Nejlepší plné - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | KK Konstruktiva | (Somolíková Emilie + Vymazal Pavel) | 1304 | |
| 2. | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | (Mašková Blanka + Hažva Jaroslav) | 1292 | |
| 3. | TJ Lokomotiva Žatec | (Uhlíková Šárka + Ptáček Lubomír) | 1270 | |
| 4. | KK Konstruktiva | (Václavková Eva + Vymazal Pavel) | 1268 | |
| 5. | KK Slavia Praha/Sokol Kolín | (Kučerová Michaela + Vik Miloslav) | 1264 | |
| 6. | TJ Jiskra Nový Bor | (Dunková Alena + Kartan Martin) | 1257 | |
| 7. | TJ Sokol Bohumín | (Peli Fridrich + Peli Lada) | 1256 | |
| 8. | SK Žižkov/Sokol Kolín | (Sailerová Anna + Hrubý Petr) | 1255 | |
| 9. | SK Žižkov/KK Slavoj | (Křemenová Hanka + Rusín František) | 1249 | |
| 10. | Lokomotiva Liberec | (Susková Jana + Pachl Jiří) | 1246 | |
|
Nejlepší dorážka - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | SK Žižkov/KK Slavoj | (Křemenová Hanka + Rusín František) | 707 | |
| 2. | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | (Mašková Blanka + Hažva Jaroslav) | 647 | |
| 3. | KK Kosmonosy/TJ Lokomotiva Trutnov | (Bendová Tereza + Ryzák David) | 638 | |
| 4. | KK Konstruktiva | (Somolíková Emilie + Vymazal Pavel) | 629 | |
| 5. | Kuželky Borovany | (Zahálková Nikola + Jirkal Karel) | 619 | |
| 6. | TJ KK Louny | (Hlaváčová Daniela + Lojda Patrik) | 609 | |
| 7. | TJ Jiskra Nová Bystřice/SKK Rokycany | (Pýchová Barbora + Endršt Jan) | 607 | |
| 8. | TJ Sokol Bohumín | (Peli Fridrich + Peli Lada) | 602 | |
| 9. | KK Konstruktiva | (Pleticha Jaroslav st. + Somolíková Emilie) | 602 | |
| 10. | SKK Náchod/KK Jihlava | (Kábrtová Veronika + Novák Lukáš) | 599 | |
|
Nejméně chyb - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | (Mašková Blanka + Hažva Jaroslav) | 9 | |
| 2. | TJ Jiskra Nová Bystřice/SKK Rokycany | (Pýchová Barbora + Endršt Jan) | 9 | |
| 3. | SK Žižkov/KK Slavoj | (Křemenová Hanka + Rusín František) | 10 | |
| 4. | SKK Náchod/KK Jihlava | (Kábrtová Veronika + Novák Lukáš) | 12 | |
| 5. | TJ KK Louny | (Hlaváčová Daniela + Lojda Patrik) | 13 | |
| 6. | KK Konstruktiva | (Somolíková Emilie + Vymazal Pavel) | 14 | |
| 7. | KK Slavia / KK Konstruktiva | (Mizerová Blanka + Pleticha Jaroslav st.) | 14 | |
| 8. | KK Kosmonosy/TJ Lokomotiva Trutnov | (Bendová Tereza + Ryzák David) | 15 | |
| 9. | Lokomotiva Liberec | (Susková Jana + Pachl Jiří) | 16 | |
| 10. | KK Konstruktiva | (Václavková Eva + Vymazal Pavel) | 18 | |
|
Nejlepší plné - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Vymazal Pavel | KK Konstruktiva | 669 | |
| 2. | Jirkal Karel | Kuželky Borovany | 664 | |
| 3. | Hažva Jaroslav | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | 655 | |
| 4. | Ptáček Lubomír | TJ Lokomotiva Žatec | 651 | |
| 5. | Smrčková Růžena | KK Šumperk | 650 | |
| 6. | Kučerová Michaela | KK Slavia Praha/Sokol Kolín | 644 | |
| 7. | Vymazal Pavel | KK Konstruktiva | 640 | |
| 8. | Peli Lada | TJ Sokol Bohumín | 640 | |
| 9. | Mašková Blanka | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | 637 | |
| 10. | Susková Jana | Lokomotiva Liberec | 637 | |
|
Nejlepší dorážka - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Jirkal Karel | Kuželky Borovany | 374 | |
| 2. | Rusín František | SK Žižkov/KK Slavoj | 360 | |
| 3. | Křemenová Hanka | SK Žižkov/KK Slavoj | 347 | |
| 4. | Vymazal Pavel | KK Konstruktiva | 346 | |
| 5. | Hažva Jaroslav | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | 344 | |
| 6. | Dunková Alena | TJ Jiskra Nový Bor | 343 | |
| 7. | Ryzák David | KK Kosmonosy/TJ Lokomotiva Trutnov | 329 | |
| 8. | Lojda Patrik | TJ KK Louny | 328 | |
| 9. | Peli Lada | TJ Sokol Bohumín | 326 | |
| 10. | Endršt Jan | TJ Jiskra Nová Bystřice/SKK Rokycany | 323 | |
|
Nejméně chyb - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Jirkal Karel | Kuželky Borovany | 0 | |
| 2. | Hažva Jaroslav | Sokol Chýnov/KK Slavoj Praha | 1 | |
| 3. | Endršt Jan | TJ Jiskra Nová Bystřice/SKK Rokycany | 2 | |
| 4. | Vymazal Pavel | KK Konstruktiva | 4 | |
| 5. | Křemenová Hanka | SK Žižkov/KK Slavoj | 4 | |
| 6. | Vymazal Pavel | KK Konstruktiva | 5 | |
| 7. | Siebenbrunner Čestmír | Kuželky Borovany | 5 | |
| 8. | Lojda Patrik | TJ KK Louny | 5 | |
| 9. | Vik Lukáš | SKK Jičín/TJ Třebíč | 5 | |
| 10. | Rusín František | SK Žižkov/KK Slavoj | 6 | |