
 
12. 
Martina Ančincová
KK Kroměříž
 363 
 160 
 9 
 523 
 342 
 178 
 9 
 520 
 1043 
 
 
13. 
Eva Kopřivová
KK Konstruktiva
 344 
 158 
 5 
 502 
 379 
 159 
 5 
 538 
 1040 
 
 
14. 
Ivana Korcová
TJ ČKD Blansko
 361 
 170 
 7 
 531 
 357 
 140 
 6 
 497 
 1028 
 
 
15. 
Lenka Hrdinová
SKK Jičín
 342 
 165 
 4 
 507 
 328 
 156 
 
 484 
 991 
 
 
16. 
Tereza Odstrčilová
TJ Loko Ústí n/L.
 365 
 132 
 8 
 497 
 328 
 159 
 8 
 487 
 984 
 
 
17. 
Kateřina Mísařová
KK Zábřeh
 330 
 166 
 6 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
18. 
Žaneta Szegiová
Loko Č.Velenice
 365 
 131 
 8 
 496 
 
 
 
 
 496 
 
 
19. 
Petra Jechová
TJ Neratovice
 326 
 164 
 4 
 490 
 
 
 
 
 490 
 
 
20. 
Romana Gabřišková
SKK Karlovy Vary
 354 
 136 
 9 
 490 
 
 
 
 
 490 
 
 
21. 
Radka Kudrnová
Bižuterie Jablonec n/N.
 338 
 139 
 9 
 477 
 
 
 
 
 477 
 
 
22. 
Petra Břečková
Centropen Dačice
 336 
 137 
 7 
 473 
 
 
 
 
 473 
 
 
23. 
Lenka Hávová
TJ Spartak Přerov
 329 
 144 
 10 
 473 
 
 
 
 
 473 
 
 
24. 
Kateřina Zelenková
TJ Sokol Rudná
 325 
 146 
 10 
 471 
 
 
 
 
 471 
 
 
25. 
Monika Tvrdá
TJ Sokol Husovice
 333 
 137 
 12 
 470 
 
 
 
 
 470 
 
 
26. 
Hana Bydžovská
Tesla Pardubice
 318 
 148 
 10 
 466 
 
 
 
 
 466 
 
 
27. 
Dana Kapicová
TJ Sokol Díly
 315 
 110 
 19 
 425 
 
 
 
 
 425 
 
 
28. 
Jitka Kocourková
TJ Neratovice
 292 
 121 
 14 
 413 
 
 
 
 
 413 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах