Dnešní datum: 18. 04. 2021   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Duben  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30   

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2009
Muži  (2x200HS)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-89][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-160] [161-178][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 1 
 2 
 3 
 4 
 
1.  
Jaroslav Procházka
KK Slavoj Praha
668/347/0
1015
236
261
270
248
 
 
2.  
Jan Kotyza
KK PSJ Jihlava
638/341/0
979
237
237
259
246
 
 
3.  
Štěpán Koblížek
KK Konstruktiva Praha
639/322/4
961
232
250
247
232
 
 
4.  
Jiří Ouhel
Kamenice n/L. / Žirovnice
614/342/3
956
233
238
239
246
 
 
5.  
Martin Kozel
KK Slavoj Praha
600/350/5
950
213
224
259
254
 
 
6.  
Luboš Havel
TJ VTŽ Chomutov
619/325/2
944
229
226
250
239
 
 
7.  
Jan Pelák
Kolín / Poděbrady
607/336/3
943
214
253
253
223
 
 
8.  
Daniel Braun
KK PSJ Jihlava
615/328/6
943
242
219
226
256
 
 
9.  
Ladislav Hetcl
TJ Sokol Kolín
612/330/3
942
231
230
241
240
 
 
10.  
Aleš Košnar
KK Sadská
619/322/5
941
239
225
256
221
 
 
11.  
Václav Pešek
KK Sadská
622/318/2
940
226
238
228
248
 
 
12.  
Václav Schejbal
KK Sadská
606/329/1
935
243
225
235
232
 
 
13.  
Jaroslav Vraniak
TJ Baník Stříbro
610/324/7
934
240
248
229
217
 
 
14.  
Tomáš Pavlata
KK Konstuktiva Praha
657/276/10
933
231
253
230
219
 
 
15.  
Stanislav Březina
KK Slavoj Praha
625/307/4
932
233
236
235
228
 
 
16.  
Milan Perníček
SKK Bohušovice n/O.
635/296/4
931
231
236
238
226
 
 
17.  
Vlastimil Zeman ml.
TJ Jiskra Kovářská
601/329/4
930
238
239
244
209
 
 
18.  
Luboš Zelenka
Slavia Praha
635/295/6
930
231
222
225
252
 
 
19.  
Petr Pavlík
TJ Sokol Rudná
634/291/3
925
244
230
232
219
 
 
20.  
Lukáš Doubrava
KK Konstruktiva Praha
587/337/3
924
224
232
211
257
 
 
21.  
Zbyněk Vytiska
TJ VTŽ Chomutov
616/308/8
924
221
274
217
212
 
 
22.  
Jaroslav Borkovec
KK Konstruktiva Praha
593/329/1
922
238
236
219
229
 
 
23.  
Jiří Dvořák
Sokol Chýnov
606/316/0
922
229
230
230
233
 
 
24.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva Praha
580/339/7
919
240
221
241
217
 
 
25.  
Pavel Řehánek
KK Slavoj Praha
610/306/8
916
213
226
247
230
 
 
26.  
Ivan Vondráček
SKK Hořice
603/308/6
911
217
222
218
254
 
 
27.  
Jiří Makovička
KK Konstruktiva Praha
603/306/4
909
219
253
214
223
 
 
28.  
Stanislav Rada
TJ VTŽ Chomutov
616/291/1
907
194
239
227
247
 
 
29.  
Zdeněk Kováč
TJ Sokol Rudná
600/303/9
903
227
233
222
221
 
 
30.  
Antonín Kněžourek
KK Konstruktiva Praha
604/299/5
903
215
236
242
210
 
 
31.  
Zdeněk Slezák
SK US Praha
629/274/8
903
206
255
216
226
 
 
32.  
Vladimír Matějka
TJ Sokol Benešov
604/298/5
902
214
225
242
221
 
 
33.  
Patrik Lujda
KK Louny
591/310/7
901
213
216
245
227
 
 
34.  
David Junek
TJ Jiskra Kovářská
608/292/7
900
219
217
230
234
 
 
35.  
Jaroslav Pleticha ml.
KK Konstruktiva Praha
572/327/5
899
211
234
231
223
 
 
36.  
Tomáš Bajtalon
KK Kosmonosy
593/306/3
899
220
227
211
241
 
 
37.  
Václav Rychtařík
Kamenice n/L. / Žirovnice
602/296/6
898
229
217
229
223
 
 
38.  
Petr Veverka
TJ Sokol Vršovice
635/263/14
898
227
207
240
224
 
 
39.  
Jiří Řehoř
KK Kosmonosy
610/287/5
897
224
223
233
217
 
 
40.  
Václav Klička
Sparta Praha
611/286/7
897
222
229
210
236
 
 
41.  
Jaroslav Franěk
TJ Sokol Benešov
588/308/6
896
221
222
242
211
 
 
42.  
Lukáš Kočí
TJ Sokol Benešov
609/286/6
895
208
237
223
227
 
 
43.  
Josef Zderadička
TJ Sokol Rudná
603/291/6
894
242
202
243
207
 
 
44.  
Jan Renka
KK Sadská
618/276/6
894
252
215
214
213
 
 
45.  
Jan Králík
KK Konstruktiva Praha
602/291/8
893
219
213
219
242
 
 
46.  
Ladislav Takáč
TJ Sokol Benešov
614/279/8
893
220
218
249
206
 
 
47.  
Antonín Doubrava
KK Konstruktiva Praha
614/278/8
892
213
223
219
237
 
 
48.  
Jan Horn
PSK Union + SKK Náchod
572/319/2
891
213
214
216
248
 
 
49.  
Miloš Beneš ml.
TJ Radlice
568/322/6
890
213
215
240
222
 
 
50.  
David Balzer
TJ Sokol Rudná
593/297/7
890
212
212
230
236
 
 
51.  
Karel Dúška
Slavoj Žirovnice
618/271/6
889
225
200
232
232
 
 
52.  
Jan Bureš
Žirovnice / Kamenice n/L.
629/260/6
889
207
216
231
235
 
 
53.  
Borek Jelínek
Sokol Chýnov
579/309/7
888
222
221
213
232
 
 
54.  
Josef Dvořák
SK US Praha
593/294/7
887
247
238
196
206
 
 
55.  
Tomáš Doležal
Astra Z.Město
596/290/10
886
224
198
254
210
 
 
56.  
Josef Cíla ml.
TJ AŠ Ml.Boleslav
607/279/6
886
230
223
187
246
 
 
57.  
Jan Bürger
KK Slavia Praha
583/302/7
885
214
208
218
245
 
 
58.  
Pavel Vymazal
KK Konstuktiva Praha
592/293/10
885
249
204
216
216
 
 
59.  
Luboš Kocmich
VŠTJ FS Praha
581/303/5
884
223
224
204
233
 
 
60.  
Miroslav Šnejdar ml.
TJ Lovosice
601/282/8
883
236
217
208
222
 
 
61.  
Jan Zedník
Slovan Kamenice n/L.
610/273/9
883
237
223
211
212
 
 
62.  
Martin Bartoníček
SKK Hořice
596/286/12
882
213
223
222
224
 
 
63.  
Petr Seidl
Astra Z.Město
605/277/8
882
218
209
212
243
 
 
64.  
Josef Hladík
TJ Sokol Vršovice
591/289/16
880
220
223
206
231
 
 
65.  
František Kráčmar
SKK Hořice
593/284/5
877
220
211
227
219
 
 
66.  
Peter Brveník
TJ Sokol Žižkov
598/279/11
877
207
222
235
213
 
 
67.  
Milan Podhradský
Slovan Kamenice n/L.
577/299/7
876
207
222
224
223
 
 
68.  
Josef Kocan st.
KK Slavia Praha
588/288/12
876
206
222
231
217
 
 
69.  
František Vondráček
KK Konstruktiva Praha
596/280/5
876
238
218
222
198
 
 
70.  
František Rusín
KK Konstruktiva Praha
603/271/9
874
211
220
205
238
 
 
71.  
Michaela Kučerová
SKK Hořice
589/284/3
873
211
204
224
234
 
 
72.  
Jiří Němec
TJ Sokol Kolín
589/284/4
873
217
201
221
234
 
 
73.  
Pavel Jahelka
VŠTJ FS Praha
579/293/5
872
210
214
236
212
 
 
74.  
František Lukšan
TJ Sokol Benešov
581/291/10
872
216
233
211
212
 
 
75.  
Jaroslav Pleticha st.
KK Konstruktiva Praha
565/306/1
871
199
214
231
227
 
 
76.  
Ladislav Vachule
TJ Sokol Rudná
598/273/18
871
221
230
206
214
 
 
77.  
Pavel Strnad
KK DP Praha
580/288/9
868
214
209
219
226
 
 
78.  
Bernard Vraniak
TJ Baník Stříbro
620/247/9
867
209
208
216
234
 
 
79.  
Jiří Jankovec
KK DP Praha
571/294/11
865
210
218
204
233
 
 
80.  
Martin Vrbata
SKK Bohušovice n/O.
592/273/10
865
214
213
235
203
 

  NOVINKY
17.12.2020:
Uzavření kuželny
V souladu s usnesením vlády ČR je od 18.12.2020 kuželna znovu uzavřena.

03.12.2020:
Obnovení tréninků
V souladu s usnesením vlády ČR je od 3.12.2020 obnovena možnost tréninků. Podmínkou je zakrytí úst a nosu po celou dobu pobytu na kuželně a dodržení limitu max. 10 osob na kuželně.

08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10.2020 do odvolání dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do odvolání uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах