Dnešní datum: 18. 04. 2021   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30   

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2009
Muži  (2x200HS)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-160] [161-178][Discipliny] [Dráhy]

Nejlepší plné - dvojice
 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
KK Slavoj Praha
(Jaroslav Procházka + Martin Kozel)
1268
 
 
2.  
KK PSJ Jihlava
(Jan Kotyza + Daniel Braun)
1253
 
 
3.  
KK Konstuktiva Praha
(Tomáš Pavlata + Pavel Vymazal)
1249
 
 
4.  
KK Sadská
(Václav Pešek + Jan Renka)
1240
 
 
5.  
TJ VTŽ Chomutov
(Zbyněk Vytiska + Luboš Havel)
1235
 
 
6.  
TJ Sokol Rudná
(Petr Pavlík + David Balzer)
1227
 
 
7.  
Sparta Praha
(Václav Klička + Miroslav Viktorin)
1226
 
 
8.  
KK Sadská
(Aleš Košnar + Václav Schejbal)
1225
 
 
9.  
Slavia Praha
(Luboš Zelenka + Miroslav Smrčka)
1225
 
 
10.  
TJ Sokol Vršovice
(Jiří Zetek + Petr Veverka)
1222
 
 
Nejlepší dorážka - dvojice
 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
KK Slavoj Praha
(Jaroslav Procházka + Martin Kozel)
697
 
 
2.  
KK PSJ Jihlava
(Jan Kotyza + Daniel Braun)
669
 
 
3.  
KK Konstruktiva Praha
(Zdeněk Zahrádka + Štěpán Koblížek)
661
 
 
4.  
KK Sadská
(Aleš Košnar + Václav Schejbal)
651
 
 
5.  
Kamenice n/L. / Žirovnice
(Jiří Ouhel + Václav Rychtařík)
638
 
 
6.  
TJ VTŽ Chomutov
(Zbyněk Vytiska + Luboš Havel)
633
 
 
7.  
KK Konstruktiva Praha
(Jaroslav Pleticha ml. + Jaroslav Pleticha st.)
633
 
 
8.  
KK Konstruktiva Praha
(Jaroslav Borkovec + František Obruča)
624
 
 
9.  
TJ Jiskra Kovářská
(Vlastimil Zeman ml. + David Junek)
621
 
 
10.  
KK Konstruktiva Praha
(Antonín Doubrava + Lukáš Doubrava)
615
 
 
Nejméně chyb - dvojice
 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
KK Slavoj Praha
(Jaroslav Procházka + Martin Kozel)
5
 
 
2.  
KK Konstruktiva Praha
(Jaroslav Borkovec + František Obruča)
5
 
 
3.  
KK PSJ Jihlava
(Jan Kotyza + Daniel Braun)
6
 
 
4.  
KK Sadská
(Aleš Košnar + Václav Schejbal)
6
 
 
5.  
KK Konstruktiva Praha
(Jaroslav Pleticha ml. + Jaroslav Pleticha st.)
6
 
 
6.  
TJ Sokol Kolín
(Ladislav Hetcl + Jiří Němec)
7
 
 
7.  
KK Sadská
(Václav Pešek + Jan Renka)
8
 
 
8.  
SKK Hořice
(František Kráčmar + Michaela Kučerová)
8
 
 
9.  
Kamenice n/L. / Žirovnice
(Jiří Ouhel + Václav Rychtařík)
9
 
 
10.  
Sokol Chýnov
(Petr Bystřický + Jiří Dvořák)
9
 
 
Nejlepší plné - jednotlivci
 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 
1.  
Jaroslav Procházka
KK Slavoj Praha
668
 
 
2.  
Tomáš Pavlata
KK Konstuktiva Praha
657
 
 
3.  
Štěpán Koblížek
KK Konstruktiva Praha
639
 
 
4.  
Jan Kotyza
KK PSJ Jihlava
638
 
 
5.  
Milan Perníček
SKK Bohušovice n/O.
635
 
 
6.  
Luboš Zelenka
Slavia Praha
635
 
 
7.  
Petr Veverka
TJ Sokol Vršovice
635
 
 
8.  
Petr Pavlík
TJ Sokol Rudná
634
 
 
9.  
Zdeněk Slezák
SK US Praha
629
 
 
10.  
Jan Bureš
Žirovnice / Kamenice n/L.
629
 
 
Nejlepší dorážka - jednotlivci
 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 
1.  
Martin Kozel
KK Slavoj Praha
350
 
 
2.  
Jaroslav Procházka
KK Slavoj Praha
347
 
 
3.  
Jiří Ouhel
Kamenice n/L. / Žirovnice
342
 
 
4.  
Jan Kotyza
KK PSJ Jihlava
341
 
 
5.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva Praha
339
 
 
6.  
Lukáš Doubrava
KK Konstruktiva Praha
337
 
 
7.  
Jan Pelák
Kolín / Poděbrady
336
 
 
8.  
Ladislav Hetcl
TJ Sokol Kolín
330
 
 
9.  
Václav Schejbal
KK Sadská
329
 
 
10.  
Vlastimil Zeman ml.
TJ Jiskra Kovářská
329
 
 
Nejméně chyb - jednotlivci
 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 
1.  
Jaroslav Procházka
KK Slavoj Praha
0
 
 
2.  
Jan Kotyza
KK PSJ Jihlava
0
 
 
3.  
Jiří Dvořák
Sokol Chýnov
0
 
 
4.  
Václav Schejbal
KK Sadská
1
 
 
5.  
Jaroslav Borkovec
KK Konstruktiva Praha
1
 
 
6.  
Stanislav Rada
TJ VTŽ Chomutov
1
 
 
7.  
Jaroslav Pleticha st.
KK Konstruktiva Praha
1
 
 
8.  
Luboš Havel
TJ VTŽ Chomutov
2
 
 
9.  
Václav Pešek
KK Sadská
2
 
 
10.  
Jan Horn
PSK Union + SKK Náchod
2
 

  NOVINKY
17.12.2020:
Uzavření kuželny
V souladu s usnesením vlády ČR je od 18.12.2020 kuželna znovu uzavřena.

03.12.2020:
Obnovení tréninků
V souladu s usnesením vlády ČR je od 3.12.2020 obnovena možnost tréninků. Podmínkou je zakrytí úst a nosu po celou dobu pobytu na kuželně a dodržení limitu max. 10 osob na kuželně.

08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10.2020 do odvolání dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do odvolání uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах