Dnešní datum: 20. 01. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
4.6.-20.6.2021



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Leden  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30
>31       

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2007
Seniorky - Kutná Hora (120 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Výsledek  
 
1. 
Daniela Žďárková
TJ Jiskra Nový Bor
 378 
 194 
 
 572 
 
 
2. 
Věra Tomanová
TJ Jiskra Rýmařov
 355 
 209 
 1 
 564 
 
 
3. 
Marie Kolářová
SKK Jičín
 347 
 215 
 3 
 562 
 
 
4. 
Alena Dudová
Spartak Soběslav
 363 
 195 
 3 
 558 
 
 
5. 
Marie Donátová
Tesla Pardubice
 385 
 165 
 8 
 550 
 
 
6. 
Anita Morkusová
SK Plaston Šluknov
 341 
 206 
 4 
 547 
 
 
7. 
Marie Adamcová
Sparta Kutná Hora
 357 
 182 
 3 
 539 
 
 
8. 
Věra Martincová
TJ Lomnice
 372 
 165 
 2 
 537 
 
 
9. 
Valerie Procházková
Centropen Dačice
 362 
 175 
 4 
 537 
 
 
10. 
Jarmila Zimáková
TJ Sokol Rudná
 356 
 181 
 7 
 537 
 
 
11. 
Květa Konopíková
TJ Sokol Díly
 338 
 198 
 6 
 536 
 
 
12. 
Marie Králová
Sokol Benešov
 354 
 182 
 4 
 536 
 
 
13. 
Květa Dvořáková
SC Radotín
 369 
 161 
 9 
 530 
 
 
14. 
Helena Gladavská
Lokomotiva Cheb
 382 
 148 
 5 
 530 
 
 
15. 
Dana Lamichová
Minerva Opava
 339 
 190 
 3 
 529 
 
 
16. 
Věra Zmitková
HKK Olomouc
 372 
 157 
 4 
 529 
 
 
17. 
Ludmila Pančochová
KARE Luhačovice
 356 
 171 
 9 
 527 
 
 
18. 
Zdeňka Vytisková
Spartak Pelhřimov
 347 
 179 
 3 
 526 
 
 
19. 
Alena Holcová
TJ ČKD Blansko
 344 
 182 
 5 
 526 
 
 
20. 
Marie Konečná
Minerva Opava
 352 
 172 
 5 
 524 
 
 
21. 
Jiřina Kařízková
KK Slovan Jirkov
 355 
 167 
 4 
 522 
 
 
22. 
Ludmila Landkamerová
Spartak Pelhřimov
 348 
 173 
 7 
 521 
 
 
23. 
Kristína Šimonová
SK Baník Ratíškovice
 354 
 164 
 13 
 518 
 
 
24. 
Alena Jeníčková
Tesla Pardubice
 359 
 156 
 8 
 515 
 
 
25. 
Jana Dvořáková
Centropen Dačice
 352 
 158 
 11 
 510 
 
 
26. 
Věra Skoumalová
KC Zlín
 353 
 156 
 8 
 509 
 
 
27. 
Krystýna Karbanová
TJ Jiskra Nový Bor
 341 
 166 
 5 
 507 
 
 
28. 
Jaroslava Lőffelmannová
TJ Sokol Kdyně
 341 
 164 
 5 
 505 
 
 
29. 
Olga Urbanová
SK Děčín
 336 
 166 
 10 
 502 
 
 
30. 
Zdena Černá
TJ Neratovice
 352 
 149 
 3 
 501 
 
 
31. 
Pavla Žádníková
KC Zlín
 361 
 136 
 10 
 497 
 
 
32. 
Marie Frydrychová
TJ Start Rychnov n/Kn.
 347 
 149 
 5 
 496 
 
 
33. 
Mária Svozilová
Spartak Přerov
 337 
 151 
 10 
 488 
 
 
34. 
Libuše Kuběnová
TJ Nové Město na Mor.
 345 
 133 
 14 
 478 
 
 
35. 
Marie Sunková
TJ Jiskra Nový Bor
 322 
 153 
 10 
 475 
 
 
36. 
Oldřiška Prokešová
Centropen Dačice
 331 
 120 
 13 
 451 
 
 

  NOVINKY
28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022

18.09.2021:
Kantýna na kuželně opět v provozu
Provoz kantýny na kuželně během zápasů je zajištěn ve spolupráci s hostincem U Jendy (Vyšehradská 425, Praha 2): nápojový lístek, hotová jídla dle denní nabídky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах