Dnešní datum: 22. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2019



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Listopad  >>
 PoÚtStČtSoNe
>    1 2 3
>4 5 6 7 8 9 10
>11 12 13 14 15 16 17
>18 19 20 21 22 23 24
>25 26 27 28 29 30  

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





   
2019/20

1.KLZ
 
1.
 Konstruktiva
0
0
0
:
0
0
 
 
2.
 Rokycany
0
0
0
:
0
0
 
 
3.
 Duchcov
0
0
0
:
0
0
 
 
4.
 Slavia
0
0
0
:
0
0
 
 
5.
 Zábřeh
0
0
0
:
0
0
 
 
6.
 Zlín
0
0
0
:
0
0
 
 
7.
 Přerov
0
0
0
:
0
0
 
 
8.
 Val. Meziříčí
0
0
0
:
0
0
 
 
9.
 Blansko
0
0
0
:
0
0
 
 
10.
 Náchod
0
0
0
:
0
0
 
 
11.
 Rosice
0
0
0
:
0
0
 
 
12.
 Jihlava
0
0
0
:
0
0
 
 

3.KLM "B"
 
1.
 Konstruktiva A
8
3306
45
:
18
14
 
 
2.
 Náchod
8
3303
43
:
21
11
 
 
3.
 Dyn. Liberec
8
3124
41
:
23
11
 
 
4.
 Kolín
8
3241
37
:
27
10
 
 
5.
 Benešov
8
3295
35
:
29
9
 
 
6.
 Pardubice
8
3220
34
:
29
9
 
 
7.
 Rokytnice
8
3225
31
:
33
8
 
 
8.
 Česká Lípa
8
3223
29
:
34
8
 
 
9.
 Hořice B
8
3274
26
:
37
5
 
 
10.
 Poděbrady
8
3180
22
:
42
4
 
 
11.
 Jičín B
8
3110
19
:
45
4
 
 
12.
 Vrchlabí
8
3182
20
:
44
3
 
 

Divize AS
 
1.
 Konstruktiva B
12
2582
66
:
30
21
 
 
2.
 Sparta A
11
2617
58
:
30
16
 
 
3.
 K. Hora B
10
2557
50
:
30
15
 
 
4.
 Vršovice A
12
2540
52
:
43
15
 
 
5.
 Meteor A
11
2486
48
:
40
14
 
 
6.
 Benešov B
11
2503
43
:
45
11
 
 
7.
 Praga A
11
2564
47
:
41
10
 
 
8.
 Slavoj B
11
2538
43
:
45
10
 
 
9.
 Slavia A
12
2498
42
:
54
10
 
 
10.
 Union A
12
2434
42
:
54
10
 
 
11.
 Ml. Boleslav
12
2517
37
:
59
8
 
 
12.
 Brandýs
11
2509
41
:
46
7
 
 
13.
 Vlašim
11
2455
33
:
55
7
 
 
14.
 Neratovice
11
2402
29
:
59
4
 
 

MP 1
 
1.
 Rudná A
7
2529
43
:
12
14
 
 
2.
 Astra A
8
2537
39
:
25
12
 
 
3.
 Kobylisy A
8
2429
39
:
25
11
 
 
4.
 VSK ČVUT A
8
2438
31
:
33
10
 
 
5.
 Žižkov B
8
2497
36
:
28
9
 
 
6.
 US A
7
2485
30
:
25
8
 
 
7.
 Meteor B
8
2460
30
:
33
7
 
 
8.
 Slavoj C
8
2480
28
:
36
7
 
 
9.
 Radotín A
8
2388
33
:
31
6
 
 
10.
 Konstruktiva C
7
2533
26
:
29
5
 
 
11.
 Popovice A
7
2373
21
:
34
5
 
 
12.
 Radlice
6
2515
20
:
28
4
 
 
13.
 Rudná B
7
2349
22
:
34
4
 
 
14.
 US B
7
2351
15
:
40
2
 
 

MP 2
 
1.
 Slavia C
11
10000
56
:
32
16
 
 
2.
 Žižkov C
11
2419
49
:
39
15
 
 
3.
 Vršovice B
11
2385
55
:
33
14
 
 
4.
 Popovice B
11
2432
53
:
34
14
 
 
5.
 US D
11
2319
47
:
40
14
 
 
6.
 Slavia B
11
2326
45
:
43
12
 
 
7.
 Union B
11
2273
40
:
47
11
 
 
8.
 Rudná C
11
2393
40
:
47
10
 
 
9.
 US C
11
2395
44
:
44
9
 
 
10.
 Slavoj D
9
2373
29
:
42
8
 
 
11.
 Kobylisy B
10
2345
38
:
42
7
 
 
12.
 Konstruktiva D
10
2376
35
:
45
7
 
 
13.
 Kobylisy C
9
2261
27
:
45
6
 
 
14.
 Meteor C
11
2320
32
:
56
5
 
 

MP 3
 
1.
 DP A
12
2441
65
:
30
21
 
 
2.
 Praga B
11
2397
61
:
27
20
 
 
3.
 Sparta B
12
2361
59
:
37
16
 
 
4.
 Meteor D
12
2349
53
:
43
15
 
 
5.
 Slavia D
12
2372
54
:
41
14
 
 
6.
 VSK ČVUT B
12
2377
51
:
45
13
 
 
7.
 Astra B
11
2380
47
:
41
12
 
 
8.
 Rapid A
12
2308
43
:
53
12
 
 
9.
 Vršovice C
11
2259
44
:
44
10
 
 
10.
 DP B
11
2407
40
:
48
9
 
 
11.
 Konstruktiva E
12
2378
40
:
55
8
 
 
12.
 Kobylisy D
10
2298
31
:
49
6
 
 
13.
 Žižkov D
12
2285
33
:
62
6
 
 
14.
 Zentiva
12
2205
25
:
71
0
 
 

  NOVINKY
08.11.2019:
Pohár ČKA
KO A - Č.Kostelec
úterý 19.11.2019 od 18:00, Braník 1-4

21.08.2019:
Podzimní část soutěží 2018/19

28.01.2019:
Pohár ČKA
KO žA - Slavia
úterý 29.1.2019 od 18:00, Braník 2-5

30.12.2018:
Jarní část soutěží 2018/19


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах