Dnešní datum: 20. 10. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30 31  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2020
Muži  (2 x 200HS)

   Listy: [1-20] [21-33][Zkráceně]
   Jedn.: [1-66][Discipliny] [Dráhy]

Dráha 3
 Poř.  
 Jméno 
 
Plné
Dorážka
Chyby
 Výkon 
 
1.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
170
88
5
258
 
 
2.  
Pavel Holub
SK Žižkov
166
79
2
245
 
 
3.  
Pavel Plachý
SK Meteor/KK Konstruktiva
160
84
0
244
 
 
4.  
Vaclav Vlk
Lokomotiva Liberec
147
90
0
237
 
 
5.  
Josef Zejda
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
163
72
4
235
 
 
6.  
Pavel Řehánek
SK Žižkov
172
62
2
234
 
 
7.  
Václav Klička
AC Sparta/SK Přelouč
150
80
0
230
 
 
8.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva
158
72
2
230
 
 
9.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
157
72
1
229
 
 
10.  
Jaroslav Pleticha
KK Konstruktiva Praha
147
81
2
228
 
Průměr: 210.48
Dráha 4
 Poř.  
 Jméno 
 
Plné
Dorážka
Chyby
 Výkon 
 
1.  
Pavel Holub
SK Žižkov
165
98
1
263
 
 
2.  
Fridrich Peli
Sokol Bohumín
157
98
0
255
 
 
3.  
Pavel Vymazal
SK Žižkov/KK Konstruktiva
161
90
0
251
 
 
4.  
Libor Hrstka
TJ Sokol CHotoviny
154
96
0
250
 
 
5.  
Jan Novák
TJ Sokol Chýnov
160
88
3
248
 
 
6.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
157
89
0
246
 
 
7.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva Praha
168
78
1
246
 
 
8.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva
152
88
1
240
 
 
9.  
Václav Klička
AC Sparta/SK Přelouč
158
81
0
239
 
 
10.  
Jiří Čihák
KK Konstruktiva
166
72
2
238
 
Průměr: 215.8
Dráha 5
 Poř.  
 Jméno 
 
Plné
Dorážka
Chyby
 Výkon 
 
1.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
162
97
0
259
 
 
2.  
Fridrich Peli
Sokol Bohumín
166
88
1
254
 
 
3.  
Jaroslav Pleticha
KK Konstruktiva Praha
161
90
1
251
 
 
4.  
Petr Bystřický
Lokomotiva Tábor
165
77
3
242
 
 
5.  
Pavel Řehánek
SK Žižkov/KK Konstruktiva
157
81
4
238
 
 
6.  
Pavel Holub
SK Žižkov
157
80
1
237
 
 
7.  
Čeněk Zachař
KK Velké Popovice
159
72
2
231
 
 
8.  
Jaroslav Pleticha
SK Meteor/KK Konstruktiva
142
87
0
229
 
 
9.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
158
71
2
229
 
 
10.  
Rostislav Kašpar
TJ Praga
158
71
3
229
 
Průměr: 211.32
Dráha 6
 Poř.  
 Jméno 
 
Plné
Dorážka
Chyby
 Výkon 
 
1.  
Petr Chval
Lokomotiva Tábor
166
86
0
252
 
 
2.  
Pavel Vymazal
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
158
90
1
248
 
 
3.  
Ladislav Zahrádka
SK Meteor Praha
148
94
1
242
 
 
4.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
152
89
0
241
 
 
5.  
Pavel Strnad
Sokol Rudná
151
89
2
240
 
 
6.  
Anton Stašák
KK Slavoj/KK Slavia
157
80
2
237
 
 
7.  
Pavel Vymazal
SK Žižkov/KK Konstruktiva
160
77
2
237
 
 
8.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva
139
97
1
236
 
 
9.  
Pavel Holub
SK Žižkov
159
77
1
236
 
 
10.  
Karel Balliš
KK Konstruktiva/KK Velké Popovice
156
79
1
235
 
Průměr: 212.55

  NOVINKY
08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10. do 25.10.2020 dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do 25.10.2020 uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA

24.08.2020:
Podzimní část soutěží 2020/21

27.04.2020:
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020
Z rozhodnutí VV ČKA a VV PKS je soutěžní ročník 2019/2020 ukončen a anulován. I nadále platí uzavření kuželny až do odvolání i pro tréninky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах