Dnešní datum: 20. 10. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30 31  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2020
Muži  (2 x 200HS)

   Listy: [1-20] [21-33][Zkráceně]
   Jedn.: [1-66][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Oddíl 
 Hráči 
 Výkon 
 
1.  
SK Žižkov
(Pavel Řehánek + Pavel Holub)
1260/574/17
1834
 
 
2.  
Sokol Bohumín
(Karol Nitka + Fridrich Peli)
1223/582/20
1805
 
 
3.  
KK Konstruktiva
(Zdeněk Zahrádka + Jaroslav Zahrádka)
1222/582/14
1804
 
 
4.  
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
(Josef Zejda + Pavel Vymazal)
1232/571/19
1803
 
 
5.  
SK Žižkov/KK Konstruktiva
(Pavel Řehánek + Pavel Vymazal)
1212/577/22
1789
 
 
6.  
SK Žižkov
(Stanislav Schuch + Jiří Zetek)
1195/589/21
1784
 
 
7.  
KK Slavoj/KK Slavia
(Anton Stašák + Jan Bürger)
1231/547/19
1778
 
 
8.  
SK Žižkov
(Pavel Holub + Jiří Zetek)
1226/548/21
1774
 
 
9.  
KK Konstruktiva Praha
(Pavel Vymazal + Jaroslav Pleticha)
1208/564/14
1772
 
 
10.  
TJ Sokol CHotoviny
(Zbyněk Hein + Libor Hrstka)
1186/580/11
1766
 
 
11.  
TJ Praga
(Josef Kašpar + Rostislav Kašpar)
1199/556/15
1755
 
 
12.  
Lokomotiva Liberec
(Jiří Pachl + Vaclav Vlk)
1140/596/14
1736
 
 
13.  
Lokomotiva Tábor
(Petr Bystřický + Petr Chval)
1217/518/16
1735
 
 
14.  
KK Konstruktiva
(Stanislav Vesecký + Pavel Vymazal)
1157/577/25
1734
 
 
15.  
SK Meteor/KK Konstruktiva
(Pavel Plachý + Jaroslav Pleticha)
1172/553/22
1725
 
 
16.  
SK Meteor Praha
(Ladislav Zahrádka + Pavel Plachý)
1157/559/20
1716
 
 
17.  
KK Konstruktiva
(Jiří Čihák + Jaroslav Pleticha)
1215/498/25
1713
 
 
18.  
TJ Radlice
(Jan Kamín + Miloš Beneš)
1184/518/21
1702
 
 
19.  
Sokol Bohumín
(Karol Nitka + Aleš Kohutek)
1208/494/19
1702
 
 
20.  
KK Konstruktiva/KK Velké Popovice
(Miroslav Klement + Karel Balliš)
1191/508/47
1699
 
 
21.  
Sokol Rudná
(Pavel Strnad + Jan Rokos)
1139/555/33
1694
 
 
22.  
TJ Sokol Chýnov
(Jan Novák + Vlastimil Novák)
1166/520/27
1686
 
 
23.  
SK Uhelné sklady
(Pavel Černý + Roman Tumpach)
1151/523/35
1674
 
 
24.  
ASK Lovosice/Sokol Roudnice
(Michal Bruthas + Jiří Woš)
1170/500/28
1670
 
 
25.  
AC Sparta/SK Přelouč
(Václav Klička + Karel Janovský)
1182/488/28
1670
 
 
26.  
KK Konstruktiva/SK Meteor
(Ivan Harašta + Jiří Novotný)
1162/500/27
1662
 
 
27.  
KK Velké Popovice
(Karel Balliš + Čeněk Zachař)
1169/488/43
1657
 
 
28.  
TJ Radlice
(Radek Lehner + Marek Lehner)
1132/482/39
1614
 
 
29.  
TJ Dynamo Liberec
(Mitáček Jiří + Drábek Libor)
1169/416/44
1585
 
 
30.  
SKK Rokycany/Sokol Rudná
(Václav Weber + Čeněk Zachař)
1109/442/51
1551
 
 
31.  
KK Konstruktiva
(Zbyněk Lébl + František Vondráček)
1093/453/46
1546
 
 
32.  
AC Sparta
(Jan Červenka + Řádek Stanislav)
1097/401/47
1498
 
 
33.  
KK Velké Popovice
(Čeněk Zachař + Švec Bedřich)
1045/432/53
1477
 

  NOVINKY
08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10. do 25.10.2020 dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do 25.10.2020 uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA

24.08.2020:
Podzimní část soutěží 2020/21

27.04.2020:
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020
Z rozhodnutí VV ČKA a VV PKS je soutěžní ročník 2019/2020 ukončen a anulován. I nadále platí uzavření kuželny až do odvolání i pro tréninky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах