Dnešní datum: 20. 10. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30 31  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2020
Muži  (2 x 200HS)

   Listy: [1-20] [21-33][Zkráceně]
   Jedn.: [1-66][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 
 Výkon 
 3 
 4 
 5 
 6 
 
1.  
Pavel Holub
SK Žižkov
647/334/5
981
245
263
237
236
 
 
2.  
Fridrich Peli
Sokol Bohumín
631/318/8
949
213
255
254
227
 
 
3.  
Zdeněk Zahrádka
KK Konstruktiva
625/323/3
948
229
219
259
241
 
 
4.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
622/321/8
943
258
246
218
221
 
 
5.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva
596/338/5
934
230
240
228
236
 
 
6.  
Pavel Vymazal
SK Žižkov/KK Konstruktiva
600/311/4
911
212
251
211
237
 
 
7.  
Libor Hrstka
TJ Sokol CHotoviny
597/312/4
909
214
250
216
229
 
 
8.  
Josef Zejda
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
607/301/8
908
235
234
222
217
 
 
9.  
Jiří Zetek
SK Žižkov
627/277/14
904
215
236
229
224
 
 
10.  
Václav Klička
AC Sparta/SK Přelouč
616/285/9
901
230
239
224
208
 
 
11.  
Rostislav Kašpar
TJ Praga
622/278/7
900
217
223
229
231
 
 
12.  
Jan Novák
TJ Sokol Chýnov
599/297/12
896
218
248
206
224
 
 
13.  
Pavel Vymazal
Dynamo Liberec/KK Konstruktiva
625/270/11
895
216
227
204
248
 
 
14.  
Pavel Vymazal
KK Konstruktiva Praha
610/281/5
891
228
246
211
206
 
 
15.  
Anton Stašák
KK Slavoj/KK Slavia
606/283/8
889
223
226
203
237
 
 
16.  
Jan Bürger
KK Slavoj/KK Slavia
625/264/11
889
227
219
216
227
 
 
17.  
Vaclav Vlk
Lokomotiva Liberec
573/312/3
885
237
221
217
210
 
 
18.  
Karel Balliš
KK Konstruktiva/KK Velké Popovice
610/275/14
885
223
224
203
235
 
 
19.  
Jan Kamín
TJ Radlice
602/282/12
884
215
229
207
233
 
 
20.  
Jaroslav Pleticha
KK Konstruktiva Praha
598/283/9
881
228
209
251
193
 
 
21.  
Ladislav Zahrádka
SK Meteor Praha
572/306/6
878
216
231
189
242
 
 
22.  
Pavel Řehánek
SK Žižkov/KK Konstruktiva
612/266/18
878
225
198
238
217
 
 
23.  
Jaroslav Pleticha
SK Meteor/KK Konstruktiva
601/273/16
874
206
219
229
220
 
 
24.  
Michal Bruthas
ASK Lovosice/Sokol Roudnice
592/281/10
873
211
225
215
222
 
 
25.  
Pavel Holub
SK Žižkov
599/271/7
870
225
224
223
198
 
 
26.  
Petr Bystřický
Lokomotiva Tábor
601/268/6
869
203
203
242
221
 
 
27.  
Jiří Čihák
KK Konstruktiva
610/259/13
869
207
238
215
209
 
 
28.  
Petr Chval
Lokomotiva Tábor
616/250/10
866
210
197
207
252
 
 
29.  
Zbyněk Hein
TJ Sokol CHotoviny
589/268/7
857
222
198
226
211
 
 
30.  
Ivan Harašta
KK Konstruktiva/SK Meteor
597/260/12
857
221
229
188
219
 
 
31.  
Karol Nitka
Sokol Bohumín
592/264/12
856
196
216
220
224
 
 
32.  
Jaroslav Zahrádka
KK Konstruktiva
597/259/11
856
223
233
190
210
 
 
33.  
Josef Kašpar
TJ Praga
577/278/8
855
219
231
203
202
 
 
34.  
Pavel Řehánek
SK Žižkov
613/240/12
853
234
224
196
199
 
 
35.  
Jiří Pachl
Lokomotiva Liberec
567/284/11
851
214
220
201
216
 
 
36.  
Pavel Plachý
SK Meteor/KK Konstruktiva
571/280/6
851
244
222
189
196
 
 
37.  
Karol Nitka
Sokol Bohumín
600/251/9
851
195
233
210
213
 
 
38.  
Aleš Kohutek
Sokol Bohumín
608/243/10
851
200
227
193
231
 
 
39.  
Pavel Strnad
Sokol Rudná
576/274/13
850
197
197
216
240
 
 
40.  
Čeněk Zachař
KK Velké Popovice
590/255/14
845
202
209
222
212
 
 
41.  
Jan Rokos
Sokol Rudná
563/281/20
844
186
209
224
225
 
 
42.  
Jaroslav Pleticha
KK Konstruktiva
605/239/12
844
217
207
199
221
 
 
43.  
Stanislav Schuch
SK Žižkov
573/268/13
841
219
200
201
221
 
 
44.  
Čeněk Zachař
SKK Rokycany/Sokol Rudná
585/256/12
841
201
220
220
200
 
 
45.  
Pavel Černý
SK Uhelné sklady
589/252/20
841
224
205
216
196
 
 
46.  
Čeněk Zachař
KK Velké Popovice
596/243/23
839
191
193
231
224
 
 
47.  
Pavel Plachý
SK Meteor Praha
585/253/14
838
205
188
223
222
 
 
48.  
Roman Tumpach
SK Uhelné sklady
562/271/15
833
193
225
223
192
 
 
49.  
Drábek Libor
TJ Dynamo Liberec
584/242/17
826
200
216
186
224
 
 
50.  
Karel Balliš
KK Velké Popovice
573/245/20
818
209
203
189
217
 
 
51.  
Miloš Beneš
TJ Radlice
582/236/9
818
216
196
219
187
 
 
52.  
Marek Lehner
TJ Radlice
574/242/20
816
219
216
191
190
 
 
53.  
Miroslav Klement
KK Konstruktiva/KK Velké Popovice
581/233/33
814
191
220
219
184
 
 
54.  
Jiří Novotný
KK Konstruktiva/SK Meteor
565/240/15
805
192
207
219
187
 
 
55.  
Stanislav Vesecký
KK Konstruktiva
561/239/20
800
214
184
193
209
 
 
56.  
Radek Lehner
TJ Radlice
558/240/19
798
204
187
200
207
 
 
57.  
Jiří Woš
ASK Lovosice/Sokol Roudnice
578/219/18
797
205
196
211
185
 
 
58.  
Vlastimil Novák
TJ Sokol Chýnov
567/223/15
790
191
209
205
185
 
 
59.  
Zbyněk Lébl
KK Konstruktiva
555/230/21
785
189
176
204
216
 
 
60.  
Karel Janovský
AC Sparta/SK Přelouč
566/203/19
769
162
188
217
202
 
 
61.  
Jan Červenka
AC Sparta
562/205/25
767
193
176
209
189
 
 
62.  
František Vondráček
KK Konstruktiva
538/223/25
761
187
183
196
195
 
 
63.  
Mitáček Jiří
TJ Dynamo Liberec
585/174/27
759
184
208
176
191
 
 
64.  
Řádek Stanislav
AC Sparta
535/196/22
731
168
178
201
184
 
 
65.  
Václav Weber
SKK Rokycany/Sokol Rudná
524/186/39
710
199
190
161
160
 
 
66.  
Švec Bedřich
KK Velké Popovice
455/177/39
632
150
184
157
141
 

  NOVINKY
08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10. do 25.10.2020 dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do 25.10.2020 uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA

24.08.2020:
Podzimní část soutěží 2020/21

27.04.2020:
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020
Z rozhodnutí VV ČKA a VV PKS je soutěžní ročník 2019/2020 ukončen a anulován. I nadále platí uzavření kuželny až do odvolání i pro tréninky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах