Dnešní datum: 16. 08. 2022   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
16.5.-29.5.2022



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Srpen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>1 2 3 4 5 6 7
>8 9 10 11 12 13 14
>15 16 17 18 19 20 21
>22 23 24 25 26 27 28
>29 30 31     

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Mistrovství ČR 2001
Seniorky - Vyškov (100 hs)


 Poř. 
 Jméno 
 Oddíl 
  Výsledek  
 
1. 
Jana Mlnáříková
TJ SVA Holýšov
 295 
 159 
 1 
 454 
 
 
2. 
Jiřina Antoňů
Spartak VHS Pelhřimov
 311 
 143 
 4 
 454 
 
 
3. 
Libuše Mrázová
TJ Zora Olomouc
 298 
 153 
 5 
 451 
 
 
4. 
Božena Zabloudilová
TJ Spartak Soběslav
 285 
 161 
 3 
 446 
 
 
5. 
Jitka Kočová
TJ Sokol Benešov
 297 
 131 
 5 
 428 
 
 
6. 
Libuše Mühlbauerová
KK Konstruktiva
 294 
 132 
 5 
 426 
 
 
7. 
Jaroslava Hájková
TJ Spartak PS Přerov
 312 
 113 
 2 
 425 
 
 
8. 
Eva Barchánková
KK Konstruktiva
 273 
 148 
 2 
 421 
 
 
9. 
Eva Marková
TJ Unie Hlubina
 278 
 142 
 1 
 420 
 
 
10. 
Jaroslava Minaříková
TJ Loko Č.Budějovice
 296 
 122 
 10 
 418 
 
 
11. 
Jana Ansorgová
TJ Zora Olomouc
 289 
 129 
 5 
 418 
 
 
12. 
Jaroslava Prokopová
TJ Spolana Neratovice
 291 
 123 
 7 
 414 
 
 
13. 
Jiřina Petříčková
TJ Jiskra Aš
 287 
 126 
 6 
 413 
 
 
14. 
Zdena Štorková
SK Děčín
 293 
 120 
 8 
 413 
 
 
15. 
Marie Donátová
TJ Tesla Pardubice
 290 
 122 
 11 
 412 
 
 
16. 
Marie Bobková
KC Zlín
 271 
 140 
 4 
 411 
 
 
17. 
Běla Omastová
KK Rostex Vyškov
 282 
 129 
 4 
 411 
 
 
18. 
Helena Gladavská
TJ Lokomotiva Cheb
 276 
 133 
 3 
 409 
 
 
19. 
Magdalena Jánská
TJ Fezko Strakonice
 266 
 143 
 5 
 409 
 
 
20. 
Marie Jindrová
TJ Baník Stříbro
 292 
 116 
 8 
 408 
 
 
21. 
Jana Kořínková
Tatran Jablonné v Podj.
 295 
 112 
 3 
 407 
 
 
22. 
Marie Rybková
TJ Sokol Benešov
 291 
 114 
 5 
 405 
 
 
23. 
Marie Kolářová
SKK Jičín
 274 
 124 
 3 
 398 
 
 
24. 
Eva Staňková
TJ Glaverbel Teplice
 290 
 106 
 6 
 396 
 
 
25. 
Marie Kovářová
TJ Jiskra Aš
 276 
 117 
 7 
 393 
 
 
26. 
Božena Petříková
TJ Spartak PS Přerov
 288 
 105 
 11 
 393 
 
 
27. 
Ludmila Bazgerová
KK Konstruktiva
 282 
 104 
 11 
 386 
 
 
28. 
Lidmila Lejpová
ZD České Meziříčí
 269 
 116 
 9 
 385 
 
 
29. 
Alena Panáčková
TJ Lok.-Ingstav Brno
 266 
 115 
 11 
 381 
 
 
30. 
Věra Doležalová
Sokol Chotoviny
 267 
 110 
 6 
 377 
 
 
31. 
Božena Pekárková
TJ Jiskra Nový Bor
 258 
 117 
 5 
 375 
 
 
32. 
Hana Jeřábková
KK Konstruktiva
 265 
 105 
 4 
 370 
 
 
33. 
Jana Černíková
TJ Lokomotiva Bílina
 290 
 80 
 18 
 370 
 
 
34. 
Marie Majarová
TJ Unie Hlubina
 263 
 106 
 9 
 369 
 
 

  NOVINKY
07.08.2022:
Oprava rozběžiště
Od středy 10.8.2022 bude kuželna mimo provoz (oprava rozběžiště). V úterý 16.8.2022 bude navazovat brigáda na úklid.

28.12.2021:
Jarní část soutěží 2021/22

19.11.2021:
Jirka Hnízdil (1954-2021)

10.11.2021:
Přebor klubu pro rok 2022


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах