Dnešní datum: 17. 11. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
14.5.-27.5.2018



Rozpis

Přihlášky



Masters veteránů 2016
10.5.-14.5.2016



Rozpis

Startovní listina


  PŘEHLED AKCÍ
<<  Listopad  >>
 PoÚtStČtSoNe
>   1 2 3 4
>5 6 7 8 9 10 11
>12 13 14 15 16 17 18
>19 20 21 22 23 24 25
>26 27 28 29 30   

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





  
2018/19

1.KLZ
 
1.
 Konstruktiva
0
0
0
:
0
0
 
 
2.
 Zábřeh
0
0
0
:
0
0
 
 
3.
 Přerov
0
0
0
:
0
0
 
 
4.
 Zlín
0
0
0
:
0
0
 
 
5.
 Č. Budějovice
0
0
0
:
0
0
 
 
6.
 Náchod
0
0
0
:
0
0
 
 
7.
 Jičín
0
0
0
:
0
0
 
 
8.
 Rokycany
0
0
0
:
0
0
 
 
9.
 Blansko
0
0
0
:
0
0
 
 
10.
 Rosice
0
0
0
:
0
0
 
 
11.
 Slavia
0
0
0
:
0
0
 
 
12.
 Duchcov
0
0
0
:
0
0
 
 

Divize AS
 
1.
 Meteor A
9
2586
48
:
24
14
 
 
2.
 Konstruktiva A
9
2660
43
:
29
14
 
 
3.
 Slavia A
9
2592
46
:
26
12
 
 
4.
 AŠ Ml.Boleslav
9
2519
44
:
27
12
 
 
5.
 Konstruktiva B
9
2553
45
:
27
11
 
 
6.
 Neratovice
9
2539
40
:
31
10
 
 
7.
 Benešov B
9
2503
33
:
39
9
 
 
8.
 Praga A
9
2574
34
:
38
8
 
 
9.
 Brandýs
9
2614
33
:
39
8
 
 
10.
 Slavoj B
9
2498
33
:
39
7
 
 
11.
 Union A
9
2465
30
:
41
7
 
 
12.
 Radotín A
9
2472
27
:
45
6
 
 
13.
 K. Hora B
9
2547
24
:
48
4
 
 
14.
 Poděbrady B
9
2458
22
:
49
4
 
 

Divize AS
 
1.
 Meteor A
9
2586
48
:
24
14
 
 
2.
 Konstruktiva A
9
2660
43
:
29
14
 
 
3.
 Slavia A
9
2593
46
:
26
12
 
 
4.
 AŠ Ml.Boleslav
9
2519
44
:
27
12
 
 
5.
 Konstruktiva B
9
2553
45
:
27
11
 
 
6.
 Neratovice
9
2539
40
:
31
10
 
 
7.
 Benešov B
9
2503
33
:
39
9
 
 
8.
 Praga A
9
2574
34
:
38
8
 
 
9.
 Brandýs
9
2614
33
:
39
8
 
 
10.
 Slavoj B
9
2498
33
:
39
7
 
 
11.
 Union A
9
2465
30
:
41
7
 
 
12.
 Radotín A
9
2472
27
:
45
6
 
 
13.
 K. Hora B
9
2547
24
:
48
4
 
 
14.
 Poděbrady B
9
2458
22
:
49
4
 
 

MP 1
 
1.
 Sparta A
7
2481
39
:
16
11
 
 
2.
 Žižkov B
7
2462
37
:
18
10
 
 
3.
 Astra A
7
2506
34
:
22
10
 
 
4.
 Slavoj C
7
2394
30
:
25
10
 
 
5.
 Meteor B
7
2434
33
:
23
9
 
 
6.
 Kobylisy A
7
2447
33
:
23
8
 
 
7.
 Konstruktiva C
7
2467
27
:
29
7
 
 
8.
 VSK ČVUT A
7
2403
24
:
31
7
 
 
9.
 US A
7
2443
32
:
23
6
 
 
10.
 Rudná B
7
2346
26
:
30
6
 
 
11.
 Popovice A
7
2324
25
:
31
6
 
 
12.
 Rudná A
7
2357
18
:
38
4
 
 
13.
 Kobylisy B
7
2376
18
:
38
2
 
 
14.
 Union B
7
2324
13
:
42
2
 
 

MP 2
 
1.
 Slavia D
10
2387
58
:
22
19
 
 
2.
 Radlice
9
2397
53
:
18
15
 
 
3.
 Rudná C
9
2419
45
:
26
14
 
 
4.
 Vršovice B
10
2287
37
:
42
12
 
 
5.
 Slavoj D
10
2378
45
:
35
11
 
 
6.
 Slavia B
10
2313
42
:
38
11
 
 
7.
 US B
8
2407
39
:
25
10
 
 
8.
 US C
10
2281
34
:
46
9
 
 
9.
 Kobylisy C
10
2302
35
:
45
7
 
 
10.
 Žižkov C
9
2337
34
:
38
6
 
 
11.
 DP A
10
2307
36
:
44
6
 
 
12.
 US D
9
2233
23
:
49
6
 
 
13.
 Konstruktiva D
9
2378
25
:
47
4
 
 
14.
 Slavia C
9
2197
20
:
51
2
 
 

MP 3
 
1.
 Konstruktiva E
9
2325
46
:
26
13
 
 
2.
 Meteor D
9
2376
46
:
26
13
 
 
3.
 Popovice B
9
2329
46
:
26
12
 
 
4.
 Astra B
8
2372
40
:
24
12
 
 
5.
 Praga B
9
2249
43
:
29
11
 
 
6.
 Meteor C
9
2257
36
:
36
10
 
 
7.
 Vršovice C
9
2228
32
:
40
10
 
 
8.
 Sparta B
9
2339
37
:
35
8
 
 
9.
 Rapid A
9
2337
35
:
37
8
 
 
10.
 DP B
9
2299
34
:
38
7
 
 
11.
 Union C
8
2232
27
:
37
7
 
 
12.
 Žižkov D
9
2281
26
:
46
7
 
 
13.
 DP C
9
2234
24
:
48
4
 
 
14.
 Zentiva
9
2253
24
:
48
2
 
 

1.KLD "A"
 
1.
 Sez.Ústí
5
1566
12
:
8
7
 
 
2.
 Tábor
5
1511
12
:
8
7
 
 
3.
 Konstruktiva
5
1457
12
:
8
6
 
 
4.
 Hazlov
4
1464
6
:
10
2
 
 
5.
 Rokycany
5
1265
6
:
14
2
 
 

  NOVINKY
01.11.2018:
Pohár ČKA
KO A - H.Králové
úterý 11.12.2018 od 18:30, Braník 1-4

15.08.2018:
Podzimní část soutěží 2018/19

17.02.2018:
Aktualizace rekordů

28.12.2017:
Jarní část soutěží 2017/18


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах