Dnešní datum: 25. 05. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2024



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Květen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>  1 2 3 4 5
>6 7 8 9 10 11 12
>13 14 15 16 17 18 19
>20 21 22 23 24 25 26
>27 28 29 30 31   

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2024
Muži  (2 x 200 ks)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-43][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-86][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 Plné 
 Dorážka 
 Chyby 
 Celkem 
 3 
 4 
 5 
 6 
 
 
1.  
Sokol Duchcov / SKK Rokycany
1257
663
5
1920
 
 
 
 
 
 
 
Milan Stránský
605
328
3
933
241
198
238
256
 
 
 
Miroslav Šnejdar ml.
652
335
2
987
250
259
235
243
 
 
 
2.  
TJ Slovan Karlovy Vary
1258
657
8
1915
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš Pavlík
633
331
6
964
235
230
238
261
 
 
 
Václav Hlaváč
625
326
2
951
237
222
235
257
 
 
 
3.  
SK Solnice / SKK Jičín
1247
630
10
1877
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš Hrubý
626
301
6
927
229
261
230
207
 
 
 
Tomáš Hanuš
621
329
4
950
239
247
230
234
 
 
 
4.  
KK Konstruktiva/KK Vyškov
1211
627
14
1838
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Vymazal
600
306
7
906
228
203
246
229
 
 
 
Josef Touš
611
321
7
932
249
219
226
238
 
 
 
5.  
KK Konstruktiva
1242
592
11
1834
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Vymazal
620
314
4
934
240
234
246
214
 
 
 
Jaroslav Pleticha st.
622
278
7
900
233
227
229
211
 
 
 
6.  
SK Meteor Praha / KK Konstruktiva
1232
594
12
1826
 
 
 
 
 
 
 
Pavel Plachý
607
298
3
905
245
226
206
228
 
 
 
Jaroslav Pleticha st.
625
296
9
921
219
203
250
249
 
 
 
7.  
TJ Slavoj Karlovy Vary
1229
594
15
1823
 
 
 
 
 
 
 
Zdeněk Kříž
603
289
8
892
219
214
226
233
 
 
 
Ladislav Urban
626
305
7
931
257
243
224
207
 
 
 
8.  
TJ Lok.Č.Budějovice/TJ Spar.Trhové Sviny
1266
554
21
1820
 
 
 
 
 
 
 
Jan Sýkora
637
269
11
906
220
244
207
235
 
 
 
Josef Troup
629
285
10
914
235
215
239
225
 
 
 
9.  
KK Jiří Poděbrady
1206
610
19
1816
 
 
 
 
 
 
 
Jiří Šafránek
607
299
13
906
264
222
215
205
 
 
 
Lukáš Poláček
599
311
6
910
219
250
211
230
 
 
 
10.  
KK Slavoj Praha
1211
599
6
1810
 
 
 
 
 
 
 
František Rusín
603
326
2
929
221
206
228
274
 
 
 
Evžen Valtr
608
273
4
881
209
216
229
227
 
 
 
11.  
TJ Bižuterie Jablonec n/N
1220
590
19
1810
 
 
 
 
 
 
 
Jan Zeman
624
290
8
914
221
216
234
243
 
 
 
David Vincze
596
300
11
896
240
213
220
223
 
 
 
12.  
TJ Sokol Chotoviny
1206
595
18
1801
 
 
 
 
 
 
 
Zbyněk Hein
603
307
8
910
233
212
237
228
 
 
 
Libor Hrstka
603
288
10
891
198
252
211
230
 
 
 
13.  
KK Sadská / TJ Spartak Kutná Hora
1250
550
14
1800
 
 
 
 
 
 
 
Aleš Košnar
612
275
2
887
212
265
200
210
 
 
 
Adam Janda
638
275
12
913
237
244
216
216
 
 
 
14.  
Házlov /TJ Sokol Duchcov
1237
559
17
1796
 
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Bulant
615
264
12
879
218
233
231
197
 
 
 
Matěj Novák
622
295
5
917
245
197
235
240
 
 
 
15.  
Kuželky Aš / SKK Náchod
1207
587
20
1794
 
 
 
 
 
 
 
Radek Duhai
587
312
6
899
228
227
215
229
 
 
 
Danny Tuček
620
275
14
895
211
233
236
215
 
 
 
16.  
KK Jihlava /TJ Červený Kostelec
1230
558
13
1788
 
 
 
 
 
 
 
Vít Jírovec
615
254
6
869
230
207
221
211
 
 
 
Petr Vaněk
615
304
7
919
230
232
228
229
 
 
 
17.  
SK Žižkov
1223
564
16
1787
 
 
 
 
 
 
 
Petr Veverka
610
252
14
862
211
224
211
216
 
 
 
Jiří Zetek
613
312
2
925
239
217
257
212
 
 
 
18.  
SK Meteor Praha
1219
563
20
1782
 
 
 
 
 
 
 
Ladislav Zahrádka
633
288
7
921
223
218
236
244
 
 
 
Pavel Plachý
586
275
13
861
215
209
231
206
 
 
 
19.  
KK Kosmonosy
1172
600
15
1772
 
 
 
 
 
 
 
Filip Bajer
579
300
8
879
224
217
232
206
 
 
 
Jaromír Fabian
593
300
7
893
255
203
225
210
 
 
 
20.  
TJ Kobylisy
1182
587
21
1769
 
 
 
 
 
 
 
Vojtěch Vojtíšek
619
280
9
899
234
220
218
227
 
 
 
Jiří Kašpar
563
307
12
870
203
225
222
220
 

  NOVINKY
05.01.2024:
Jarní část soutěží 2023/24

30.08.2023:
Podzimní část soutěží 2023/24

30.03.2023:
Mirek Klement (1947-2023)

28.12.2022:
Jarní část soutěží 2022/23


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах