Dnešní datum: 17. 06. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Vložit článek| Čtenář: neregistrovaný 


















  Obsazení kuželny


Gambrinus Cup
13.5.-26.5.2024



Rozpis

Přihlášky



  PŘEHLED AKCÍ
<<  Červen  >>
 PoÚtStČtSoNe
>     1 2
>3 4 5 6 7 8 9
>10 11 12 13 14 15 16
>17 18 19 20 21 22 23
>24 25 26 27 28 29 30

©2003-2009
Ondřej Střelba



Powered by
Web site powered by phpRS





* Druhý turnaj PMN

Vydáno dne 01. 11. 2007 (1377 přečtení)

Soutěž nejmladších adeptů kuželkářského sportu pokračovala o víkendu 20.-21.10. svým druhým kolem.

V sobotu se do Duchcova na Pohár mladých nadějí vypravila Eliška s již z loňského ročníku ostřílenou Šarlotou Janouškovou a nováčkem Veronikou Novákovou. Obě patří již do kategorie starších žákyň a Šarlota se letos již zúčastnila prvního turnaje v Kutné Hoře, kde jí výkon 222 stačil na 10. místo v turnaji a 21. celkově ve své kategorii. (zpravodaj 1.kola) крапива

каркаде

V Duchcově zahrála výborně Šiki a výkonem 255 poražených kuželek na 60 hodů sdružených dosáhla ve své kategorii v turnaji děleného druhého místa (a vlastně i celkově, když vítěz v kategorii chlapců za ní zaostal o 7 kuželek). Verča absolvovala po necelých dvou měsících tréninku svůj první start a porazila pěkných 140.

V součtu všech čtyř turnajů nakonec Šiki obsadila 6.místo a do celkového pořadí si připsala k původním pěti hned dalších dvacet bodů. Desáté místo jí patří též v celkovém průběžném hodnocení soutěže.



2. turnaj PMN

Poř. Jméno Oddíl Body Výkon Místo konání turnaje
1. Hašková Milena SKK Karlovy Vary 31 277 Duchcov
2. Pekařová Klára TJ Loko Č.Třebová 29 272 Česká Třebová
3. Doubková Karolína KK PSJ Jihlava 27 268 Dačice
4. Vacková Lenka TJ Neratovice 25 271 Česká Třebová
5. Pavelková Lucie TJ Zbrojovka Vsetín 23 257 Vsetín
6. Janoušková Šarlota KK Konstruktiva Praha 20 255 Duchcov
7. Křížová Daniela TJ VTŽ Chomutov 18 255 Duchcov
8. Čásová Anna KK PSJ Jihlava 15 239 Dačice
9. Krpcová Kristýna TJ Horní Benešov 14 238 Vsetín
10. Abrahámová Jana TJ Sokol Č.Pečky 13 244 Česká Třebová
10. Dvořáková Eva TJ Sokol Duchcov 13 244 Duchcov
10. Švarcová Barbora TJ Silon Sezimovo Ústí 13 236 Dačice

 

Starší žákyně - pořadí po 2. turnaji

 

Poř. Jméno Oddíl Body Průměr

1. Doubková Karolína KK PSJ Jihlava 40 248
2. Křížová Daniela TJ VTŽ Chomutov 38 251
3. Vacková Lenka TJ Neratovice 36 256
4. Pekařová Klára TJ Loko Č.Třebová 35 249
5. Hašková Milena SKK Karlovy Vary 35 248
6. Abrahámová Jana TJ Sokol Č.Pečky 32 249
7. Kohoutová Vlasta TJ Sokol Kolín 32 249
8. Pavelková Lucie TJ Zbrojovka Vsetín 32 240
9. Prokšová Hana KK PSJ Jihlava 28 234
10. Janoušková Šarlota KK Konstruktiva Praha 25 239
11. Hůrová Pavla TJ Odry 23 231
12. Čonková Barbora SK Kosmonosy 20 235

 

Úplné výsledky naleznete ve zpravodaji soutěže.

 


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
  NOVINKY
05.01.2024:
Jarní část soutěží 2023/24

30.08.2023:
Podzimní část soutěží 2023/24

30.03.2023:
Mirek Klement (1947-2023)

28.12.2022:
Jarní část soutěží 2022/23


  ČTENÁŘ
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo


кредит на квартиру кредит без справки о доходах