Nejlepší plné - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | Sokol Chýnov | (Jiří Dvořák + Pavel Petrů) | 1262 | |
| 2. | Jihlava / Podbrezová | (Jan Kotyza + Martin Kozák) | 1244 | |
| 3. | Sokol Teplá | (Ivan Boško + Luboš Charvát) | 1232 | |
| 4. | Konstruktiva / Lovosice | (Stanislav Vesecký + Miroslav Šnejdar st.) | 1225 | |
| 5. | * KK Konstruktiva | (Pavel Vymazal + Stanislav Vesecký) | 1223 | |
| 6. | KK Slavoj Praha | (David Kuděj + Evžen Valtr) | 1217 | |
| 7. | TJ Silon Sezimovo Ústí | (Miroslav Dvořák + Branislav Černuška) | 1212 | |
| 8. | SK Škoda VS Plzeň | (Milan Vrabec + Petr Sahunský) | 1203 | |
| 9. | KK SDS Sadská | (Jan Renka + Václav Pešek) | 1199 | |
| 10. | Lokomotiva Tábor | (David Kášek + Jaroslav Mihál) | 1195 | |
|
Nejlepší dorážka - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | Sokol Chýnov | (Jiří Dvořák + Pavel Petrů) | 653 | |
| 2. | Jihlava / Podbrezová | (Jan Kotyza + Martin Kozák) | 652 | |
| 3. | * Stříbro / Konstruktiva | (Lukáš Doubrava + Zdeněk Zahrádka) | 630 | |
| 4. | * KK Slavoj Praha | (Anton Stašák + Petr Pavlík) | 613 | |
| 5. | Sokol Teplá | (Ivan Boško + Luboš Charvát) | 612 | |
| 6. | SK Žižkov | (Martin Beran + Jiří Zetek) | 611 | |
| 7. | Rudná / Slavoj Praha | (David Balzer + Pavel Řehánek) | 604 | |
| 8. | Konstruktiva / Lovosice | (Miroslav Šnejdar st. + Miroslav Šnejdar ml.) | 604 | |
| 9. | Konstruktiva / Lovosice | (Stanislav Vesecký + Miroslav Šnejdar st.) | 582 | |
| 10. | Lokomotiva Tábor | (David Kášek + Jaroslav Mihál) | 575 | |
|
Nejméně chyb - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | Jihlava / Podbrezová | (Jan Kotyza + Martin Kozák) | 2 | |
| 2. | Sokol Chýnov | (Jiří Dvořák + Pavel Petrů) | 5 | |
| 3. | * Stříbro / Konstruktiva | (Lukáš Doubrava + Zdeněk Zahrádka) | 10 | |
| 4. | Rudná / Slavoj Praha | (David Balzer + Pavel Řehánek) | 10 | |
| 5. | * KK Slavoj Praha | (Anton Stašák + Petr Pavlík) | 11 | |
| 6. | SK Žižkov | (Martin Beran + Jiří Zetek) | 13 | |
| 7. | * KK Konstruktiva | (Pavel Vymazal + Stanislav Vesecký) | 14 | |
| 8. | TJ Silon Sezimovo Ústí | (Miroslav Dvořák + Branislav Černuška) | 14 | |
| 9. | TJ Lokomotiva Tábor | (Ladislav Takáč + Petr Bystřický) | 14 | |
| 10. | KK Slavoj Praha | (David Kuděj + Evžen Valtr) | 15 | |
|
Nejlepší plné - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Ivan Boško | Sokol Teplá | 653 | |
| 2. | Pavel Petrů | Sokol Chýnov | 638 | |
| 3. | Jan Kotyza | Jihlava / Podbrezová | 629 | |
| 4. | Pavel Vymazal | * KK Konstruktiva | 627 | |
| 5. | Jiří Zetek | SK Žižkov | 627 | |
| 6. | Jiří Dvořák | Sokol Chýnov | 624 | |
| 7. | David Kuděj | KK Slavoj Praha | 624 | |
| 8. | Jan Renka | KK SDS Sadská | 621 | |
| 9. | Stanislav Vesecký | Konstruktiva / Lovosice | 616 | |
| 10. | Martin Kozák | Jihlava / Podbrezová | 615 | |
|
Nejlepší dorážka - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Pavel Petrů | Sokol Chýnov | 350 | |
| 2. | Libor Hrstka | TJ Sokol Chotoviny | 340 | |
| 3. | Martin Kozák | Jihlava / Podbrezová | 339 | |
| 4. | Miroslav Šnejdar ml. | Konstruktiva / Lovosice | 334 | |
| 5. | Zdeněk Zahrádka | * Stříbro / Konstruktiva | 322 | |
| 6. | Jan Kotyza | Jihlava / Podbrezová | 313 | |
| 7. | David Balzer | Rudná / Slavoj Praha | 311 | |
| 8. | Petr Pavlík | * KK Slavoj Praha | 310 | |
| 9. | Pavel Vymazal | * KK Konstruktiva | 309 | |
| 10. | David Kášek | Lokomotiva Tábor | 308 | |
|
Nejméně chyb - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Martin Kozák | Jihlava / Podbrezová | 1 | |
| 2. | Jan Kotyza | Jihlava / Podbrezová | 1 | |
| 3. | Pavel Petrů | Sokol Chýnov | 2 | |
| 4. | Libor Hrstka | TJ Sokol Chotoviny | 2 | |
| 5. | David Kášek | Lokomotiva Tábor | 2 | |
| 6. | Jiří Dvořák | Sokol Chýnov | 3 | |
| 7. | Miroslav Šnejdar ml. | Konstruktiva / Lovosice | 3 | |
| 8. | Pavel Vymazal | * KK Konstruktiva | 4 | |
| 9. | Lukáš Doubrava | * Stříbro / Konstruktiva | 4 | |
| 10. | Petr Tepličanec | * KK Konstruktiva | 4 | |