Dnešní datum: 20. 10. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
6.6.-14.6.2020



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Říjen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30 31  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





Gambrinus Cup 2007
Muži  (2x200 hs)

   Listy: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-98][Zkráceně]
   Jedn.: [1-80] [81-160] [161-196][Discipliny] [Dráhy]

 Poř.  
 Jméno 
 Plné 
 Dorážka 
 Chyby 
 Celkem 
 
 
1.  
Vyškov/Kovářská
1262
673
2
1935
 
 
 
David Machala
655
342
1
997
 
 
 
Vlastimil Zeman ml.
607
331
1
938
 
 
 
2.  
KK Rokycany
1270
622
8
1892
 
 
 
Roman Pytlík
660
354
1
1014
 
 
 
Zdeněk Enžl
610
268
7
878
 
 
 
3.  
SKK Vrchlabí
1211
650
4
1861
 
 
 
Zdeněk Říha
615
311
3
926
 
 
 
Michal Rolf
596
339
1
935
 
 
 
4.  
Loko Tábor
1240
618
6
1858
 
 
 
Zdeněk Samec
627
299
3
926
 
 
 
Pavel Petrů
613
319
3
932
 
 
 
5.  
SKK Vrchlabí
1213
626
5
1839
 
 
 
David Hobl
593
297
4
890
 
 
 
Vlado Žižko
620
329
1
949
 
 
 
6.  
Sokol Rudná
1197
638
8
1835
 
 
 
Josef Dvořák
589
316
5
905
 
 
 
Petr Pavlík
608
322
3
930
 
 
 
7.  
TJ Neratovice
1203
631
12
1834
 
 
 
Josef Šálek
616
327
6
943
 
 
 
Jiří Jankovec
587
304
6
891
 
 
 
8.  
Sokol Rudná
1227
602
11
1829
 
 
 
Daniel Veselý
584
288
6
872
 
 
 
David Balzer
643
314
5
957
 
 
 
9.  
Slavoj Praha
1226
601
6
1827
 
 
 
Březina Stanislav
604
301
3
905
 
 
 
Petr Hrubý
622
300
3
922
 
 
 
10.  
KK Dobřany/KK Holýšov
1218
598
16
1816
 
 
 
Milan Krabec
606
304
4
910
 
 
 
Jiří Šlajer
612
294
12
906
 
 
 
11.  
Lokomotiva Liberec
1179
634
6
1813
 
 
 
Aleš Havlík
595
327
3
922
 
 
 
Jiří Pachl
584
307
3
891
 
 
 
12.  
TJ Neratovice
1210
602
10
1812
 
 
 
Jan Kozák
606
318
8
924
 
 
 
Jaromír Sklenář
604
284
2
888
 
 
 
13.  
KK Konstruktiva Praha
1163
638
12
1801
 
 
 
Lukáš Doubrava
597
323
6
920
 
 
 
Jaroslav Borkovec
566
315
6
881
 
 
 
14.  
SKK Hořice
1209
583
11
1792
 
 
 
Radek Kroupa
632
299
6
931
 
 
 
Petr Vokáč
577
284
5
861
 
 
 
15.  
KK Hirschau
1179
612
3
1791
 
 
 
Roman Voráček
601
309
1
910
 
 
 
Milan Svoboda
578
303
2
881
 
 
 
16.  
Sokol Chotoviny
1175
600
16
1775
 
 
 
Miroslav Vacko
591
279
10
870
 
 
 
Libor Hrstka
584
321
6
905
 
 
 
17.  
Sokol Rudná
1191
578
15
1769
 
 
 
Jesef Zderadička
576
263
12
839
 
 
 
Zdeněk Kováč
615
315
3
930
 
 
 
18.  
Loko Tábor
1183
583
8
1766
 
 
 
Jiří Dvořák
582
309
6
891
 
 
 
Petr Bystřický
601
274
2
875
 
 
 
19.  
Jiskra Kovářská
1198
563
12
1761
 
 
 
Vlastimil Zeman st.
608
276
6
884
 
 
 
Arnošt Werschal
590
287
6
877
 
 
 
20.  
TJ Blatná
1203
556
11
1759
 
 
 
Evžen Cigl
606
321
2
927
 
 
 
Jan Buben
597
235
9
832
 

  NOVINKY
08.10.2020:
Pozastavení soutěží
Na základě rozhodnutí VV ČKA jsou všechny soutěže od 9.10. do 25.10.2020 dočasně prerušeny. V souladu s usnesením vlády ČR je kuželna do 25.10.2020 uzavřena i pro tréninky.

09.09.2020:
Hygienická opatření ČKA

24.08.2020:
Podzimní část soutěží 2020/21

27.04.2020:
Ukončení soutěžního ročníku 2019/2020
Z rozhodnutí VV ČKA a VV PKS je soutěžní ročník 2019/2020 ukončen a anulován. I nadále platí uzavření kuželny až do odvolání i pro tréninky.


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах