| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | KK Slavoj Praha | (Jaroslav Procházka + Martin Kozel) | 1268/697/5 | 1965 | |
| 2. | KK PSJ Jihlava | (Jan Kotyza + Daniel Braun) | 1253/669/6 | 1922 | |
| 3. | KK Konstruktiva Praha | (Zdeněk Zahrádka + Štěpán Koblížek) | 1219/661/11 | 1880 | |
| 4. | KK Sadská | (Aleš Košnar + Václav Schejbal) | 1225/651/6 | 1876 | |
| 5. | TJ VTŽ Chomutov | (Zbyněk Vytiska + Luboš Havel) | 1235/633/10 | 1868 | |
| 6. | Kamenice n/L. / Žirovnice | (Jiří Ouhel + Václav Rychtařík) | 1216/638/9 | 1854 | |
| 7. | KK Sadská | (Václav Pešek + Jan Renka) | 1240/594/8 | 1834 | |
| 8. | TJ Jiskra Kovářská | (Vlastimil Zeman ml. + David Junek) | 1209/621/11 | 1830 | |
| 9. | KK Konstuktiva Praha | (Tomáš Pavlata + Pavel Vymazal) | 1249/569/20 | 1818 | |
| 10. | KK Konstruktiva Praha | (Antonín Doubrava + Lukáš Doubrava) | 1201/615/11 | 1816 | |
| 11. | TJ Sokol Kolín | (Ladislav Hetcl + Jiří Němec) | 1201/614/7 | 1815 | |
| 12. | TJ Sokol Rudná | (Petr Pavlík + David Balzer) | 1227/588/10 | 1815 | |
| 13. | Kolín / Poděbrady | (Jan Pelák + Tomáš Bek) | 1198/602/11 | 1800 | |
| 14. | TJ Sokol Rudná | (Josef Zderadička + Zdeněk Kováč) | 1203/594/15 | 1797 | |
| 15. | KK Konstruktiva Praha | (Jan Králík + Antonín Kněžourek) | 1206/590/13 | 1796 | |
| 16. | TJ Sokol Benešov | (Ladislav Takáč + Vladimír Matějka) | 1218/577/13 | 1795 | |
| 17. | SKK Bohušovice n/O. | (Milan Perníček + Ladislav Koláček) | 1221/568/12 | 1789 | |
| 18. | Slavia Praha | (Luboš Zelenka + Miroslav Smrčka) | 1225/562/10 | 1787 | |
| 19. | Sokol Chýnov | (Petr Bystřický + Jiří Dvořák) | 1180/605/9 | 1785 | |
| 20. | KK Slavoj Praha | (Stanislav Březina + Petr Hrubý) | 1212/571/11 | 1783 | |
| 21. | KK Konstruktiva Praha | (Jaroslav Borkovec + František Obruča) | 1155/624/5 | 1779 | |
| 22. | KK Konstruktiva Praha | (Jaroslav Pleticha ml. + Jaroslav Pleticha st.) | 1137/633/6 | 1770 | |
| 23. | Astra Z.Město | (Tomáš Doležal + Petr Seidl) | 1201/567/18 | 1768 | |
| 24. | KK Konstruktiva Praha | (Vladislav Vajc + Jiří Makovička) | 1206/562/13 | 1768 | |
| 25. | TJ Sokol Benešov | (František Lukšan + Lukáš Kočí) | 1190/577/16 | 1767 | |
| 26. | SKK Hořice | (Ivan Vondráček + Bartoloměj Vlášek) | 1159/603/20 | 1762 | |
| 27. | KK Slavia Praha | (Josef Kocan st. + Jan Bürger) | 1171/590/19 | 1761 | |
| 28. | TJ Baník Stříbro | (Jaroslav Vraniak + Vladimír Šraga) | 1199/561/23 | 1760 | |
| 29. | Slovan Kamenice n/L. | (Milan Podhradský + Jan Zedník) | 1187/572/16 | 1759 | |
| 30. | VŠTJ FS Praha | (Luboš Kocmich + Pavel Jahelka) | 1160/596/10 | 1756 | |
| 31. | TJ VTŽ Chomutov | (Stanislav Rada + Přemysl Vytiska) | 1202/553/13 | 1755 | |
| 32. | Sparta Praha | (Václav Klička + Miroslav Viktorin) | 1226/529/28 | 1755 | |
| 33. | SKK Hořice | (František Kráčmar + Michaela Kučerová) | 1182/568/8 | 1750 | |
| 34. | KK Konstruktiva Praha | (František Rusín + František Vondráček) | 1199/551/14 | 1750 | |
| 35. | TJ Sokol Benešov | (Jaroslav Franěk + Jan Černý) | 1190/558/15 | 1748 | |
| 36. | TJ Radlice | (Miloš Beneš ml. + Jan Kamín) | 1145/602/16 | 1747 | |
| 37. | KK Kosmonosy | (Jiří Řehoř + Ondřej Troják) | 1215/530/15 | 1745 | |
| 38. | KK Slavoj Praha | (Petr Pravlovský + Pavel Řehánek) | 1188/554/25 | 1742 | |
| 39. | TJ Lovosice | (Miroslav Šnejdar ml. + Miroslav Šnejdar st.) | 1204/535/16 | 1739 | |
| 40. | TJ Sokol Vršovice | (Jiří Zetek + Petr Veverka) | 1222/514/27 | 1736 | |
| 41. | KK DP Praha | (Jiří Jankovec + Pavel Strnad) | 1151/582/20 | 1733 | |
| 42. | KK Louny | (Patrik Lujda + Petr Pop) | 1159/574/23 | 1733 | |
| 43. | PSK Union + SKK Náchod | (Luboš Polanský + Jan Horn) | 1141/591/16 | 1732 | |
| 44. | Sokol Chýnov | (Borek Jelínek + Karel Smažík) | 1154/576/24 | 1730 | |
| 45. | SK US Praha | (Antonín Knobloch + Zdeněk Slezák) | 1190/540/14 | 1730 | |
| 46. | TJ Sokol Žižkov | (Jan Špinka + Peter Brveník) | 1184/543/25 | 1727 | |
| 47. | KK Konstruktiva Praha | (Pavel Wohlmuth + Jan Barchánek) | 1166/558/12 | 1724 | |
| 48. | Slavoj Žirovnice | (Karel Dúška + Pavel Dúška) | 1179/545/26 | 1724 | |
| 49. | TJ Sokol Vršovice | (Josef Hladík + Vladimír Tluka) | 1150/572/29 | 1722 | |
| 50. | SK US Praha | (Josef Dvořák + David Kuděj) | 1191/524/19 | 1715 | |
| 51. | TJ Baník Stříbro | (Bernard Vraniak + Pavel Basl) | 1199/515/22 | 1714 | |
| 52. | KK Kosmonosy | (Tomáš Bajtalon + Jan Kocurek) | 1159/550/23 | 1709 | |
| 53. | TJ Lovosice | (Jaroslav Ondráček + Jaromír Hnát) | 1190/505/32 | 1695 | |
| 54. | TJ Sokol Žižkov | (Martin Lukáš + Miloslav Všetečka) | 1142/548/19 | 1690 | |
| 55. | SKK Bohušovice n/O. | (Jiří Semerád + Martin Vrbata) | 1159/529/18 | 1688 | |
| 56. | KK Slavia Praha | (Karel Vaňata + Aleš Jungmann) | 1175/513/28 | 1688 | |
| 57. | SC Radotín | (Pavel Dvořák + Martin Pondělíček) | 1178/510/23 | 1688 | |
| 58. | TJ Admira Kobylisy | (Jiří Kašpar + Jaroslav Krčma) | 1183/501/20 | 1684 | |
| 59. | SKK Hořice | (Martin Bartoníček + Martin Dymáček) | 1157/526/27 | 1683 | |
| 60. | KK Konstruktiva Praha | (Milan Perman + Karel Hybš) | 1148/534/26 | 1682 | |
| 61. | Žirovnice / Kamenice n/L. | (Jan Bureš + Michal Chvála) | 1171/510/22 | 1681 | |
| 62. | TJ AŠ Ml.Boleslav | (Josef Cíla ml. + Josef Cíla st.) | 1171/500/21 | 1671 | |
| 63. | SCI Jihlava | (Svatopluk Birnbaum + Robert Birnbaum) | 1171/489/20 | 1660 | |
| 64. | TJ Sokol Vršovice | (Luboš Polák + Petr Finger) | 1168/489/26 | 1657 | |
| 65. | SK Meteor Praha | (Petr Firek + Jiří Novotný) | 1157/491/29 | 1648 | |
| 66. | Astra Z.Město | (Jaroslav Dryák + Radek Fiala) | 1149/498/22 | 1647 | |
| 67. | Sokol Písek | (Tomáš Brückler + Milan Vanžura) | 1150/495/31 | 1645 | |
| 68. | TJ Neratovice | (Jiří Jakeš + Vladimír Huml) | 1157/486/34 | 1643 | |
| 69. | TJ Sokol Rudná | (Karel Kohout + Ladislav Vachule) | 1158/483/47 | 1641 | |
| 70. | TJ Sokol Žižkov | (Jiří Váňa + Pavel Váňa) | 1146/494/35 | 1640 | |
| 71. | KK Konstruktiva Praha | (Stanislav Vesecký st. + Stanislav Vesecký ml.) | 1158/482/30 | 1640 | |
| 72. | PSK Union Praha | (Michal Franc + David Dittrich) | 1127/510/17 | 1637 | |
| 73. | PSK Union Praha | (Jiří Altmann + Luboš Soukup) | 1156/481/31 | 1637 | |
| 74. | TJ Jilemnice | (Jiří Janoušek + Libor Šulc) | 1157/473/35 | 1630 | |
| 75. | KK Louny | (Vratislav Vlček + František Pfeifer) | 1158/466/36 | 1624 | |
| 76. | Akuma Ml.Boleslav | (Radek Tajč + Břetislav Vystrčil) | 1171/452/28 | 1623 | |
| 77. | DP Praha | (Karel Hnátek + Jaroslav Michálek) | 1134/483/36 | 1617 | |
| 78. | TJ Sokol Rudná | (Jan Fencl + Tomáš Hora) | 1149/468/40 | 1617 | |
| 79. | KK Konstruktiva Praha | (Ondřej Střelba + Andrej Bábik) | 1140/475/32 | 1615 | |
| 80. | SCI Jihlava | (Vladimír Dočekal + Josef Zeman) | 1104/492/36 | 1596 | |
| 81. | SC Radotín | (Vladimír Dvořák + Petr Dvořák) | 1124/470/36 | 1594 | |
| 82. | TJ Sokol Žižkov | (Jan Platil + Tomáš Kazimour) | 1159/431/36 | 1590 | |
| 83. | SKK Hořice | (Josef Langr + Zdeněk Dymáček) | 1096/493/32 | 1589 | |
| 84. | TJ Radlice | (Karel Turek + Leoš Kofroň) | 1084/486/44 | 1570 | |
| 85. | TJ Jilemnice | (Josef Král + Luboš Vrabec) | 1102/449/34 | 1551 | |
| 86. | TJ Radlice | (Marek Lehner + Jiří Verner) | 1080/443/40 | 1523 | |
| 87. | TJ Radlice | (Jan Schilder + Miloš Beneš st.) | 1068/442/45 | 1510 | |
| 88. | KK DP Praha | (Petr Soukup + Jaroslav Vondrák) | 1062/424/49 | 1486 | |
| 89. | TJ Radlice | (Radek Lehner + Ondřej Beneš) | 1062/412/47 | 1474 | |