| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | Sokol Chýnov | (Jiří DVOŘÁK + Pavel PETRŮ) | 1212/666/4 | 1878 | |
| 2. | Slavoj Praha | (Petr HRUBÝ + Stanislav BŘEZINA) | 1251/612/4 | 1863 | |
| 3. | Slavoj Praha/Sokol Rudná | (Petr PAVLÍK + David BALZER) | 1249/606/6 | 1855 | |
| 4. | SK Uhelné sklady | (Evžen VALTR + David KUDĚJ) | 1227/617/6 | 1844 | |
| 5. | SKK Spartak Vrchlabi | (David HOBL + Zdeněk ŘÍHA) | 1237/602/9 | 1839 | |
| 6. | TJ VTŽ Chomutov | (Luboš HAVEL + Zbyněk VYTISKA) | 1205/633/8 | 1838 | |
| 7. | SKK Jičín | (Jiří VEJVARA + Lukáš VIK) | 1194/618/10 | 1812 | |
| 8. | Benešov / Eschlkam | (Ladislav TAKÁČ + Jiří JANKOVEC) | 1217/585/8 | 1802 | |
| 9. | SKK Spartak Vrchlabí | (Pavel NEŽÁDAL + Vlado ŽIŠKO) | 1226/575/12 | 1801 | |
| 10. | KK Lokomotiva Tábor | (David KÁŠEK + Petr CHVAL) | 1171/618/7 | 1789 | |
| 11. | SKK Jičín | (Jiří DRÁBEK + Petra ABELOVÁ) | 1193/593/7 | 1786 | |
| 12. | TJ Jiskra Nová Bystřice | (Martin PÝCHA + Karel LOSKOT) | 1197/588/21 | 1785 | |
| 13. | KK Konstruktiva | (Jaroslav PLETICHA ml. + Lukáš DOUBRAVA) | 1215/570/5 | 1785 | |
| 14. | KK Konstruktiva | (Karel HYBŠ + Jaroslav PLETICHA st.) | 1220/555/9 | 1775 | |
| 15. | SK Uhelné sklady | (Stanislav SCHUCH + Zdeněk SLEZÁK) | 1213/552/16 | 1765 | |
| 16. | SKK Jičín | (Josef VEJVARA + Dana VIKOVÁ) | 1232/531/20 | 1763 | |
| 17. | SKK Jičín | (Miloslav VIK + Jaroslav SOUKUP) | 1179/579/8 | 1758 | |
| 18. | Sokol Žižkov | (Jan PLATIL + Pavel VÁŇA) | 1223/531/20 | 1754 | |
| 19. | KK Konstruktiva | (Jan KRÁLÍK + Jaroslav PLETICHA st.) | 1197/551/21 | 1748 | |
| 20. | TJ Lovosice | (Jaromír HNÁT + Miroslav ŠNEJDAR ml.) | 1209/537/34 | 1746 | |
| 21. | TJ Sezimovo Ústí | (Miroslav DVOŘÁK + Branislav ČERNUŠKA) | 1116/628/11 | 1744 | |
| 22. | Kamenice nad Lipou | (Jiří OUHEL + Václav RYCHTAŘÍK ml.) | 1188/555/13 | 1743 | |
| 23. | KK Konstruktiva | (Zdeněk ZAHRÁDKA + Jan BARCHÁNEK) | 1130/609/10 | 1739 | |
| 24. | KK Lokomotiva Tábor | (Borek JELÍNEK + Petr BYSTŘICKÝ) | 1196/540/15 | 1736 | |
| 25. | TJ VTŽ Chomutov | (Stanislav RADA + Filip PROKEŠ) | 1209/526/17 | 1735 | |
| 26. | SKK Hořice | (František KRÁČMAR + Zdeněk DYMÁČEK) | 1188/540/26 | 1728 | |
| 27. | TJ Sokol Admira Kobylisy | (Jiří KAŠPAR + Jaroslav KRČMA) | 1184/537/27 | 1721 | |
| 28. | KK Lokomotiva Tábor | (Vladimír KUČERA + Josef PRAVDÍK) | 1187/534/15 | 1721 | |
| 29. | SC Radotín | (Robert ASIMUS + Jiří UJHELYI) | 1171/547/19 | 1718 | |
| 30. | Konstruktiva / Benešov | (Stanislav VESECKÝ + Pavel VYMAZAL) | 1174/542/20 | 1716 | |
| 31. | Sokol Rudná | (Radek MACHULKA + Jan MAŘÁNEK) | 1184/532/26 | 1716 | |
| 32. | KK Konstruktiva | (Milan PERMAN + Vladislav VAJC) | 1189/526/22 | 1715 | |
| 33. | SK Uhelné sklady | (Roman TUMPACH + Vlastimil BOČÁNEK) | 1151/561/16 | 1712 | |
| 34. | KK Konstruktiva | (Jan KRÁLÍK + Miroslav ŠNEJDAR st.) | 1215/490/27 | 1705 | |
| 35. | SK Rapid Praha | (Víťa HAMPL + Martin PODHOLA) | 1175/529/21 | 1704 | |
| 36. | SKK Hořice | (Míša KUČEROVÁ + Ivan VONDRÁČEK) | 1149/553/17 | 1702 | |
| 37. | Sokol Sadská | (Antonín SVOBODA + Eva RENKOVÁ) | 1153/539/21 | 1692 | |
| 38. | SKK Spartak Vrchlabí | (Tomáš LIMBERSKÝ + Roman PEK) | 1182/509/28 | 1691 | |
| 39. | AŠ Mladá Boleslav | (František PRŮCHA + Josef CÍLA) | 1172/511/26 | 1683 | |
| 40. | Kamenice nad Lipou | (Milan PODHRADSKÝ st. + Milan PODHRADSKÝ ml.) | 1167/512/16 | 1679 | |
| 41. | Konstruktiva/Č.Kamenice | (Pavel KOHLÍČEK + Petr KOHLÍČEK) | 1133/541/22 | 1674 | |
| 42. | Ústí n.O Hylváty/Zentiva | (Pavel KILIÁN + Vaclav EBR) | 1150/524/26 | 1674 | |
| 43. | SK Rapid Praha | (Josef POKORNÝ + František PUDIL) | 1161/513/29 | 1674 | |
| 44. | SKK Jičín | (Jaroslav KŘÍŽ + Pavel KŘÍŽ) | 1139/531/21 | 1670 | |
| 45. | SKK Jičín | (Jiří ČAPEK + František ČERMÁK) | 1184/478/26 | 1662 | |
| 46. | SK Kosmonosy | (Radek TAJČ + Vladislav TAJČ) | 1135/509/27 | 1644 | |
| 47. | Sokol Vršovice | (Pavel GRYGAR + Petr VEVERKA) | 1111/532/24 | 1643 | |
| 48. | TJ Radlice | (Marek LEHNER + Miloš BENEŠ) | 1126/514/23 | 1640 | |
| 49. | SK Uhelné sklady | (Martin NOVÁK + Miroslav PLACHÝ) | 1159/473/31 | 1632 | |
| 50. | Sokol Vršovice | (Josef HLADÍK + Vladimír TLUKA) | 1145/475/33 | 1620 | |
| 51. | SC Radotín | (Pavel DVOŘÁK + Martin PONDĚLÍČEK) | 1164/454/27 | 1618 | |
| 52. | Sokol Žižkov | (Petr FINGER + Luboš POLÁK) | 1134/475/38 | 1609 | |
| 53. | SK Rapid Praha | (Josef BOLARD + Antonín TŮMA) | 1104/503/32 | 1607 | |
| 54. | SK Kosmonosy | (Jiří ŘEHOŘ ml. + Jiří ŘEHOŘ st.) | 1119/484/32 | 1603 | |
| 55. | KK Lokomotiva Tábor | (Václav CÍZLER + Marcel POUZNAR) | 1107/485/40 | 1592 | |
| 56. | Sokol Žižkov | (Peter BRVENÍK + Jan ŠPINKA) | 1132/457/37 | 1589 | |
| 57. | Kamenice nad Lipou | (Václav RYCHTAŘÍK st. + Adam RYCHTAŘÍK) | 1090/497/36 | 1587 | |
| 58. | TJ Sokol Lovosice | (Jiří WOŠ + Josef KECHER) | 1083/503/35 | 1586 | |
| 59. | KK Konstruktiva | (František VONDRÁČEK + Karel JANOVSKÝ) | 1169/416/36 | 1585 | |
| 60. | SK Kosmonosy | (Marek NÁHLOVSKÝ + Ondřej TROJÁK) | 1094/487/35 | 1581 | |
| 61. | TJ Radlice | (Radek LEHNER + Leoš KOFROŇ) | 1095/460/43 | 1555 | |
| 62. | SKK Spartak Vrchlabí | (Michal ZAJÍC + Petr KYNČL) | 1094/446/45 | 1540 | |
| 63. | TJ Lovosice | (Tomáš SVOBODA + Pavel WAGNER) | 1083/453/42 | 1536 | |
| 64. | Sokol Rudná | (Luboš MACHULKA + Václav VEJVODA) | 1085/441/54 | 1526 | |
| 65. | TJ Sokol Lovosice | (Zdeněk MICHL + Petr DOŠEK) | 1109/412/48 | 1521 | |
| 66. | TJ Radlice | (Jiří VERNER + Jan KAMÍN) | 1031/480/35 | 1511 | |
| 67. | Sokol Rudná | (Tomáš KELLER + Milan DVOŘÁK) | 1079/419/39 | 1498 | |
| 68. | Sokol Rudná | (Ivan SEDLAČIK + Miroslav KÝHOS) | 1101/395/59 | 1496 | |
| 69. | Sokol Sadská | (Aleš KOŠNAR + Tomáš BEK) | 910/401/10 | 1311 | |