Dnešní datum: 20. 10. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30 31  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2020
Muži  (2 x 200HS)

   Listy: [1-20] [21-33][Zkráceně]
   Jedn.: [1-66][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 Plné 
 Dorážka 
 Chyby 
 Celkem 
 3 
 4 
 5 
 6 
 
 
21.  
Sokol Rudná
1139
555
33
1694
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Strnad
576
274
13
850
197
197
216
240
 
 
 
Jan Rokos
563
281
20
844
186
209
224
225
 
 
 
22.  
TJ Sokol Chýnov
1166
520
27
1686
 
 
 
 
 
 
 
Jan Novák
599
297
12
896
218
248
206
224
 
 
 
Vlastimil Novák
567
223
15
790
191
209
205
185
 
 
 
23.  
SK Uhelné sklady
1151
523
35
1674
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Černý
589
252
20
841
224
205
216
196
 
 
 
Roman Tumpach
562
271
15
833
193
225
223
192
 
 
 
24.  
ASK Lovosice/Sokol Roudnice
1170
500
28
1670
 
 
 
 
 
 
 
Michal Bruthas
592
281
10
873
211
225
215
222
 
 
 
Jiří Woš
578
219
18
797
205
196
211
185
 
 
 
25.  
AC Sparta/SK Přelouč
1182
488
28
1670
 
 
 
 
 
 
 
Václav Klička
616
285
9
901
230
239
224
208
 
 
 
Karel Janovský
566
203
19
769
162
188
217
202
 
 
 
26.  
KK Konstruktiva/SK Meteor
1162
500
27
1662
 
 
 
 
 
 
 
Ivan Harašta
597
260
12
857
221
229
188
219
 
 
 
Jiří Novotný
565
240
15
805
192
207
219
187
 
 
 
27.  
KK Velké Popovice
1169
488
43
1657
 
 
 
 
 
 
 
Karel Balliš
573
245
20
818
209
203
189
217
 
 
 
Čeněk Zachař
596
243
23
839
191
193
231
224
 
 
 
28.  
TJ Radlice
1132
482
39
1614
 
 
 
 
 
 
 
Radek Lehner
558
240
19
798
204
187
200
207
 
 
 
Marek Lehner
574
242
20
816
219
216
191
190
 
 
 
29.  
TJ Dynamo Liberec
1169
416
44
1585
 
 
 
 
 
 
 
Mitáček Jiří
585
174
27
759
184
208
176
191
 
 
 
Drábek Libor
584
242
17
826
200
216
186
224
 
 
 
30.  
SKK Rokycany/Sokol Rudná
1109
442
51
1551
 
 
 
 
 
 
 
Václav Weber
524
186
39
710
199
190
161
160
 
 
 
Čeněk Zachař
585
256
12
841
201
220
220
200
 
 
 
31.  
KK Konstruktiva
1093
453
46
1546
 
 
 
 
 
 
 
Zbyněk Lébl
555
230
21
785
189
176
204
216
 
 
 
František Vondráček
538
223
25
761
187
183
196
195
 
 
 
32.  
AC Sparta
1097
401
47
1498
 
 
 
 
 
 
 
Jan Červenka
562
205
25
767
193
176
209
189
 
 
 
Řádek Stanislav
535
196
22
731
168
178
201
184
 
 
 
33.  
KK Velké Popovice
1045
432
53
1477
 
 
 
 
 
 
 
Čeněk Zachař
590
255
14
845
202
209
222
212
 
 
 
Švec Bedřich
455
177
39
632
150
184
157
141
 

  NOVINKY
08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10. do 25.10.2020 dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do 25.10.2020 uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA

24.08.2020:
Podzimní část soutěží 2020/21

27.04.2020:
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020
Z rozhodnutí VV ČKA a VV PKS je soutěžní ročník 2019/2020 ukončen a anulován. I nadále platí uzavření kuželny až do odvolání i pro tréninky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах