Dnešní datum: 18. 04. 2021   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30   

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2009
Muži  (2x200HS)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-160] [161-178][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 1 
 2 
 3 
 4 
 
81.  
Jan Barchánek
KK Konstruktiva Praha
588/276/5
864
216
224
205
219
 
 
82.  
Aleš Jungmann
KK Slavia Praha
588/276/11
864
190
212
241
221
 
 
83.  
Miloslav Všetečka
TJ Sokol Žižkov
572/291/9
863
211
208
229
215
 
 
84.  
Petr Bystřický
Sokol Chýnov
574/289/9
863
218
222
212
211
 
 
85.  
Milan Perman
KK Konstruktiva Praha
580/282/9
862
209
202
218
233
 
 
86.  
Tomáš Brückler
Sokol Písek
598/264/12
862
234
225
215
188
 
 
87.  
Pavel Wohlmuth
KK Konstruktiva Praha
578/282/7
860
197
223
228
212
 
 
88.  
Vratislav Vlček
KK Louny
586/274/12
860
221
218
222
199
 
 
89.  
Vladislav Vajc
KK Konstruktiva Praha
603/256/9
859
209
200
208
242
 
 
90.  
Ladislav Koláček
SKK Bohušovice n/O.
586/272/8
858
232
213
212
201
 
 
91.  
Miroslav Viktorin
Sparta Praha
615/243/21
858
213
225
211
209
 
 
92.  
František Obruča
KK Konstruktiva Praha
562/295/4
857
210
203
242
202
 
 
93.  
Jan Kamín
TJ Radlice
577/280/10
857
199
235
228
195
 
 
94.  
Miroslav Smrčka
Slavia Praha
590/267/4
857
197
194
232
234
 
 
95.  
Tomáš Bek
Kolín / Poděbrady
591/266/8
857
207
225
211
214
 
 
96.  
Vladimír Huml
TJ Neratovice
605/252/15
857
212
196
226
223
 
 
97.  
Miroslav Šnejdar st.
TJ Lovosice
603/253/8
856
211
198
228
219
 
 
98.  
Petr Firek
SK Meteor Praha
583/272/4
855
227
208
213
207
 
 
99.  
Jan Černý
TJ Sokol Benešov
602/250/9
852
196
220
204
232
 
 
100.  
Bartoloměj Vlášek
SKK Hořice
556/295/14
851
206
216
215
214
 
 
101.  
Petr Hrubý
KK Slavoj Praha
587/264/7
851
218
220
212
201
 
 
102.  
Ondřej Střelba
KK Konstruktiva Praha
594/257/14
851
217
208
221
205
 
 
103.  
Jan Špinka
TJ Sokol Žižkov
586/264/14
850
224
216
187
223
 
 
104.  
Jaromír Hnát
TJ Lovosice
580/269/17
849
195
227
217
210
 
 
105.  
Stanislav Vesecký st.
KK Konstruktiva Praha
583/265/12
848
198
229
194
227
 
 
106.  
Přemysl Vytiska
TJ VTŽ Chomutov
586/262/12
848
211
194
214
229
 
 
107.  
Ondřej Troják
KK Kosmonosy
605/243/10
848
229
167
236
216
 
 
108.  
Pavel Basl
TJ Baník Stříbro
579/268/13
847
213
209
212
213
 
 
109.  
Jaroslav Krčma
TJ Admira Kobylisy
595/252/11
847
203
220
217
207
 
 
110.  
Pavel Váňa
TJ Sokol Žižkov
599/247/12
846
200
207
231
208
 
 
111.  
Jaroslav Ondráček
TJ Lovosice
610/236/15
846
207
210
200
229
 
 
112.  
Pavel Dvořák
SC Radotín
579/265/14
844
222
216
214
192
 
 
113.  
Martin Pondělíček
SC Radotín
599/245/9
844
206
224
217
197
 
 
114.  
Karel Hnátek
DP Praha
584/259/17
843
212
222
209
200
 
 
115.  
Vladimír Tluka
TJ Sokol Vršovice
559/283/13
842
192
245
207
198
 
 
116.  
Karel Smažík
Sokol Chýnov
575/267/17
842
231
188
216
207
 
 
117.  
Luboš Polanský
PSK Union + SKK Náchod
569/272/14
841
194
217
217
213
 
 
118.  
Radek Fiala
Astra Z.Město
571/269/7
840
191
217
207
225
 
 
119.  
Jiří Zetek
TJ Sokol Vršovice
587/251/13
838
208
217
219
194
 
 
120.  
Petr Dvořák
SC Radotín
584/253/18
837
199
210
207
221
 
 
121.  
Jiří Kašpar
TJ Admira Kobylisy
588/249/9
837
194
198
223
222
 
 
122.  
Radek Tajč
Akuma Ml.Boleslav
599/237/13
836
219
202
197
218
 
 
123.  
Pavel Dúška
Slavoj Žirovnice
561/274/20
835
223
207
182
223
 
 
124.  
Petr Pop
KK Louny
568/264/16
832
213
202
203
214
 
 
125.  
Luboš Polák
TJ Sokol Vršovice
583/248/11
831
194
212
220
205
 
 
126.  
Robert Birnbaum
SCI Jihlava
587/244/9
831
199
218
201
213
 
 
127.  
David Dittrich
PSK Union Praha
583/246/6
829
202
199
211
217
 
 
128.  
Svatopluk Birnbaum
SCI Jihlava
584/245/11
829
196
229
202
202
 
 
129.  
David Kuděj
SK US Praha
598/230/12
828
226
189
196
217
 
 
130.  
Antonín Knobloch
SK US Praha
561/266/6
827
212
206
191
218
 
 
131.  
Martin Lukáš
TJ Sokol Žižkov
570/257/10
827
199
213
200
215
 
 
132.  
Petr Pravlovský
KK Slavoj Praha
578/248/17
826
200
206
231
189
 
 
133.  
Libor Šulc
TJ Jilemnice
581/245/16
826
210
184
231
201
 
 
134.  
Petr Finger
TJ Sokol Vršovice
585/241/15
826
209
195
212
210
 
 
135.  
Vladimír Šraga
TJ Baník Stříbro
589/237/16
826
209
188
216
213
 
 
136.  
Karel Vaňata
KK Slavia Praha
587/237/17
824
205
208
220
191
 
 
137.  
Josef Zeman
SCI Jihlava
559/264/14
823
196
179
221
227
 
 
138.  
Jiří Semerád
SKK Bohušovice n/O.
567/256/8
823
193
211
202
217
 
 
139.  
Jiří Altmann
PSK Union Praha
579/244/13
823
200
199
214
210
 
 
140.  
Karel Hybš
KK Konstruktiva Praha
568/252/17
820
220
213
182
205
 
 
141.  
Jan Platil
TJ Sokol Žižkov
595/223/10
818
220
204
205
189
 
 
142.  
Jan Fencl
TJ Sokol Rudná
578/237/13
815
201
200
213
201
 
 
143.  
Luboš Soukup
PSK Union Praha
577/237/18
814
203
213
204
194
 
 
144.  
Jan Kocurek
KK Kosmonosy
566/244/20
810
200
221
196
193
 
 
145.  
Michal Franc
PSK Union Praha
544/264/11
808
203
228
177
200
 
 
146.  
Leoš Kofroň
TJ Radlice
544/263/18
807
200
208
194
205
 
 
147.  
Jaroslav Dryák
Astra Z.Město
578/229/15
807
217
181
209
200
 
 
148.  
Jiří Janoušek
TJ Jilemnice
576/228/19
804
185
223
192
204
 
 
149.  
Tomáš Hora
TJ Sokol Rudná
571/231/27
802
205
217
209
171
 
 
150.  
Martin Dymáček
SKK Hořice
561/240/15
801
203
194
212
192
 
 
151.  
Radek Lehner
TJ Radlice
560/238/18
798
192
217
194
195
 
 
152.  
Josef Langr
SKK Hořice
550/246/18
796
219
181
199
197
 
 
153.  
Jiří Váňa
TJ Sokol Žižkov
547/247/23
794
185
215
196
198
 
 
154.  
Zdeněk Dymáček
SKK Hořice
546/247/14
793
213
163
218
199
 
 
155.  
Jiří Novotný
SK Meteor Praha
574/219/25
793
205
177
189
222
 
 
156.  
Michal Chvála
Žirovnice / Kamenice n/L.
542/250/16
792
195
212
177
208
 
 
157.  
Stanislav Vesecký ml.
KK Konstruktiva Praha
575/217/18
792
192
189
202
209
 
 
158.  
Jiří Verner
TJ Radlice
535/253/21
788
184
203
191
210
 
 
159.  
Břetislav Vystrčil
Akuma Ml.Boleslav
572/215/15
787
184
193
212
198
 
 
160.  
Jiří Jakeš
TJ Neratovice
552/234/19
786
231
189
188
178
 

  NOVINKY
17.12.2020:
Uzavření kuželny
V souladu s usnesením vlády ČR je od 18.12.2020 kuželna znovu uzavřena.

03.12.2020:
Obnovení tréninků
V souladu s usnesením vlády ČR je od 3.12.2020 obnovena možnost tréninků. Podmínkou je zakrytí úst a nosu po celou dobu pobytu na kuželně a dodržení limitu max. 10 osob na kuželně.

08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10.2020 do odvolání dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do odvolání uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах