Dnešní datum: 20. 10. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30 31  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2020
Muži  (2 x 200HS)

   Listy: [1-20] [21-33][Zkráceně]
   Jedn.: [1-66][Discipliny] [Dráhy]

Nejlepší plné - dvojice
 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
SK Žižkov
(Pavel Řehánek + Pavel Holub)
1260
 
 
2.  
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
(Josef Zejda + Pavel Vymazal)
1232
 
 
3.  
KK Slavoj/KK Slavia
(Anton Stašák + Jan Bürger)
1231
 
 
4.  
SK Žižkov
(Pavel Holub + Jiří Zetek)
1226
 
 
5.  
Sokol Bohumín
(Karol Nitka + Fridrich Peli)
1223
 
 
6.  
KK Konstruktiva
(Zdeněk Zahrádka + Jaroslav Zahrádka)
1222
 
 
7.  
Lokomotiva Tábor
(Petr Bystřický + Petr Chval)
1217
 
 
8.  
KK Konstruktiva
(Jiří Čihák + Jaroslav Pleticha)
1215
 
 
9.  
SK Žižkov/KK Konstruktiva
(Pavel Řehánek + Pavel Vymazal)
1212
 
 
10.  
KK Konstruktiva Praha
(Pavel Vymazal + Jaroslav Pleticha)
1208
 
 
Nejlepší dorážka - dvojice
 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
Lokomotiva Liberec
(Jiří Pachl + Vaclav Vlk)
596
 
 
2.  
SK Žižkov
(Stanislav Schuch + Jiří Zetek)
589
 
 
3.  
Sokol Bohumín
(Karol Nitka + Fridrich Peli)
582
 
 
4.  
KK Konstruktiva
(Zdeněk Zahrádka + Jaroslav Zahrádka)
582
 
 
5.  
TJ Sokol CHotoviny
(Zbyněk Hein + Libor Hrstka)
580
 
 
6.  
SK Žižkov/KK Konstruktiva
(Pavel Řehánek + Pavel Vymazal)
577
 
 
7.  
KK Konstruktiva
(Stanislav Vesecký + Pavel Vymazal)
577
 
 
8.  
SK Žižkov
(Pavel Řehánek + Pavel Holub)
574
 
 
9.  
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
(Josef Zejda + Pavel Vymazal)
571
 
 
10.  
KK Konstruktiva Praha
(Pavel Vymazal + Jaroslav Pleticha)
564
 
 
Nejméně chyb - dvojice
 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
TJ Sokol CHotoviny
(Zbyněk Hein + Libor Hrstka)
11
 
 
2.  
KK Konstruktiva
(Zdeněk Zahrádka + Jaroslav Zahrádka)
14
 
 
3.  
KK Konstruktiva Praha
(Pavel Vymazal + Jaroslav Pleticha)
14
 
 
4.  
Lokomotiva Liberec
(Jiří Pachl + Vaclav Vlk)
14
 
 
5.  
TJ Praga
(Josef Kašpar + Rostislav Kašpar)
15
 
 
6.  
Lokomotiva Tábor
(Petr Bystřický + Petr Chval)
16
 
 
7.  
SK Žižkov
(Pavel Řehánek + Pavel Holub)
17
 
 
8.  
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
(Josef Zejda + Pavel Vymazal)
19
 
 
9.  
KK Slavoj/KK Slavia
(Anton Stašák + Jan Bürger)
19
 
 
10.  
Sokol Bohumín
(Karol Nitka + Aleš Kohutek)
19
 
 
Nejlepší plné - jednotlivci
 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 
1.  
Pavel Holub
SK Žižkov
647
 
 
2.  
Fridrich Peli
Sokol Bohumín
631
 
 
3.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
627
 
 
4.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
625
 
 
5.  
Pavel Vymazal
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
625
 
 
6.  
Jan Bürger
KK Slavoj/KK Slavia
625
 
 
7.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
622
 
 
8.  
Rostislav Kašpar
TJ Praga
622
 
 
9.  
Václav Klička
AC Sparta/SK Přelouč
616
 
 
10.  
Petr Chval
Lokomotiva Tábor
616
 
 
Nejlepší dorážka - jednotlivci
 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 
1.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva
338
 
 
2.  
Pavel Holub
SK Žižkov
334
 
 
3.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
323
 
 
4.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
321
 
 
5.  
Fridrich Peli
Sokol Bohumín
318
 
 
6.  
Libor Hrstka
TJ Sokol CHotoviny
312
 
 
7.  
Vaclav Vlk
Lokomotiva Liberec
312
 
 
8.  
Pavel Vymazal
SK Žižkov/KK Konstruktiva
311
 
 
9.  
Ladislav Zahrádka
SK Meteor Praha
306
 
 
10.  
Josef Zejda
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
301
 
 
Nejméně chyb - jednotlivci
 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 
1.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
3
 
 
2.  
Vaclav Vlk
Lokomotiva Liberec
3
 
 
3.  
Pavel Vymazal
SK Žižkov/KK Konstruktiva
4
 
 
4.  
Libor Hrstka
TJ Sokol CHotoviny
4
 
 
5.  
Pavel Holub
SK Žižkov
5
 
 
6.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva
5
 
 
7.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva Praha
5
 
 
8.  
Ladislav Zahrádka
SK Meteor Praha
6
 
 
9.  
Petr Bystřický
Lokomotiva Tábor
6
 
 
10.  
Pavel Plachý
SK Meteor/KK Konstruktiva
6
 

  NOVINKY
08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10. do 25.10.2020 dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do 25.10.2020 uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA

24.08.2020:
Podzimní část soutěží 2020/21

27.04.2020:
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020
Z rozhodnutí VV ČKA a VV PKS je soutěžní ročník 2019/2020 ukončen a anulován. I nadále platí uzavření kuželny až do odvolání i pro tréninky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах