| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | KONSTRUKTIVA / JIHLAVA | (Štěpán Koblížek + Jan Kotyza) | 1238/722/ | 1960 | |
| 2. | SLAVOJ PRAHA | (Anton Stašák + Igor Búrik) | 1223/670/4 | 1893 | |
| 3. | RUDNÁ / SLAVOJ PRAHA | (David Balzer + Petr Pavlík) | 1233/654/5 | 1887 | |
| 4. | KK KONSTRUKTIVA | (Jaroslav Pleticha st. + Jaroslav Borkovec) | 1216/664/1 | 1880 | |
| 5. | CZARNA KULA POZNAŇ | (Maciej Dokowicz + Piotr Kieliba) | 1249/613/7 | 1862 | |
| 6. | SKK VRCHLABÍ | (Vlado Žiško + David Hobl) | 1246/583/7 | 1829 | |
| 7. | KK TALLIN - TARTU | (Kaido Kirs + Marko Abel) | 1229/592/6 | 1821 | |
| 8. | KK KONSTRUKTIVA | (Antonín Doubrava + Lukáš Doubrava) | 1195/620/10 | 1815 | |
| 9. | KK KONSTRUKTIVA | (Pavel Vymazal + Jan Králík) | 1210/604/20 | 1814 | |
| 10. | SOKOL CHÝNOV | (Borek Jelínek + Jiří Dvořák) | 1224/590/22 | 1814 | |
| 11. | TARTU - KK REVAL | (Marko Muts + Sander Rool) | 1189/618/9 | 1807 | |
| 12. | KK SDS SADSKÁ | (Aleš Košnar + Tomáš Beck) | 1201/605/12 | 1806 | |
| 13. | TJ BOHUŠOVICE | (Martin Vrbata + Jiří Semerád) | 1187/618/9 | 1805 | |
| 14. | SK UHELNÉ SKLADY PRAHA | (Antonín Knobloch + Zdeněk Slezák) | 1192/596/13 | 1788 | |
| 15. | KK SDS SADSKÁ | (Jan Renka st. + Václav Pešek) | 1191/594/20 | 1785 | |
| 16. | SOKOL ADMIRA KOBYLISY | (Jiří Kašpar + Jaroslav Krčma) | 1191/591/15 | 1782 | |
| 17. | SLAVOJ PRAHA | (Petr Hrubý + Stanislav Březina) | 1186/593/9 | 1779 | |
| 18. | KK KONSTRUKTIVA | (Pavel Wohlmuth + Jan Barchánek) | 1232/540/19 | 1772 | |
| 19. | DP PRAHA / TRNOVANY | (Jiří Jankovec + Josef Šálek) | 1190/580/7 | 1770 | |
| 20. | SC RADOTÍN | (Pavel Dvořák + Martin Pondělíček) | 1181/587/13 | 1768 | |
| 21. | KK SLAVIA PRAHA | (Aleš Jungman + Jan Búrger) | 1161/593/8 | 1754 | |
| 22. | TJ LOVOSICE | (Miroslav Šnejdar ml. + Petr Kalina) | 1184/567/23 | 1751 | |
| 23. | SKK VRCHLABÍ | (Jan Votoček + Michal Rolf) | 1185/559/14 | 1744 | |
| 24. | SKK VRCHLABÍ | (Tomáš Limberský + Roman Pek) | 1191/550/17 | 1741 | |
| 25. | SKK VRCHLABÍ | (Pavel Nežádal + Jan Ringl) | 1169/569/15 | 1738 | |
| 26. | SOKOL BENEŠOV | (Ladislav Takáč + Petr Červ) | 1165/566/8 | 1731 | |
| 27. | LOKOMOTIVA TÁBOR | (Petr Bystřický + Miroslav Vacko) | 1181/543/14 | 1724 | |
| 28. | SOKOL BENEŠOV | (Lukáš Kočí + Ivan Januš) | 1134/578/15 | 1712 | |
| 29. | SKK HOŘICE | (Zdeněk Dymáček + Bartoloměj Vlášek) | 1149/556/24 | 1705 | |
| 30. | RAPID PRAHA | (Václav Povejšil + Vojtěch Roubal) | 1135/568/20 | 1703 | |
| 31. | SLAVOJ PRAHA | (Pavel Řehánek + Evžen Valtr) | 1151/552/17 | 1703 | |
| 32. | TJ VTŽ CHOMUTOV | (Přemysl Vytiska + Zbyněk Vytiska) | 1153/550/15 | 1703 | |
| 33. | TJ BOHUŠOVICE | (Ladislav Koláček + Milan Perníček) | 1159/543/24 | 1702 | |
| 34. | TJ RADLICE | (Jan Kamín + Miloš Beneš ml.) | 1155/545/14 | 1700 | |
| 35. | RAPID PRAHA | (František Pudil + Josef Pokorný) | 1181/519/20 | 1700 | |
| 36. | SOKOL SPOŘICE | (Oldřich Lukšík st. + Oldřich Lukšík ml.) | 1174/525/21 | 1699 | |
| 37. | PSK UNION PRAHA | (Jiří Altmann + David Dittrich) | 1153/540/22 | 1693 | |
| 38. | KK TALLIN | (Argo Kivi + Andrus Allik) | 1157/536/35 | 1693 | |
| 39. | SOKOL RUDNÁ | (Josef Zderadička + Zdeněk Kováč) | 1136/556/17 | 1692 | |
| 40. | TJ LOVOSICE | (Miroslav Šnejdar st. + Jaromír Hnát) | 1155/536/24 | 1691 | |
| 41. | SK UHELNÉ SKLADY PRAHA | (Stanislav Schuch + Josef Dvořák) | 1156/533/20 | 1689 | |
| 42. | SOKOL VRŠOVICE | (Ladislav Zahrádka + Martin Boháč) | 1176/512/14 | 1688 | |
| 43. | PSK UNION / NÁCHOD | (Luboš Polanský + Jan Horn) | 1161/525/8 | 1686 | |
| 44. | SKK HOŘICE | (Josef Langr + Václav Inquort) | 1142/541/26 | 1683 | |
| 45. | AŠ MLADÁ BOLESLAV | (Josef Cíla st. + Josef Cíla ml.) | 1125/554/27 | 1679 | |
| 46. | SKK HOŘICE | (František Kračmár + Michal Kučera) | 1149/528/24 | 1677 | |
| 47. | SOKOL VRŠOVICE | (Vladimír Tluka + Josef Hladík) | 1134/540/18 | 1674 | |
| 48. | KK SDS SADSKÁ | (Jan Renka ml. + Jiří Beck) | 1128/545/21 | 1673 | |
| 49. | TJ DOPRAVNÍ PODNIKY | (Roman Přeučil + Karel Hnátek) | 1142/529/28 | 1671 | |
| 50. | RAPID PRAHA | (Martin Podhola + Vitězslav Hampl) | 1175/496/38 | 1671 | |
| 51. | TJ VŠ PRAHA | (Luboš Kocmich + Pavel Jahelka) | 1163/496/33 | 1659 | |
| 52. | SOKOL RUDNÁ | (Karel Kohout + Jan Mařánek) | 1158/500/29 | 1658 | |
| 53. | SOKOL VRŠOVICE | (Karel Volf + Pavel Kilián) | 1168/490/24 | 1658 | |
| 54. | KK KONSTRUKTIVA | (Milan Perman + Vladislav Vajc) | 1119/536/19 | 1655 | |
| 55. | SKK HOŘICE | (Ivan Vondráček + Luděk Horák) | 1143/507/25 | 1650 | |
| 56. | SC RADOTÍN | (Vladimír Dvořák + Petr Dvořák) | 1134/513/34 | 1647 | |
| 57. | KK SDS SADSKÁ | (Jan Svoboda + Martin Houfek) | 1128/518/26 | 1646 | |
| 58. | SK KOSMONOSY | (Ondrej Troják + Jiří Řehoř) | 1116/529/19 | 1645 | |
| 59. | TJ LOVOSICE | (Jaroslav Ondráček + Tomáš Svoboda) | 1118/526/24 | 1644 | |
| 60. | KK KONSTRUKTIVA | (František Rusín + Karel Hybš) | 1129/509/20 | 1638 | |
| 61. | SOKOL RUDNÁ | (Tomáš Keller + Milan Dvořák) | 1168/469/29 | 1637 | |
| 62. | RAPID PRAHA | (Antonín Tůma + Pavel Eder) | 1137/497/28 | 1634 | |
| 63. | SOKOL VRŠOVICE | (Petr Veverka + Jiří Zetek) | 1142/492/29 | 1634 | |
| 64. | SOKOL ŽIŽKOV | (Peter Brvenik + Jan Špinka) | 1158/474/34 | 1632 | |
| 65. | SK UHELNÉ SKLADY PRAHA | (David Kuděj + Miloslav Dušek) | 1147/483/27 | 1630 | |
| 66. | TJ RADLICE | (Karel Turek + Leoš Kofroň) | 1195/435/42 | 1630 | |
| 67. | SOKOL RUDNÁ | (David Hlom + Karel Novotný) | 1155/473/22 | 1628 | |
| 68. | CZARNA KULA POZNAŇ | (Karol Kesy + Jacek Tobola) | 1153/468/41 | 1621 | |
| 69. | SK UHELNÉ SKLADY PRAHA | (Roman Tumpach + Miroslav Plachý) | 1133/483/24 | 1616 | |
| 70. | SOKOL VRŠOVICE | (Luboš Polák + Petr Finger) | 1117/487/28 | 1604 | |
| 71. | KK AKUMA ML.BOLESLAV | (Vladislav Tajč + Radek Tajč) | 1095/506/33 | 1601 | |
| 72. | KK KONSTRUKTIVA | (Stanislav Vesecký st. + Stanislav Vesecký ml.) | 1120/476/31 | 1596 | |
| 73. | TJ RADLICE | (Radek Lehner + Marek Lehner) | 1128/454/35 | 1582 | |
| 74. | SK KOSMONOSY | (Zdeněk Horvát + Martin Šťastný) | 1101/458/52 | 1559 | |
| 75. | PSK UNION PRAHA | (Luboš Soukup + Michal Franc) | 1104/446/40 | 1550 | |
| 76. | SK UHELNÉ SKLADY PRAHA | (Libor Povýšil + Jaroslav Klíma) | 1090/458/42 | 1548 | |
| 77. | AC SPARTA PRAHA | (Pavel Pavlíček + Zdeněk Cepl) | 1126/421/40 | 1547 | |
| 78. | SLAVIA OZP | (Luboš Sychra + Josef Gruncl) | 1125/409/47 | 1534 | |
| 79. | SOKOL RUDNÁ | (Jiří Jakubec + Luboš Machulka) | 1052/459/31 | 1511 | |
| 80. | SOKOL RUDNÁ | (Pavel Kasal + Miroslav Kýhos) | 1100/410/45 | 1510 | |
| 81. | SC RADOTÍN | (Pavel Janoušek + Miloš Dudek) | 1081/393/51 | 1474 | |
| 82. | TJ RADLICE | (Jiří Verner + Jan Schilder) | 1051/414/54 | 1465 | |
| 83. | SOKOL ŽIŽKOV | (Jan Platil + Jiří Váňa) | 1031/390/55 | 1421 | |