Nejlepší plné - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | TJ Radlice | (Miloš Beneš ml. + Jan Kamín) | 1257 | |
| 2. | KK Lokomotiva Tábor | (David Kášek + Milan Fořter) | 1251 | |
| 3. | KK Tallin (EST) | (Kaido Kirs + Andrus Allik) | 1251 | |
| 4. | TJ Spartak Rokytnice n/J. | (Bohumil Kuřina + Jakub Stejskal) | 1247 | |
| 5. | LCS / AŠ ML.Boleslav | (Stanislav Březina + Petr Hrubý) | 1228 | |
| 6. | KK Konstruktiva Praha | (Štěpán Koblížek + Zdeněk Zahrádka) | 1222 | |
| 7. | TJ Sokol Benešov | (Ladislav Takáč + Vladimír Matějka) | 1213 | |
| 8. | I.PSKN Praha | (Vít Klečka + Josef Cíla ml.) | 1209 | |
| 9. | KK Konstruktiva Praha | (Vladimír Kučera + Jaroslav Borkovec) | 1205 | |
| 10. | TJ Sokol Kolín | (Ladislav Hetcl + Jiří Němec) | 1202 | |
|
Nejlepší dorážka - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | LCS / AŠ ML.Boleslav | (Stanislav Březina + Petr Hrubý) | 644 | |
| 2. | Tartu KK (EST) | (Raul Rebane + Markko Abel) | 638 | |
| 3. | KK Konstruktiva Praha | (Lukáš Doubrava + Antonín Doubrava) | 634 | |
| 4. | KK Konstruktiva Praha | (Štěpán Koblížek + Zdeněk Zahrádka) | 628 | |
| 5. | KK Konstruktiva Praha | (Vladimír Kučera + Jaroslav Borkovec) | 624 | |
| 6. | KK Lokomotiva Tábor | (Milan Míka + Karel Smažík) | 616 | |
| 7. | TJ Jiskra Kovářská | (Vlastimil Zeman ml. + Vlastimil Zeman st.) | 613 | |
| 8. | TJ Spartak Rokytnice n/J. | (Bohumil Kuřina + Jakub Stejskal) | 608 | |
| 9. | TJ Sokol Kolín | (Ladislav Hetcl + Jiří Němec) | 606 | |
| 10. | KK Lokomotiva Tábor | (David Kášek + Milan Fořter) | 600 | |
|
Nejméně chyb - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | Tartu KK (EST) | (Raul Rebane + Markko Abel) | 5 | |
| 2. | KK Konstruktiva Praha | (Vladimír Kučera + Jaroslav Borkovec) | 5 | |
| 3. | LCS / AŠ ML.Boleslav | (Stanislav Březina + Petr Hrubý) | 6 | |
| 4. | SK US Praha | (Zdeněk Slezák + Antonín Knobloch) | 6 | |
| 5. | KK Lokomotiva Tábor | (Milan Míka + Karel Smažík) | 7 | |
| 6. | KK Lokomotiva Tábor | (Jiří Dvořák + Pavel Petrů) | 7 | |
| 7. | KK Konstruktiva Praha | (Lukáš Doubrava + Antonín Doubrava) | 8 | |
| 8. | TJ Sokol Kolín | (Ladislav Hetcl + Jiří Němec) | 8 | |
| 9. | KK Lokomotiva Tábor | (Zdeněk Zeman + Jiří Frőhlich) | 8 | |
| 10. | SKK Karlovy Vary | (Jan Vank + Josef Ženíšek) | 8 | |
|
Nejlepší plné - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Kaido Kirs | KK Tallin (EST) | 648 | |
| 2. | Bohumil Kuřina | TJ Spartak Rokytnice n/J. | 632 | |
| 3. | Miloš Beneš ml. | TJ Radlice | 631 | |
| 4. | Milan Fořter | KK Lokomotiva Tábor | 631 | |
| 5. | Pavel Petrů | KK Lokomotiva Tábor | 630 | |
| 6. | Jan Kamín | TJ Radlice | 626 | |
| 7. | Zdeněk Zahrádka | KK Konstruktiva Praha | 625 | |
| 8. | Stanislav Březina | LCS / AŠ ML.Boleslav | 623 | |
| 9. | Vít Klečka | I.PSKN Praha | 623 | |
| 10. | David Kášek | KK Lokomotiva Tábor | 620 | |
|
Nejlepší dorážka - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Karel Smažík | KK Lokomotiva Tábor | 337 | |
| 2. | Štěpán Koblížek | KK Konstruktiva Praha | 336 | |
| 3. | David Balzer | TJ Sokol Rudná | 335 | |
| 4. | Bohumil Kuřina | TJ Spartak Rokytnice n/J. | 331 | |
| 5. | Stanislav Březina | LCS / AŠ ML.Boleslav | 330 | |
| 6. | David Kášek | KK Lokomotiva Tábor | 330 | |
| 7. | Markko Abel | Tartu KK (EST) | 330 | |
| 8. | Lukáš Doubrava | KK Konstruktiva Praha | 330 | |
| 9. | Radek Kroupa | SKK Hořice | 320 | |
| 10. | Vlastimil Zeman ml. | TJ Jiskra Kovářská | 317 | |
|
Nejméně chyb - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Karel Smažík | KK Lokomotiva Tábor | 1 | |
| 2. | Markko Abel | Tartu KK (EST) | 1 | |
| 3. | Lukáš Doubrava | KK Konstruktiva Praha | 1 | |
| 4. | Jiří Dvořák | KK Lokomotiva Tábor | 1 | |
| 5. | Jiří Frőhlich | KK Lokomotiva Tábor | 2 | |
| 6. | Vladimír Kučera | KK Konstruktiva Praha | 2 | |
| 7. | Josef Cíla ml. | I.PSKN Praha | 2 | |
| 8. | Zdeněk Slezák | SK US Praha | 2 | |
| 9. | Václav Inquort | SKK Hořice | 2 | |
| 10. | Stanislav Březina | LCS / AŠ ML.Boleslav | 3 | |