Nejlepší plné - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | KK Slavia/KK Podbořany | (Olga Hejhalová + Radek Hejhal) | 1239 | |
| 2. | SK Žižkov/KK Konstruktiva | (Blanka Mašková + Jaroslav Pleticha) | 1221 | |
| 3. | SKK Jičín/Uragan Milovice | (Dana Viková + Miloslav Vik) | 1205 | |
| 4. | KK Konstruktiva | (Šarlota Smutná + Jaroslav Pleticha ml.) | 1205 | |
| 5. | SK Žižkov/KK Slavoj | (Kateřina Katzová + Miroslav Bubeník) | 1198 | |
| 6. | KK Konstruktiva/SK Meteor | (Tereza Chlumská + Ladislav Zahrádka) | 1193 | |
| 7. | KK Slavia / TJ Astra Zahradní Město | (Blanka Mizerová + František Rusín) | 1192 | |
| 8. | KK Konstruktiva | (Marie Chlumská + Vlastimil Chlumský) | 1192 | |
| 9. | KK Velké Popovice | (Jaruška Havrdová + Čeněk Zachař) | 1189 | |
| 10. | SK Žižkov/KK Slavoj | (Lucie Řehánková + Pavel Řehánek) | 1184 | |
|
Nejlepší dorážka - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | KK Slavia/KK Podbořany | (Olga Hejhalová + Radek Hejhal) | 644 | |
| 2. | SKK Náchod/Sokol Rudná | (Renata Šinůnková + David Balzer) | 628 | |
| 3. | SKK Jičín/Uragan Milovice | (Dana Viková + Miloslav Vik) | 595 | |
| 4. | SK Žižkov | (Anna Sailerová + Petr Hrubý) | 586 | |
| 5. | KK Slovan Rosice | (Andrea Axmanová + Jaroslav Pleticha) | 586 | |
| 6. | TJ Sokol Duchcov | (Adéla Kolaříková + Josef Pecha) | 570 | |
| 7. | KK Slavia / TJ Astra Zahradní Město | (Blanka Mizerová + František Rusín) | 563 | |
| 8. | Kuželky Jiskra Házlov | (Karolína Utíkalová + Jaroslav Bulant) | 563 | |
| 9. | KK Konstruktiva/SK Meteor | (Tereza Chlumská + Ladislav Zahrádka) | 549 | |
| 10. | SK Žižkov/KK Konstruktiva | (Blanka Mašková + Jaroslav Pleticha) | 547 | |
|
Nejméně chyb - dvojice |
| Poř. | Oddíl | Hráči | Výkon | |
| 1. | KK Slavia/KK Podbořany | (Olga Hejhalová + Radek Hejhal) | 9 | |
| 2. | SKK Náchod/Sokol Rudná | (Renata Šinůnková + David Balzer) | 12 | |
| 3. | TJ Sokol Chýnov/KK Lokomotiva Tábor | (Jana Takáčová + Ladislav Takáč) | 12 | |
| 4. | SKK Jičín/Uragan Milovice | (Dana Viková + Miloslav Vik) | 15 | |
| 5. | Kuželky Jiskra Házlov | (Karolína Utíkalová + Jaroslav Bulant) | 15 | |
| 6. | SK Žižkov | (Anna Sailerová + Petr Hrubý) | 16 | |
| 7. | KK Slovan Rosice | (Andrea Axmanová + Jaroslav Pleticha) | 16 | |
| 8. | TJ Sokol Duchcov | (Adéla Kolaříková + Josef Pecha) | 18 | |
| 9. | SK Žižkov/KK Slavoj | (Lucie Řehánková + Pavel Řehánek) | 18 | |
| 10. | TJ Jiskra Nový Bor | (Lenka Kohlíčková + Petr Kohlíček) | 20 | |
|
Nejlepší plné - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Radek Hejhal | KK Slavia/KK Podbořany | 639 | |
| 2. | Šarlota Smutná | KK Konstruktiva | 631 | |
| 3. | Marie Chlumská | KK Konstruktiva | 625 | |
| 4. | Blanka Mašková | SK Žižkov/KK Konstruktiva | 622 | |
| 5. | Tereza Chlumská | KK Konstruktiva/SK Meteor | 614 | |
| 6. | Milan Komorník | SK Žižkov/TJ Praga | 610 | |
| 7. | Adéla Kolaříková | TJ Sokol Duchcov | 609 | |
| 8. | Kateřina Katzová | SK Žižkov/KK Slavoj | 609 | |
| 9. | Lenka Kohlíčková | TJ Jiskra Nový Bor | 607 | |
| 10. | Miloslav Vik | SKK Jičín/Uragan Milovice | 606 | |
|
Nejlepší dorážka - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Olga Hejhalová | KK Slavia/KK Podbořany | 335 | |
| 2. | David Balzer | SKK Náchod/Sokol Rudná | 329 | |
| 3. | Miloslav Vik | SKK Jičín/Uragan Milovice | 314 | |
| 4. | Radek Hejhal | KK Slavia/KK Podbořany | 309 | |
| 5. | Andrea Axmanová | KK Slovan Rosice | 301 | |
| 6. | Blanka Mizerová | KK Slavia / TJ Astra Zahradní Město | 300 | |
| 7. | Lenka Kohlíčková | TJ Jiskra Nový Bor | 299 | |
| 8. | Renata Šinůnková | SKK Náchod/Sokol Rudná | 299 | |
| 9. | Anna Sailerová | SK Žižkov | 295 | |
| 10. | Karolína Utíkalová | Kuželky Jiskra Házlov | 294 | |
|
Nejméně chyb - jednotlivci |
| Poř. | Jméno | | Výkon | |
| 1. | Radek Hejhal | KK Slavia/KK Podbořany | 4 | |
| 2. | Ladislav Takáč | TJ Sokol Chýnov/KK Lokomotiva Tábor | 4 | |
| 3. | Olga Hejhalová | KK Slavia/KK Podbořany | 5 | |
| 4. | David Balzer | SKK Náchod/Sokol Rudná | 5 | |
| 5. | Petr Hrubý | SK Žižkov | 5 | |
| 6. | Miloslav Vik | SKK Jičín/Uragan Milovice | 6 | |
| 7. | Lenka Kohlíčková | TJ Jiskra Nový Bor | 6 | |
| 8. | Jaroslav Pleticha | KK Slovan Rosice | 7 | |
| 9. | Jaroslav Pleticha | SK Žižkov/KK Konstruktiva | 7 | |
| 10. | Renata Šinůnková | SKK Náchod/Sokol Rudná | 7 | |